Skocz do zawartości

MotoGP


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k

oceniając motogp miarą f1 to faktycznie każdy wyścig jest mistrzostwem świata pod względem emocji, ale ja wolałbym tego nie robić ;) jeśli już to pisałem o procesjach w motogp przez pryzmat superbike'ów, 250cc czy 125cc - w porównaniu do tych kategorii motogp jest często nudna, ale jej (podobnie jak f1) można wybaczyć bardzo dużo ;)

Odnośnik do komentarza

Ben przyszalał, ale to Moto2 miało najciekawszy wyścig. Spodziewałem się, że to będzie taka zapchajdziura mająca na celu wyrzucenie środkowej klasy z terminarza, a tu, o dziwo, takie widowisko, że szok!

 

No Moto 2 to konkret. 40 motocykli na jednym torze gwarantuje, ze co wyscig bedziemy mieli do czynienia z konkretnymi kraksami i walka na torze;]

 

 

A co do Moto GP. Zaje bista walka Haydena z Dovizioso. Stoner potwierdzil, ze to glownie jego mocny motocykl zdobywa punkty, a sam motocyklista jest hmm..marny? Slaby start i kompletnie niewytlumaczalna wpadka eliminujaca go z wyscigu. Nie pierwszy raz sie tak popisal.

 

 

Ogladalem wszystkie wyscigi dzisiaj na Sport Klub i komentatorzy niezle dissy daja na formule 1. No i ewidentnie nie lubia Stonera, a kibicuja Rossiemu i Haydenowi.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

Proszę, "mistrz" i Hayden obok siebie to pomyłka. Super mistrz co wygrał raptem 2 wyścigi w tym raz w sposób mało gody (Assen), resztę sezonu ciułając punkty które ewidentnie należały do Rossiego tyle że mu Yamaha odmawiała posłuszeństwa.

Poza tym najbardziej mnie rozwaliła statystyka odnośnie liczby okrążeń na prowadzeniu przez cały sezon:

Hayden - 29

Bayliss - 30

Dla nieświadomych - Bayliss przyszedł tylko na jedną, ostatnią rundę w dziką kartą :D no ale dobra, było minęło, lubię kolesia i jego styl ale mistrzem to on dla mnie nie jest ;)

 

Co do Stonera to chłopak mimo wszystko jest za(pipi)isty, ale jednak przylgnęła do niego trochę łatka kolesia co zdobył mistrzostwo maszyną (wyścig w Katarze - to jak odjeżdżał Rossiemu na prostej było niewyobrażalne). Jakby nie patrzeć jako jedyny potrafi jeździć na 100% dukatem, w treningach zazwyczaj dominuje, poza tym potrafił przyjeżdżać na podium przy okazji wymiotując kilka razy w czasie wyścigu ;) Przypomina mi trochę Biaggiego - człowieka który jest przygotowany na zwycięstwo lub wywrotkę, trochę bezmyślnie tracąc punkty jadąc po pewną wygraną (Brno i San Marino 2008, czy wczorajszy wyścig) lub rozbijając się na warm up'ie (Valencia 2009) ;)

 

Ducati speed :) Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Dla mnie Stoner wyrasta na takiego motocyklowego Hamiltona, który jedzie niesamowicie szybko ale bezmyślnie, na pałę, nie szanując maszyny i opon. A to odróżnia chłopców od mężczyzn, ci drudzy wiedzą, na ile mogą zaryzykować. Natomiast na wielką gwiazdę tego sportu wyrasta Lorenzo, aż zbyt rozważny i świadomy jak na swój wiek.

 

Yamaha może nieźle ownować w tym sezonie, skoro wszyscy jej kierowcy znaleźli się w 8-ce

Odnośnik do komentarza

Ogladalem wszystkie wyscigi dzisiaj na Sport Klub i komentatorzy niezle dissy daja na formule 1. No i ewidentnie nie lubia Stonera, a kibicuja Rossiemu i Haydenowi.

 

Cześć,

 

Gwarantuję Tobie, że "komentatorzy" są wielkimi fanami Caseya Stonera, a na antenie priorytetem jest neutralność i obiektywność.

 

Zresztą bałem się, że raczej zarzuty będą w drugą stronę, bo podczas treningów i kwalifikacji wiele zostało powiedziane na temat tego dlaczego Casey jest o wiele lepszy, niż wielu kibicom się wydaje :-) (bo faktycznie jest genialny, szkoda, że wciąż zdarzają mu się takie wpadki jak w niedzielę w Katarze).

 

Jeśli chodzi o F1, to wszystko raczej pół żartem, pół serio, bo choć faktycznie nie da się F1 porównać do GP, to jednak jestem jej wielkim sympatykiem i zawsze oglądam wszystko jak leci, z treningami w środku nocy na żywo włącznie ;-).

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

Ogladalem wszystkie wyscigi dzisiaj na Sport Klub i komentatorzy niezle dissy daja na formule 1. No i ewidentnie nie lubia Stonera, a kibicuja Rossiemu i Haydenowi.

 

Cześć,

 

Gwarantuję Tobie, że "komentatorzy" są wielkimi fanami Caseya Stonera, a na antenie priorytetem jest neutralność i obiektywność.

 

Zresztą bałem się, że raczej zarzuty będą w drugą stronę, bo podczas treningów i kwalifikacji wiele zostało powiedziane na temat tego dlaczego Casey jest o wiele lepszy, niż wielu kibicom się wydaje :-) (bo faktycznie jest genialny, szkoda, że wciąż zdarzają mu się takie wpadki jak w niedzielę w Katarze).

 

Jeśli chodzi o F1, to wszystko raczej pół żartem, pół serio, bo choć faktycznie nie da się F1 porównać do GP, to jednak jestem jej wielkim sympatykiem i zawsze oglądam wszystko jak leci, z treningami w środku nocy na żywo włącznie ;-).

ooo Mick, nie wiedziałem że się tutaj udzielasz :) fajnie wiedzieć że komentator sportklubu też gra ;)

 

btw. pisujesz gdzieś oprócz WMC?

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość pawel_k

wielka strata dla motorsportu :(

 

Shoya był chyba największym objawieniem w tym roku w Moto2. Bardzo będzie go brakowało w stawce, wyróżniał się na paddocku swoim entuzjazmem i uśmiechem, na torze pokazywał charakter typowego wojownika. Na prawdę wielka strata :(

 

Kolejny samurai dołączający do Daijiro Kato :(

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
Gość pawel_k

Repsolom nikt nie podskoczy, i myślę że tak zostanie do końca roku, jedynie Lorenzo jako tako jest w stanie trzymać się czołówki, ale nie sądzę że włączy się do walki o tytuł... Elias dramat (przecież to aktualny mistrz świata Moto2 z ogromem doświadczeń w MotoGP!!!), Suzuki bez kierowcy, Ducati w niesamowitej (pipi)e, nie tego się spodziewałem po Rossim który ten sezon może już skreślić (tym bardziej z niezaleczoną kontuzją), bo może w drugiej połowie w końcu dostroją mu motor pod jego styl...

 

niezbyt dobrze się ten sezon zapowiada, przypomina mi to początek sezonu 2007 gdzie Stoner na Ducati był po prostu poza konkurencją... mam jedynie nadzieję że standardowo w Moto2 nie zabraknie emocji godnych mistrzostw świata...

 

szkoda też że w pierwszym wyścigu w Moto2 nie będzie Łukasza Wargali...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

do końca wierzyłem że Marco wyjdzie z centrum medycznego podpierając się o lekarzy i pomacha do kibiców... śledziłem cały czas to co ludzie z paddocu piszą na twitterze - cały czas plotki że jest ok, że jest przytomny, że nic mu nie będzie... na prawdę wielka strata...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...