Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sengoku Basara : Battle Heroes

Naprawdę fajna gierka o której dowiedziałem się tylko dzięki reklamom owej produkcji po endingach w anime na podstawie tej serii (gra wyszła tylko w Japonii, podobnie jak chyba 1 część tej serii na PS2) w przeciwieństwie do Basary na PS3, w którą nie miałem okazji zagrać

Na pierwszy rzut oka gra wydała się mi być podobną do według mnie wyjątkowo monotonnego i irytującego Dynasty Warriors Strikeforce, ale były to na szczęście tylko pozory, ponieważ mechanizm rozgrywki (głównie walka), praca kamery, (mimo, że gra po jap to wszystko wydaje się być bardziej przejrzyste) są moim zdaniem lepsze. Warto się samemu przekonać, wyżej wspomniane anime obejrzałem jeszcze przed zassaniem owej gry i przyjemnie jest się wcielić w dobrze znane z tej niedługiej serii anime postacie lub na odwrót najpierw zagrać w SB (która w końcu była pierwowzorem a później ogarnąć anime - oczywiście jeżeli ktoś to trawi, dodam, że zarówno gra jak i anime zaliczam do chyba najbardziej przerysowanych/absurdalnych (pod względem walki i dziwnie, choć ciekawie przedstawionych wydarzeń z japońskiej historii ery Sengoku, choć często nie wiele mającymi wspólnego z realnymi wydarzeniami) gier/anime jakie widziałem... Co kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Patapon na przemian z Tekkenem DR :)

nie wolisz T6?:P

 

Twin Blades - świetny minis z zombiakami :)

 

No właśnie nie wolę. Jak dla mnie to Tekken 6 jest strasznym hłamem! przynajmniej na PSP, nie wiem jak to się ma na PS3 bo nie posiadam i nie grałem.

System jest kompletnie *cenzura* i ta "fabuła" to jakiś kosmos jak bym czytał czarodziejkę z księżyca by Namco xD

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza

Tekken 6 na PSP to port prawie idealny.System walki jest REWELACYJNY i pozwala wyżyć się zarówno wytrawnym graczom jak i noobom.A fabuła w Tekkenie obchodzi już chyba tylko totalnych freaków - jest mangowo niedorzeczna.

 

Karcę Ducha Sparty a potem Medievil.No i Vagrant Story czai się gdzieś za rogiem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość MasterShake

skończyłem sh origins i gram w shattered memories. Gra jest słabo prowadzona, fabuły tak naprawdę brak, brak stałych elementów - zwiedzania budynków, mapy w nich, notatek itp. Ot idziemy, czasami te sekwencje gdzie uciekamy, zagadki są robione pod wii i szybko się nudzą, zresztą nazwa zagadki to za duże słowo. A szkoda ;f

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...