Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Puzzle Quest - gra jest wyborna, nie wyobrażam sobie grania w nią na innym sprzęcie niż handheld
Spróbuj zagrać na PC/Laptopie - myślę, że mimo wszystko zmienisz zdanie, gdy już zagrasz myszą.

 

Poza tym wersja PSP ma buga, gdzie nie działają bonusy od kompanów. Niemniej jednak właśnie przeczytałem, że nie tyczy się to wydania EU i PSN.

 

Mimo wszystko, loadingi wersji UMD są nie do zniesienia, a niestety wtedy gry nie oferowały jeszcze opcji Data Install.

 

Co do tematu, ja jak zwykle mam dziesiątki zaczętych i nie skończonych gier. Obecnie staram się dokończyć SRW Z2.2, a także zacząłem Final Fantasy IV Complete. Zaległa leży też Persona 2, na którą jakoś nie mam ostatnio ochoty przez dość wolne tempo rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem PQ na PSP i to idealna gra na podróż gdzieś, potrafi wciągnąć na godziny i można się zagapić z wysiadka ;p

Szkoda, że nie ma Infrastructure. Pozostaje klepanie inną postacią.

Btw. na PSN jest wersja PS3 z online i z DLC-kiem od razu (Revenge of the Plague Lord), gdzie dostajemy drugą kampanię, i kilka nowych klas postaci (w tym ponoć fenomenalnego barda).

Odnośnik do komentarza

Lekki offtop: PQ przeszedłem na (jeszcze) windows mobile na HTC Wizard operując rysikiem (i też często przystanek za daleko wysiadałem).

A już doskonale wręcz gra się na tabletach.

Tak w ogóle to ta gra ma coś w sobie, niby zwykła układanka, a wciąga niemiłosiernie.

 

Przybieram się do Chain of Olympus kiedyśtam.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj zagrać na PC/Laptopie - myślę, że mimo wszystko zmienisz zdanie, gdy już zagrasz myszą.

Swoją drogą, mam wrażenie, że na PC przeciwnik nie robił aż tylu długich kombosów z d-... z czapy. Ogólnie AI było lepsze, jakoś bardziej "ludzkie" mam wrażenie, choć może po prostu tak zapamiętałem...

 

A gram w Fate/Zero i iDOLM@STERa, oczywiście nadal wszystko przegryzam właśnie Puzzle Questem i Final Fantasy: Crystal Defenders. Z Tetrisem dałem sobie spokój po przejściu (!) - nie ma tam żadnego Endless Mode'a (?!). Bez jaj... :-/

Odnośnik do komentarza

Spróbuj zagrać na PC/Laptopie - myślę, że mimo wszystko zmienisz zdanie, gdy już zagrasz myszą.

 

Jeśli o mnie chodzi to nie potrafie siedzieć jak kołek przed pc i grać w gre. Nawet korzystanie z laptopa na leżąco przy dłuższych posiedzeniach denerwuje mnie swoim nadmiernym grzaniem okolic krocza.

Jak już wyżej zauważono PQ jest świetne w podróży, można nieźle oszczędzać baterie ze względu na ubogą grafike i przyciszenie muzyki. Ciesze sie, że odkryłem tą gre i odkurzyłem swoje psp.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

masteruje minisa Hoard, latanie tym smokiem i palenie wciąga :P

 

wreszcie tez skonczylem GTA VCS. Masa niedoróbek i wkur.wiajacych pierdół ale to dalej wciągające GTA ze swoim humorem i klimatem. Szkoda że nie doczekam sie GTA SAS :P mialem nagrane 24h i 33% gry tylko. w sumie dobrze że sie skonczylo juz bo mi sie dłużyc zaczęło, bardziej teraz trawie gry ktore mają po 15h maks :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...