Skocz do zawartości

Gry za darmo na PC


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego się nie da? Grałeś chociaż? Wszystko możesz odblokować za pkt w grze (bronie itp) jedynie stroje musisz za dlc niektóre wykupić (i chyba je też nawet nie do końca). Ale... Mam straszne lagi, ja jak i kumple, no (pipi)a tnie to jakby wina karty czy czegoś, normalne freezy ale.... To są lagi.

Odnośnik do komentarza

Darmowe Plants & Zombies na Halloween sponsorowane przez... Amerykański Związek Dentystów czy coś w tym stylu. Bodajże jeden kod jest, a gra chyba w formie zwykłej instalki...

http://www.stopzombiemouth.com/

 

We need your help!

 

This Halloween' date=' the American Dental Association and PopCap Games are redefining what a Halloween “treat” can be... by giving FUN instead of candy.

 

Ask if your local dentist has the limited-edition, collectible Plants vs. Zombies™ trading cards with the code for a free Plants vs. Zombies download game. Or, download printable free-game coupons here.

 

Then, give the cards or coupons away as a Halloween treat. With your help, we'll prevent kids of all ages from getting Zombie Mouth! [/quote']

 

RZVz9.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Jak zapewne niektorzy juz wiedza, kolejny program lojalnosciowy CDP (CDPROgram) odchodzi do lamusa:

 

Cdp.pl informuje, że z dniem 12 listopada bieżącego roku zostanie zamknięty program lojalnościowy CDPROgram. Zgodnie z regulaminem, użytkownicy mogą korzystać z punktów oraz kodów promocyjnych przez 7 dni od daty ogłoszenia zamknięcia CDPROgramu. Po tej dacie, niewykorzystane punkty nie będą już dostępne.

 

Dlatego mam prosbe, jesli ktos kupowal giereczki na PC od CDP i ma niepotrzebne karty rejestracji elektronicznej, to chetnie przyjme na PW kody z nich. Brakuje mi 40 punkcikow do gierki na gogu. ;]

 

20080404124758.jpg

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Jest juz odpowiedz CDP na akcje Cenegi. :P

 

Drogi Użytkowniku,

CD PROgram kończy swoją działalność. Zanim jednak zebrane przez Ciebie punkty znikną w odmętach internetu, mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Zarejestruj się na cdp.pl, za co otrzymasz dodatkowe 300 punktów. Następnie dokonaj dowolnego zakupu (wybierając z gier płatnych – darmówki odpadają), a dostaniesz kolejne 300 punktów. Czysty zysk? No ba!

Promocja potrwa tylko do końca tygodnia (niedziela, 11 listopada), więc musisz się pospieszyć. Zgłoszenie wyślij na rejestracja@cdprojekt.com, podając w nim adres e-mail oraz nazwę konta utworzonego na cdp.pl. Dzięki temu zdobędziesz pierwsze 300 punktów. Aby wyrwać drugie 300, po dokonaniu zakupu – ale jeszcze w trakcie trwania promocji – wyślij numer swojego zamówienia na podany powyżej adres.

Przypominamy również, że z dniem 12 listopada bieżącego roku CDPROgram zostanie zamknięty. Po tej dacie, niewykorzystane punkty nie będą już dostępne.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Już wkrótce zaprezentujemy Wam nowy pomysł na program lojalnościowy cdp.pl.

Pytania w przypadku problemów z wymianą punktów na gry lub realizacją otrzymanych kodów promocyjnych prosimy kierować na adres:

rejestracja@cdprojekt.com

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Brzmi fajnie, ale... źródło? Bo na ich stronie nic takiego nie widzę.

 

A punktomigracja cenędzy żałosna jak zwykle - od dawna nic wartościowego nie widziałem w tej ich Kompanii oprócz śmieci, z których wysyłkę trzeba płacić 15-20zł. Jak ktoś ma niewykorzystane punkty z CDPROgramu to niech wie, że będą to w kompanii sprawy groszowe.

Odnośnik do komentarza

Brzmi fajnie, ale... źródło? Bo na ich stronie nic takiego nie widzę.

 

Rozsyłają na maila.

 

Bioshock za darmo na GameFly (przez ich klienta)

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=498987

(Siedzę na telefonie, może przekieruje na desktopową)

 

[EDIT]

Konto wymaga przypisania karty, niech się odwalą.

 

[EDIT2]

Numer karty jest niesprawdzany podobno, można dać chyba nawet same zera...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Brzmi fajnie, ale... źródło? Bo na ich stronie nic takiego nie widzę.

 

A punktomigracja cenędzy żałosna jak zwykle - od dawna nic wartościowego nie widziałem w tej ich Kompanii oprócz śmieci, z których wysyłkę trzeba płacić 15-20zł. Jak ktoś ma niewykorzystane punkty z CDPROgramu to niech wie, że będą to w kompanii sprawy groszowe.

Figurka z Hitman: Rozgrzeszenie, figurka Vault Boya, t-shirty z RE6, AC: Revelations Spec Ops i Borderlands 2, torby zakupowe z Soul Calibur 5, fartuch kuchenny z DNF, karty tarota z Dishonored, pudełka śniadaniowe z Fallout 3, darmowe wypożyczenie dowolnego filmu (nawet premiera na Blu-ray) w Beverly Hills Video, darmowa duża pizza w Dominium. Jutro książki Hitman: Potępienie, a w poniedziałek koszulki Dziedzica Pruskiego. Do tego ciągłe zniżki do muve, na premierze można zaoszczędzić 30-40zł. W ostatnich tygodniach wśrod wysyłanych przeze mnie nagród znalazł się komputer serii Acer Predator oraz topowa karta graficzna od NVIDII.

Jakoś nieobiektywnie patrzyłeś. :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ach, siedzę na innym komputerze, bez thunderbirda i nie sprawdzałem maila. W takim razie się zainteresuję, thx za cynk.

 

 

Figurka z Hitman: Rozgrzeszenie, figurka Vault Boya, t-shirty z RE6, AC: Revelations Spec Ops i Borderlands 2, torby zakupowe z Soul Calibur 5, fartuch kuchenny z DNF, karty tarota z Dishonored, pudełka śniadaniowe z Fallout 3, darmowe wypożyczenie dowolnego filmu (nawet premiera na Blu-ray) w Beverly Hills Video, darmowa duża pizza w Dominium. Jutro książki Hitman: Potępienie, a w poniedziałek koszulki Dziedzica Pruskiego. Do tego ciągłe zniżki do muve, na premierze można zaoszczędzić 30-40zł. W ostatnich tygodniach wśrod wysyłanych przeze mnie nagród znalazł się komputer serii Acer Predator oraz topowa karta graficzna od NVIDII.

Jakoś nieobiektywnie patrzyłeś. :)

Nic nie warte duperele, zabawki, durnostojki lub pozostałości z edycji kolekcjonerskich. Nawet jeśli coś jest wartego uwagi (niekoniecznie wartościowego per-se), to trzeba się liczyć z wydatkiem 15-20zł za wysyłkę. Z pizzerii i wypożyczalni nie korzystam. Kody zniżkowe działają tylko od ceny sugerowanej (która zazwyczaj już i tak jest przekreślona lub do której sztucznie wrzucacie inne kody "zniżkowe" w "zaprzyjaźnionych" serwisach), nie łączą się z innymi promocjami i nie dotyczą wszystkich pozycji - np. kolekcjonerek.

 

Rozumiem PR i tego typu zobowiązania, ale zostaję przy swoim. Kiedyś jeszcze można było faktycznie jakieś ciekawe rzeczy dorwać - np. akcesoria komputerowe czy jakieś aparaty cyfrowe - ale takich ciekawostek od lat nie widziałem (a przynajmniej się nie załapałem, skoro faktycznie uważasz, że takowe ostatnio były). Siedzę na kilku tysiącach punktów i nie widzę tam nic dla siebie. Gdybyście chociaż pokryli (nawet za sprawą punktów) koszta wysyłki, to może inaczej bym na to patrzył. A tak - T-Shirty czy książki, to ja sobie wolę w sklepie kupić, najlepiej hurtowo. Tymczasem ewentualne pozostałości z CDProgramu (czyt. mniej niż 150 punktów) to wiele tam warte niestety nie będzie.

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.