Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

OK wiekszosc juz to ma tak czy inaczej ale jak by nie bylo, steam jako jedyny dal cos zupelnie za darmoche, nie jak GMG, Origin czy inne pazerne sklepy...

GOG dawał w okolicy mikołajków za damo Fallout 1, 2 oraz Tactics. IMO o wiele bardziej ciekawe pozycje niż jakiś tam L4D2, ale pewnie jestem w mniejszości. ;>

 

Także gdyby całość podsumować, to więcej darmowych gier oferowały właśnie GMG czy GOG, aniżeli Steam. Valve kojarzę kiedyś dawał Portala i teraz tego L4D2, nic innego nie kojarzę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

OK wiekszosc juz to ma tak czy inaczej ale jak by nie bylo, steam jako jedyny dal cos zupelnie za darmoche, nie jak GMG, Origin czy inne pazerne sklepy...

GOG dawał w okolicy mikołajków za damo Fallout 1, 2 oraz Tactics. IMO o wiele bardziej ciekawe pozycje niż jakiś tam L4D2, ale pewnie jestem w mniejszości. ;>

 

Także gdyby całość podsumować, to więcej darmowych gier oferowały właśnie GMG czy GOG, aniżeli Steam. Valve kojarzę kiedyś dawał Portala i teraz tego L4D2, nic innego nie kojarzę.

 

Taaa, Portala 1 dawali jakieś 2 lata temu. Teraz L4D2 i to faktycznie było by na tyle. Pozostałe serwisy faktycznie miały z tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziękować właśnie napisałem na reeditcie wiadomość i dostałem gre:) Kiedyś nawet chciałem w to zagrać ale zapomniałem a teraz za free dostałem . Pogram sobie z chęcią. Dla wszystkich co jeszcze nie brali udziały o 23 30 jeszcze gre można wyrwać :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Do tego dodawany jest voucher -5 funtów do każdego zamówienia >25 funtów. Jednak jak dotąd voucher nie działał jak powinien i dostępne były następujące zagrywki:

Polackie zagranie nr.1 - Można go było wykorzystać go do każdej gry, niezależnie od ceny. Wychodziło na to, że można było dorwać grę za mniej niż 5 funtów za darmo.

Polackie zagranie nr.2 - Voucher liczył się do każdej gry z osobna w koszyku. Wychodziło na to, że można było sobie zapełnić koszyk grami za mniej niż 5 funtów i wszystkie mieć za darmo. 

Ludzie się rzucili, strona padła. Bug prawdopodobnie został już naprawiony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość suteq

Wczoraj zupełnie przypadkiem natrafiłem na filmik z Fifa World i zaciekawił mnie. Ściągnąłem skoro za darmo i wessało mnie niemiłosiernie. Jest tam tylko FUT znany z normalnej fify, ale do tego za free. To właśnie to czego zawsze szukałem, mega. Powoli sobie zbieram na pierwszą złotą paczkę, ale pewnie wykupię trochę fifa points, żeby zbudować jakiś lepszy zespół. Tak, ktoś zaraz wyskoczy Pay 2 Win, ale FUT w normalnej fifie też na tym polega i nikt nie zmusza do wykupowania coinsów. Wiem, że będę trzepał w grę niemiłosiernie. Dzięki EA, w końcu coś zrobiliście dobrego!

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

A mi się zaje.biście podoba. Fifa 14 ofc ma lepszy silnik itp, ale tutaj też nie ma co narzekać, zwłaszcza, że to F2P. No i nie powiem, ale jakoś lepiej mi się gra z taką fizyką niż w 14. :D Nie wiem czemu, może dlatego, że jakoś łatwiej wygrać? Albo przeciwnicy popełniają błędy? Jedno jest pewne, gra się imo super. Kupiłem złotą paczkę i trafił mi się Vidal. Dobrze na początek. W dodatku wygrałem 2 razy w sezonach i już tylko 3 pkt do awansu. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...