Skocz do zawartości

MotoGP


Rekomendowane odpowiedzi

do końca wierzyłem że Marco wyjdzie z centrum medycznego podpierając się o lekarzy i pomacha do kibiców

Ja rowniez...tym bardziej ze komentatorzy mowili juz ze jest przytomny i nic powaznego sie nie stalo. To ze musi byc bardzo zle dotarlo do mnie jakk odwolali wyscig.

Bardzo kibicowalem Marco, sympatyczny zawodnik, do tego szybki i bezkompromisowy na torze. Dopiero 24 lata...

Szkoda mi rowniez Vale, byli w koncu z Marco bardzo blisko i pech chcial ze akurat on mial w tym swoj udzial.

Stracilismy jeden z najbardziej obiecujacych talentow.

Honda_RC212V_2011_Gresini_Marco_Simoncelli_01_1024x768.jpg

Odnośnik do komentarza

Tragedia :confused: Mój drugi ulubiony kierowca MotoGP już nie będzie jeździł... Był chyba najbardziej agresywnym zawodnikiem, a jego manewry sprawiały, że nie raz łapałem się za głowę. Szkoda, że tak szybko zakończył karierę bo upatrywałem w nim następcę Rossiego (także, ze względu na wesoły i beztroski sposób życia jaki prezentował)

Edytowane przez teddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
Gość pawel_k

kurde to ja po to N-kę kupiłem żeby oglądać motogp a tu taki zonk!!!! ehh

mając do wyboru dodatkowy dekoder polsatu albo wykupienie onlinepass na motogp.com to już wolałem wybrać to drugie mimo że jest 2x droższe - sorry ale Borowczyka w motogp nie zdzierżę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

przez cały weekend komentował Borowczyk z Badziakiem? na Polsacie widziałem tylko powtórki wyścigów Moto2 i MotoGP, i nie było komentatorów ze Sportklubu... Borowczyk standardowo dramat - przeciąganie zdań, ubarwianie wypowiedzi, popisywanie się elokwencją - może w F1 gdzie przez większość wyścigu nic się nie dzieje to aż tak nie razi, ale w Moto2 gdzie akcja była non stop to trochę przeszkadzało... no i generalnie (pipi) wie o MotoGP, mnóstwo błędów, mylenie akcji, Badziak trochę ratował sytuację ale widać że Borowczyk wrzucony jest na siłę...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zatem wiemy juz ze Marquez wejdzie na miejsce Stonera.

Dzis z kolei oglosili ze od przyszlego sezonu Valentino wraca do Yamahy.

Ciekawe czy wciaz jest w stanie jezdzic tak jak pare lat temu. Mam nadzieje ze tak bo wtedy znowu bylibysmy swiadkami epickich pojedynkow Lorenzo-Rossi :)

Jesli nie to bedzie mial piekielnie ciezko...Jorge jest na topie i Rossi bedzie musial wspiac sie na wyzyny swoich umiejetnosci zeby stawic mu czola.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

moim zdaniem jeśli Lorenzo będzie w takiej formie jak obecnie to Rossi nie ma z nim szans... jakby zabrali trochę elektroniki to może by mogli powalczyć, ale poziom jaki pokazuje Lorenzo na obecnych maszynach jest teraz po prostu nie do przeskoczenia...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem, jesli Rossi by jezdzil tak jak kilka lat temu to spokojnie by powalczyl z Lorenzo jak rowny z rownym (IMO przewaga Lorenzo w kwali i Rossiego w pojedynkach wyscigowych).

Problem w tym ze Rossi pewnie ma swoj szczyt za soba (wiek+wypadek). Chcialbym sie oczywiscie mylic bo po odejsciu Stonera MotoGP potrzebuje kogos, kto zapobiegnie dominacji jednego zawodnika.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ja szansy Rossiego upatruję w tym co zawsze potrafił najlepiej - wyprowadzania przeciwników z równowagi ;) Gibernau, Biaggi, Stoner, Lorenzo - nikt nie wytrzymał jego presji... jeśli tylko będzie w stanie jechać podobnym tempem jak Lorenzo to myślę że będzie w stanie na tyle go nękać żeby nie wytrzymał psychicznie i zacznie popełniać błędy...

generalnie zobaczymy - zabraknie Stonera, Pedrosa raczej nie jest takim talentem na jaki wszyscy liczyli, Marquez pierwszy sezon będzie się uczył, Ducati nie sądzę że pokaże cokolwiek co zbiży ich do czołówki, a nowych zawodników mogących włączyć się do walki raczej nie widzę - może Dovizioso by powalczył jakby dostał dobrą maszynę, ale raczej nie o zwycięstwo a o podium z Pedrosą... czyli znowu utrzymanie atrakcyjności MotoGP spoczywa na barkach Rossiego ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Dokladnie o to mi chodzilo z ta przewaga Rossiego w pojedynkach wyscigowych :)

Tyle tylko ze moze byc ciezko utrzymac tempo Jorge'go. Ostatnie 3 lata postawily wiele znakow zapytania jesli chodzi o forme Vale.

Zycze mu jednak zeby na Yamasze, powrocil do swojej dyspozycji. Pojedyki Rossiego z wymienionymi przez ciebie zawodnikami naprawde elektryzowaly i boje sie ze gry Stoner odejdzie, nie bedzie nikogo, kto by porzadnie naciskal Lorenzo.

Jestem ciekaw co pokaze Marquez. Balonik wogol niego jest juz mocno napompowany. Mam nadzieje ze wytrzyma presje.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...