Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

ja lubie posmiac sie przy PB dlatego go dalej ogladam

 

 

Dokładnie. To jest idealny serial na odreagowanie po całym tygodniu :) Szczególnie teraz kiedy zmienił się już w komedie.

 

A forum jest od tego, żeby jechać serial po każdym odcinku :] Ciężko teraz napisać o nim coś dobrego, no, może to, że 45 minut śmiechu i politowania dla scenarzystów dostarcza.

 

Smutne byłoby jakby jeszcze wszystkim ten serial się podobał i był tu przez nich zachwalany.

Odnośnik do komentarza

Recenzja epa 401 - http://tv.ign.com/articles/906/906359p1.html

 

 

The fourth season of Prison Break brings with it another complete reinvention of the series. This time, the writers choose to ditch the prison setting altogether and instead turn the eclectic gang of convicts into something that resembles The A-Team.

lol.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
The fourth season of Prison Break brings with it another complete reinvention of the series. This time, the writers choose to ditch the prison setting altogether and instead turn the eclectic gang of convicts into something that resembles The A-Team.

 

Nie rozumiem <nie rozumie>

Odnośnik do komentarza

Na razie widziałem połowę pierwszego odcinka (z resztą poczekam, aż zrobią napisy). Wrażenia jak na razie mieszane- z jednej strony strasznie naciągany motyw z ucieczką T-Baga, Sucre i Bellicka i śmierć Gretchen a z drugiej całkiem fajnie zapowiadający się wątek z kartą i poszukiwaniem Sary. No zobaczymy co z tego wyjdzie ale jak na razie jest ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza

Prison Break skończył się na Kill'em All. Kontynuacja naciąganych (a raczej NACIĄGANYCH) motywów, 8 zwrotów akcji w ciągu minuty, martwe postacie ożywają, główne postacie giną ot tak. Generalnie pomysły scenarzystów (te najgłupsze i te całkiem w porządku) przeplatają się i ciągle zadziwiają. Oba odcinki ogląda się z marszu i już czekam na kolejny. Jeśli ktoś oczekuje odniesień do 9/11 i porównań Scofielda do Busha, to się zawiedzie, ale reszta powinna bawić się przednio :]

 

Za to tekst z

"You eat bad Mexican?"

mnie rozje.bał centralnie XD

Odnośnik do komentarza

motyw z tym

wyciągnieciem tej megahiperkomórki z tego super strzeżonego domu

mnie rozbił.... nawet jak na prisona to jest przegięcie,

a chociażby kamery, już w ogóle o wydajności tej komórki nie wspominając...

??

 

no motyw z

meksykancem najlepszy, jak oni zostali sami to było wiadomo jak to się skończy

:D

 

po zapowiedziach widać, że twórcy podarują sobie klimat z pierwszego sezonu, będzie jak w The A-Team :D rozwałka na całego :D

Odnośnik do komentarza

Jest lepiej niż s2 i s3 :) Nie byłem z PP nigdy na czasie, bo obejrzałem 2 sezony teraz w wakacje i mam wszystkie zawiłosci fabularne na świeżo.

 

Widać tworcy juz sobie odpuscili robienie serialu na poważnie. No i bardzo dobrze, bo 2 ostatnie sezony były tragiczne. Teraz za to będzie parodia, ale zamierzona

 

ja mysle

 

a jak nie to tez bedzie ubaw.

 

 

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że Gretchen jednak żyje, w S3 to była najlepsza nowa postać i szkoda by był gdyby odpadła zaraz na początku S4 :) Fabuła jak zwykle naciągana do granic możliwości ale przecież za to wszyscy kochamy PB ;) Ten nowy agent 'duży murzyn' jakoś nie przypadł mi do gustu no ale zobaczymy co kolo pokaże w następnych odcinkach. Jakbym miał teraz oceniać ten sezon ty pewnie byłby na samym końcu, ale kilka wątków zapowiada się interesująco i trzeba poczekać, aż to wszystko się rozkręci.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ahahahhaaxD

 

teraz, TERAZ, to mozna sie czepiac serialu doslownie co scene, nic tutaj (pipi)a nie ma sensu, kazdy figurant popelnia blad za bledem, wszystko mozna przewidziec, nigdy nie bylo tak skondensowanych bzdur na minute, gestosc absolutna.

ale czekam niecierpliwie na nast. odcinek, bo oglada sie nadal wysmienicie ;]

 

ale ok ,czolowka glupot:

 

1. wejscie niepostrzezenie do willi.

2. sprytny plan wywiezienia 5 bohaterow do wiezienia.

3. jezu, zapomnialem, tyle tego bylo ze nie moge sie skupic i dokonczyc trojki xD

 

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...