Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Gram Ace Combat, Skies of Deception, dawno mnie nic tak nie wciągneło, gra jest po prostu kosmiczna, powietrzna walka sprawia niesamowita radość, fajnie jest oddana ogromna przewaga dzisiejszego lotnictwa nad każdym innym rodzajem wojsk 3-4 samoloty są w stanie zahamować atak całej floty bądź dywizji pancernej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

MGS Peace Walker - świetna gra. Miałem zacząć wersję w HD, ale ogarnąłem, że mam już ileśtam godzin ogranych na PSP i odpuściłem sobie, wolę dokończyć na tym sprzęcie. A, no i DBZ Tenkaichi Tag Team - gdyby nie brak japońskiego voice actingu to byłoby miodzio do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

W związku z mistrzostwami świata w Brazylii męczyłem jakiś czas PESa 2014 na PSP, ale tak mnie w(pipi) łapie z przypadkowych akcji SI, że mam ochotę je...ąć konsolą o ścianę. To jakiś przypadkowy strzał cud komputera, po którym pada bramka, to moja obrona tak się zakręci, przełączanie między piłkarzami zaszwankuje, pinball, randomowe przepychanki po której kiedy konsola nie chce przegrać, to zawsze przylepia sobie piłkę do swojego piłkarza, a ja dwoje się i troje, kilkanaście strzałów a ku...wy zawsze gdzieś wsadzą nogę, zablokują strzał albo goalkeeper wyczynia cuda, że autentycznie mam dosyć. Chcę poklepać szybką akcję, szybko przyspieszyć grę podaniami i wychodzi taka jedna na ileś, zazwyczaj podania nie dolatują do partnera, przeważnie za słabe!! Mam dosyć nerwowania się i dlatego odpaliłem FIFE 2014 na PSP, tutaj przynajmniej mogę bawić się w joga bonito, chociaż też nie zawsze... He he Dostaję spazmy  :F

Odnośnik do komentarza

Nie przyuważyłem dokładnie, za krótko mam obydwie gry, mimo wszystko wydaje mi się, że tego nie poprawili, a wiem o jakie dreptanie chodzi. Mimo wszystko FIFA 14 na PSP jest przynajmniej dla mnie łatwiejsza od PESa 2014 na PSP. Nie mam tyle cierpliwości i chodź wiele meczów w grze Konami mi wychodzi, są wygrane, to mimo wszystko spazmy dostaję, bo jak konsola przyspieszy grę, to nie wiem czego to jest wina, ale raczej tego, że mój zespół zaczyna się totalnie kręcić, każdy piłkarz jak jeden mąż zamienia się gorzej jak w podwórkowego amatora i konsola skrzętnie to wykorzystuje. Mimo wszystko rozegrałem mnóstwo spotkań w PESa 2014 na PSP, a największym sukcesem to zajęcie 3 miejsca w mistrzostwach Europy. xD Wiem, jestem za słaby, nie mam cierpliwości, w FIFA 14 na PSP za to mogę się rozluźnić na spokojnie i większość spotkań spokojnie wygrywać, sa sa sa. Mimo wszystko silniki obydwóch gier to nic innego jak schemat z PS2, nie mający nic wspólnego z obecnymi dziełami Konami oraz EA Sports.

Odnośnik do komentarza

A ja, po 5 latach przerwy, kupiłem za grosze PSP Fat (dla mnie najpięknięjszą:)) i gram w:

1. Everybodys Golf 2 - wciąga jak bagno

a także w gry z PSX, bo to dla nich kupiłem ponownie konsolkę:

1. Final Fantasy 9

2. Tekken 3

3. Spyro

4. Medievil

5. Crashe

6. MGS

 

Gram ile się da w każdej wolnej chwili... świetny sprzęt

Odnośnik do komentarza

Ja też dopiero od zeszłego roku mam przenośną konsolę, wgrany soft i pozycje:

PES 2014 (męczę obecnie cały czas)

FIFA 14

Burnout Dominator

Burnout Legends

Gun Showdown

Call od Duty 3 Roads To Victory

Driver 76

Fight Night Round 3

Final Fantasy Crisis Core

GTA Vice City Stories

GTA China Town

Madden NFL

Metal Gear Solid Peace Walker

Tenchu Shadown Assasin

Virtua Tennis 3

Crash Tag Team Racing

 

Na nośnikach wcześniej przegrane oczywiście:

God of War Ghots of Sparta

God of War Chains of Olympus

Harry Potter Lego

FIFA 13

 

Na PSP Vite jeszcze mnie nie stać. :F

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...