Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

To była jakaś tymczasowa promocja? Bo teraz widzę niestety za 5,99 $, teraz dopiero wpadłem na ten temat...
To była kilkudniowa promocja z okazji dobicia do iluśtam milionów sprzedanych gier. Można było wtedy grę "kupić" za darmo już na stałe dla konta. Na chwilę obecną już trzeba płacić.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
From 1300 GMT tomorrow you'll be able to see our wondrous January sale all over the site ! :) On top of that, you will also be able to get Sniper: Ghost Warrior at 100% off with the voucher code GREEN-MANSS-NIPER while stocks last! Start the New Year with a bang!

Strona lezy, wiec jest jeszcze szansa, ze sie uda zdobyc Snipera. Bylo 20 000 gier do rozdania. Gra nie rejestruje sie na steamie.

 

http://www.greenmangaming.co.uk/games/action/sniper-ghost-warrior/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Od 30min próbuję to dorwać, ale nic z tego. Już miałem w koszyku i zaakceptowało nawet "zniżkę", ale 15min sesja wygasła. Trzeba się pomęczyć trochę, albo sobie odpuścić.

 

Na Steam się nie rejestruje, ale pewnie będzie można gierkę zamienić na parę $.

Odnośnik do komentarza

Też mi właśnie wpadło. Mam nadzieję, że za jakiś czas wartość Trade-in się zwiększy na jakąś konkretną sumkę. Choćby parę dolarów.

 

EDIT

Tja, Tobie Siwy też życzę wesołego nowego. Widzę żeś zaprosił kolegów do "zabawy". Przykre...

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gra ktoś w The Settlers Online? Darmowa gra w przeglądarce (bez instalki). http://www.thesettlersonline.pl

Gra od wczoraj (chyba) jest w fazie Open Beta, jest po polsku. Ja dopiero zaczynam. Age of Empires Online znudził mi się po miesiącu, zobaczymy ile to wytrzyma. Jakby co gram pod pseudonimem Szakirowicz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...