Skocz do zawartości

Co meczysz obecnie na PSP


genetyk@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 898
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

GTA Chinatown Wars.

Jak dla mnie rewelacja. Dużo lepiej mi się gra niż w GTA przeniesione z PS2.

GTA - Liberty City Stories i Vice City Stories zostalo przeniesione z PSP na PS2, a nie odwrotnie. ;)

 

Swoja droga Chinatown Wars jest faktycznie super - takie inne, powrot do korzeni GTA z widokiem z gory jak w pierwszych dwoch czesciach.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

iDOLM@STER Shiny Festa.

 

Wiadomo - niskobudżetowy wydrzyjgrosz (prerenderowane filmiki w tle, mało kawałków w każdej edycji), ale gra się nienajgorzej. Niby tylko 2 przyciski w grze muzycznej, ale główna trudność polaga na tym, jak zmienia się ta szyna, po ktorej lecą nutki. Mnie już w Project Diva ciężko było niekiedy sie połapać, a co dopiero tutaj.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gta VCS, jaka ta gra jest za(pipi)ista to az ciezko opisac, wydawalo mi sie ze po kompletnym san adreas do poprzednich czesci wracal nie bede a tutuaj niespodzianka, gra jest naprawde miodna, i gdyby nie dziwna fabula to byloby lepiej, ale i tak grafika, muzyka i ogolnie grywalnosc na najwyzszym rockstarowym poziomie, soundtrack jest niesamowity, nie wiem skad chlopaki maja takie wyczucie do muzyki. No i motyw z imperium gangsterskim jak najbardziej udany, taki powinien byc tez w Sa.

Aha, no i czeka na mnie jeszcze Call of duty, FFT i Star Ocean second evolution :D ta konsola jest za(pipi)ista :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Final Fantasy Tactics - zaczynam 3 chapter, ale to jest zaje,biste :).

Super Mario Advance 4 - no co? PSP to najlepszy Gameboy ze wszystkich! Save state'y, praktycznie idealna emulacja, piękny i duży obraz dodatkowo lekko rozmiękczony przez filtrowanie. Mam DS-a z EZ Flash 3in1, a i tak wolę śmigać na PSP.

 

w kolejce jest FF VII z PSN

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie:

 

Final Fantasy III - jak na razie 10h na liczniku, gra się bardzo przyjemnie (szczególnie w porównaniu do wersji oryginalnej, przy której niegdyś wytrwałem raptem kilka godzin), nawet pomimo dosyć archaicznej mechaniki i naiwnej momentami fabuły.

 

Ratchet & Clank: Size Matters - gra ukończona, teraz 2x challanger, kompletowanie śróbek, skillpointów i pancerza. Gra świetna jak wersje na duże konsole, irytują tylko etapy latania clankiem i strzelania do statków :confused:

 

Kingdom Hearts: Bith by Sleep - epizod Terry ukończony, na pozostałe na razie przeszła mi ochota :P Mechanika mi się chyba trochę przejadła, szczególnie zniechęca mnie motyw otwierający każdy świat (idzie sobie bohater disneya..."UNVERTED!"...napierdalanie). Serio, żeby zrobić taki fajny system, minigry, ogólnie fabułę, a do(pipi) takie powtarzające się otwarcie każdego świata... Także kolejne epizody trochę sobie poczekają :)

Edytowane przez Yoshu
Odnośnik do komentarza

No Gowy sa cudowne, dośc tanio je wyrwałem tak jak kilka innych gier. Po skonczeniu Gowa Chains of Olympus, zaczalem pykac w Syphon filter, dark mirror, bardzo przyjemna strzelanka, moze nawet troszke za latwa choć w sumie jestem na pierwszych poziomach. Ekstra muzyka i grafika tez nie najgorsza ,l sterowanie na początku mnie przerazilo ale jak sie juz przyzwyczailem to jest duzo lepiej :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

FF3 i Ratchet ukończone. FF3 mocno irytujące pod końcówkę, ale mimo wszystko niezła gierka.

 

Aktualnie:

God of War: Chains of Olympus - nieźle wpasowałem się w trend :P Godzina gry na hardzie za mną, wrażenia bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że nie skończy się za szybko.

+ Mario & Luigi: Superstar Saga na emulatorku gba :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...