Skocz do zawartości

Prison Break S4


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nie wiedzą co już w tym filmie wymyślić żeby przyciągnąć widza. Trzeci sezon zapowiadali tak jakby Scofield nie miał szans na przeżycie w tym wiezieniu a co się okazało, że jest tam jak w przedszkolu. Na początku Czwartego sezonu już myślałem ze znowu ich pozamykają i będą się bawić w uciekanie ale nie. To jest tak na zmianę 1 sezon - ucieczka z więzienia, 2 sezon - walka z firmą, 3 sezon - ucieczka z wiezienia, 4 sezon - walka z firmą jeszcze parę lat i moda na sukces, dzieci Scofielda będą ociekać :lol:

Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejszy jest fakt, że ostatni odcinek trzeciego sezonu zapowiadał zupełnie co innego: zemsta na Firmie i

wymierzenie kary wszystkim tym, którzy byli odpowiedzialni za śmierć ukochanej kobiety. W ostateczności okazało się,

że owa "ukochana kobieta" żyje i prócz tego, że była ćpunką to teraz jeszcze byłą alkoholiczką. Spodziewam się, że w 5 sezonie dowiemy się, że należała do sekty religijnej.

Kolejna sprawa to Lincoln. W czwartym sezonie stał się strasznie znerwicowany: biega, jak w szale, morduje, napierd...

kogo popadnie, jak w amoku. Zresztą, w głębi serca, pewnie nadal jest wzorowym ojcem i głową rodziny.

Nadal nie mogę zrozumieć dlaczego cywile, policja (cała grupa, na balu dobroczynnym) nie rozpoznają naszych bohaterów, którzy byli poszukiwani w całej Ameryce.

 

Odnośnik do komentarza

No czikita została z eldżejem w Panamie po tym, jak Lincoln zamordował kogoś na ulicy, bo ten ktoś wyglądał jakby był z Firmy :miner:

 

Order uśmiechu w ep4 należy się scenie, w której Sara wychodząc ze sracza przechodzi za plecami murzyna, który przeprowadza właśnie przesłuchanie w jej sprawie.

No i najważniejsze, że michał skołfild -geniusz dziedzin wszelakich, dowiedział się wreszcie jak wygląda flaga Turcji.

Motyw z T-bagiem, który kompletnie nie ma pojęcia co właściwie robi w tym GATE też boski. Powinien sobie jakieś zakładki do tej książeczki porobić.

Odnośnik do komentarza
Motyw z T-bagiem, który kompletnie nie ma pojęcia co właściwie robi w tym GATE też bosk

Nie jesteś na czasie. Teraz, żeby dorwać dobrą fuche musisz mieć zaswiadczenie o niepełnosprawności, bo firma moze sobie odliczyc podatek. Brak ręki się jaknajbardziej kwalifikuje.

 

Dla mnie najwiekszym lolem odcinka była Sara. Jej, zal mi tej kobiety. Straciła ojca, wujka, nie ma matki, jej chłopak jest scigany przez FIRME, byla narkomanką, odcieli jej głowe, a teraz jest alkoholiczką. Czyli nic co mogłaby sobie wpisać do CV:(

 

 

Odnośnik do komentarza
a co sie stauo z ta laska Wislera bo nie pamietam juz?

 

 

Pasztetem ? Gretchen ?

 

Firma ją ukrywa. Najpierw niby ją zabili, ale oczywiście w tym serialu nikt tak naprawdę do końca nie jest martwy po śmierci, więc jak się okazało Asfalt "Terminator" ją gdzieś przetrzymuje. Oczywiście pewnie za jakieś dwa odcinki wydłubie sobie w końcu ten wytrych i sama ucieknie, ale spoko - udawajmy, że się tego nie będziemy spodziewać.

 

3 ep był lepszy, miałem nadzieję na sezon podobny do 2 serii, ale po obejrzeniu 4 odcinka zastanwiam się czy mogą jeszcze bardziej do(pipi) niż zrobili to teraz.

 

Edit :

 

A nie skapowałem o którą chodzi. w 3 sezonie był chyba też jakiś motyw z Gretchen i Wistlerem, więc już się pogubiłem.

Edytowane przez Osaka
Odnośnik do komentarza

W sumie jeszcze warto wspomnieć o scenie, w której amant - żul barowy podprowadza kartę płatniczą Sary (oczywiście każdy trzyma swoje plastiki luzem na wierzchu, a nie w żadnej kieszonce). Są dwie możliwości - albo mietek żul potrafi czytać w myślach, albo amerykańskie karty płatnicze nie mają pinów. No kurwa, barmankę jakoś nie zdziwiło, że rynsztok, zapewne biorący kolejne driny na kreskę, nagle wyciąga sobie z dupy kartę płatniczą xD

Pozostaje jeszcze oczywiście kwestia pinu. Zgadywał ? :)

Żeby było jeszcze śmieszniej mogli wcześniej pokazać jak Sara płaci za nałęczowiankę z lodem tą kartą. Ja pierdole, kocham ten serial :banana:

Odnośnik do komentarza
W sumie jeszcze warto wspomnieć o scenie, w której amant - żul barowy podprowadza kartę płatniczą Sary (oczywiście każdy trzyma swoje plastiki luzem na wierzchu, a nie w żadnej kieszonce). Są dwie możliwości - albo mietek żul potrafi czytać w myślach, albo amerykańskie karty płatnicze nie mają pinów. No kurwa, barmankę jakoś nie zdziwiło, że rynsztok, zapewne biorący kolejne driny na kreskę, nagle wyciąga sobie z dupy kartę płatniczą xD

Pozostaje jeszcze oczywiście kwestia pinu. Zgadywał ? :)

Żeby było jeszcze śmieszniej mogli wcześniej pokazać jak Sara płaci za nałęczowiankę z lodem tą kartą. Ja pierdole, kocham ten serial :banana:

 

Ale to chyba była zorganizowana akcja żula i barmanki. W sensie, że oboje podpierdalali karty zapłakanym turystom.

Odnośnik do komentarza
Kolejna sprawa to Lincoln. W czwartym sezonie stał się strasznie znerwicowany: biega, jak w szale, morduje, napierd...

kogo popadnie, jak w amoku. Zresztą, w głębi serca, pewnie nadal jest wzorowym ojcem i głową rodziny.

 

A czy mi sie wydaje, czy on sie teraz jakichs tatuazy dorobil na lapach? Self tez smieszny gosc, ma tatuaze na nadgarstkach - idealny agent.

 

Tokar: spoko, kazdy mial kiedys studencka karte z pinem i myslal ze jest krolem swiata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...