Skocz do zawartości

The King Of Fighters XII


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoc w SF4 nie :/ Wczoraj pogralem i (pomijam ze jestem cienki STRASZNIE) to SF4 chodzi sporo gorzej od SH HD Remix :/ Wszsyscy pisze ze NIE MA tam GGPO i chyba to widac, bo mi sie dobrze gralo na 2DF, GGPO, SFHD, BLAZBLUE a w SF4 mam jakiegos input laga (przynamniej tak to odczuwam).

 

Kupilem dzis gre na steamie i zobacze czy da sie grac po sieci na PC, moze sie troszke podszkole w pracy...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grałem wczoraj trochę w tego KoFa i jak dla mnie to jest bieda.

Jak zobaczyłem ząbkowane krawędzie postaci, to nie mogłem w to uwierzyć (filtry wiele tutaj nie pomagają).

Śmiechu warta jest liczba plansz, liczba zawodników.

 

Granie po sieci mija się z celem, próbowałem kilka razy z ludkami, z którym wyświetlało się mi się dobre połączenie i straszna kupa, sloł mołszyn.

 

Czekam na BlazeBlue na X'a

 

A propos grania online - jedno z trofeow wymaga uzyskania w sieci rangi SSS. Na jednym z forum widzialem post gracza ktory boostoujac ta gre stoczyl 1.330 walk i ... dalej ma range SS.

 

Biorac pod uwage jakosc gry online trzeba pogratulowac autorom pomyslu na trofeum...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No teraz sprzedawca miałby zonka. :) Naprawili online, który dopiero teraz pokazuje pazur (ma po prostu wszystko co powinien mieć netplay z bijatyki, lobby dla wielu graczy, podgląd meczy, zapisywanie replayow itd.), wiec można się pobawić tym bardziej, że mimo ubogiego (w stosunku do poprzednich części) systemu i tak gra jest klika razy bardziej rozbudowana od syfa4. ;) No tak, przecież to bijatyka.

Odnośnik do komentarza

Póki co gra bardzo mało osób, co nie dziwi, do niedawna kod sieciowy był całkowicie niegrywalny (coś jak serwerowa kaillera z przepełnionym roomem, nawet menu wyboru zawodnika lagowało), no ale zawsze w liście znajomych znajdzie się jakiś Polak do pogrania. Teraz mamy jakość 2DF, czyli w tyle za GGPO (które siedzi w st2hd i sf4), ale gra się bez lagów z lekkim delayem (jak w GGXX#R).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to wyglada z obcokrajowcami (gra ich tak malo ze potrafilo mnie przez kilka minut laczyc z jednym zaiweszonym graczem, ktory zwlekal z wciesnieciem 'ready'), ale z Polakami gra się tak jak napisałem, o czym wcześniej nie było mowy.

 

Potwierdzam. Ludzie grajcie w tą grę bo jest za(pipi)ista, a ja nie mam kogo w online lać ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tak z ciekawości ściągnąłem demo i żałuję, że to zrobiłem. Nie dopatrzyłem się żadnych plusów. Zastanawiam się co taka gra robi na rynku? Konkurencja bije ją bezlitośnie. KOF i te 4 buttony - gra jest niepoważna :(. Nie no wybaczcie ale SNK musi wziąć korepetycje od Capcomu bo na dzień dzisiejszy wbija sobie gwóźdź do trumny. Jestem na NIE!

Odnośnik do komentarza
Nie no wybaczcie ale SNK musi wziąć korepetycje od Capcomu bo na dzień dzisiejszy wbija sobie gwóźdź do trumny.

 

:biggrin: Musze sobie ten tekst powiesić na ścianie.

 

Żeby nie było, też uważam tę edycje za ogromny krok wstecz w stosunku do poprzednich części. Po prostu nie ma to jak konstruktywna krytyka o kant dupy rozbić, dotycząca najmniej ważnego elementu systemu i wychwalająca zarazem producenta, który poszedł w stronę platformówek 2,5D. :rolleyes:

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...