Skocz do zawartości

The King Of Fighters XII


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn
Swoją drogą ciekawe co ludzie na forum zrobią z KOFXII, które podobno jest uproszczone, kolorowe i wooolne jak cholera. Jeszcze nie grałem, ale kumpel absolutny wyjadacz od Kof94 na NeoGeo pojechał dziś tą grę bez namaczania. A miałem nadzieję, że oceny z famitsu to prima aprilis.

 

 

Ile dało famitsu?

Szukałem opinii o nowym kofie na stronie Cyberfanatics ale cisza w dziale kofxii - wszyscy kofowi wyjadacze grają tam w 2002 UM, 98 i XI. Jakoś hype'u tam nie ma na tę grę.

 

Wyczytałem na forum ignition, że online ssie i nie ma ostatniego bossa ani żadnegp story, wiadomo że kof to po prostu turniej ale zawsze jakiś boss do czegoś tam chciał go wykorzystać.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Swoją drogą ciekawe co ludzie na forum zrobią z KOFXII, które podobno jest uproszczone, kolorowe i wooolne jak cholera. Jeszcze nie grałem, ale kumpel absolutny wyjadacz od Kof94 na NeoGeo pojechał dziś tą grę bez namaczania. A miałem nadzieję, że oceny z famitsu to prima aprilis.

 

 

Ile dało famitsu?

Szukałem opinii o nowym kofie na stronie Cyberfanatics ale cisza w dziale kofxii - wszyscy kofowi wyjadacze grają tam w 2002 UM, 98 i XI. Jakoś hype'u tam nie ma na tę grę.

 

Wyczytałem na forum ignition, że online ssie i nie ma ostatniego bossa ani żadnegp story, wiadomo że kof to po prostu turniej ale zawsze jakiś boss do czegoś tam chciał go wykorzystać.

 

Famitsu>The King of Fighters XII (PS3/Xbox 360, SNK Playmore): 5 / 5 / 7 / 5 - (22/40)...eee...masakra.

 

Nie ma bossa!?? No to juz jest kpina...Rugaś to był kultowy boss, przejście z pierwszej rundy do następnej, kiedy zrzucał garniturek było boskie. Nie mam pojęcia jak bijatyka w ogóle może nie miec bossa, choćby był z(pipi)any jak Seth...heh, to muszę wpisać do tematu który kiedyś nazywał się Street Fighter 4 a został przemianowany w "co mi się w SF4 nie podoba" :) Pięc walk w arcade i nawet głupiego obrazka na koniec??? Czy oni od wiary odeszli? Gdzie czasy kiedy w SF2 ludzie tasowali się przy Ryu trzaskającym srk pod wodospadem (wersja na SNES)?

 

Komandos daj ten filmik z arcade...a ja sobie tą grę chciałem kupić oryginał na ps3...ale zacząłem się zastanawiać już w momencie kiedy dosłownie tylko jedno tło mi się spodobało.

Martwi mnie jakość tej gry z jednego też powodu. To miał być revival bijatyk 2d, udowadniający, że 2d ma rację bytu. Jeżeli nawet wyjadacze jak my tej gry nie kupią, to jakie są prognozy na przyszłość dla tego gatunku? Jasne, będą gry dla hc jak BlazBlue, ale...będziemy w ostateczności skazani na Tekkena i Soul Calibur (żeby nie było wątpliwości, uwielbiam obie gry). Tak bardzo skupili się na grafice, tyyyyle lat rysowali i animowali sprity....a potem bossa nie zrobili...kasy nie styknęło?? Gdzie jak nie w grach SNK bossowie byi tak kultowi..Fatal Fury 3, ludzie płakali jak boss ich jechał, Krauser itd. itp.

 

PS. Telewizor do nadmuchania dla pierwszego, który zgadnie ile w Famitsu dostał Dragon Quest IX :D

Edytowane przez Manior
Odnośnik do komentarza
Swoją drogą ciekawe co ludzie na forum zrobią z KOFXII, które podobno jest uproszczone, kolorowe i wooolne jak cholera. Jeszcze nie grałem, ale kumpel absolutny wyjadacz od Kof94 na NeoGeo pojechał dziś tą grę bez namaczania. A miałem nadzieję, że oceny z famitsu to prima aprilis.

 

 

Ile dało famitsu?

Szukałem opinii o nowym kofie na stronie Cyberfanatics ale cisza w dziale kofxii - wszyscy kofowi wyjadacze grają tam w 2002 UM, 98 i XI. Jakoś hype'u tam nie ma na tę grę.

 

Wyczytałem na forum ignition, że online ssie i nie ma ostatniego bossa ani żadnegp story, wiadomo że kof to po prostu turniej ale zawsze jakiś boss do czegoś tam chciał go wykorzystać.

 

Famitsu>The King of Fighters XII (PS3/Xbox 360, SNK Playmore): 5 / 5 / 7 / 5 - (22/40)...eee...masakra.

 

Nie ma bossa!?? No to juz jest kpina...Rugaś to był kultowy boss, przejście z pierwszej rundy do następnej, kiedy zrzucał garniturek było boskie. Nie mam pojęcia jak bijatyka w ogóle może nie miec bossa, choćby był z(pipi)any jak Seth...heh, to muszę wpisać do tematu który kiedyś nazywał się Street Fighter 4 a został przemianowany w "co mi się w SF4 nie podoba" :) Pięc walk w arcade i nawet głupiego obrazka na koniec??? Czy oni od wiary odeszli? Gdzie czasy kiedy w SF2 ludzie tasowali się przy Ryu trzaskającym srk pod wodospadem (wersja na SNES)?

 

Komandos daj ten filmik z arcade...a ja sobie tą grę chciałem kupić oryginał na ps3...ale zacząłem się zastanawiać już w momencie kiedy dosłownie tylko jedno tło mi się spodobało.

Martwi mnie jakość tej gry z jednego też powodu. To miał być revival bijatyk 2d, udowadniający, że 2d ma rację bytu. Jeżeli nawet wyjadacze jak my tej gry nie kupią, to jakie są prognozy na przyszłość dla tego gatunku? Jasne, będą gry dla hc jak BlazBlue, ale...będziemy w ostateczności skazani na Tekkena i Soul Calibur (żeby nie było wątpliwości, uwielbiam obie gry). Tak bardzo skupili się na grafice, tyyyyle lat rysowali i animowali sprity....a potem bossa nie zrobili...kasy nie styknęło?? Gdzie jak nie w grach SNK bossowie byi tak kultowi..Fatal Fury 3, ludzie płakali jak boss ich jechał, Krauser itd. itp.

 

 

niestety nowy kof to demówka. podejrzewam, ze zaczelo im braknac hajsu wiec wydaja teraz skracajac okres developingu, nachapia sie kasy i wznowia produkcje to moze 13 bedzie cos warta. nie pierwszy raz taki zabieg ma miejsce ale jest to faktycznie skandaliczne jak dla mnie... cos jak pierwsze wersje tekken 5 DR na ps3.. zeby nawet tam practice nie bylo lol...

ile tam w ogole jest planszy? chyba 3? malo postaci, brak bossa to okropny letdown, snk zawsze mialo wy*** bosów... rugal (94), igniz, goenitz ehh.. łeska si kręci.

 

perfect score?

famitsu z(pipi)ało.. wystaczy spojrzec na recenzje demon's souls

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

W całej grze są tylko dwa tryby dla jednego gracza - ARCADE i PRACTICE. Niby Versus najważniejsze w bijatykach no ale chyba SNK cofnęło się, a nie zrobiło rewolucję. To już stare romy neo geo np Garou po przestawieniu emulatora na AES mają więcej trybów (survival i time attack itp).

Być może będzie się fajnie w to grało tyle że online podobno jest zrypany i do tego z SF IV czy BB dużo mu brakuje.

 

Gra ma jeszcze opcje marketplace czyli za nowe areny, postacie a może i tryby trzeba będzie płacić. SNK skończyło się na Kill 'Em All.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Akurat ja tam nie wiem czy bym sie sugerowal reckami takiego OXM czy Famitsu (ihmo recka DS'a idealnie pokazywala dla kogo jest ten tytul - gosciowa ktora dala najnizsza ocene w swoim zyciu grala tylko w "ksiazki kucharskie na Dual Screenie" XD)

Widac ze "znafcy" z nich w temacie jak z kowala milosnik SF4 :P.

Odnośnik do komentarza
Akurat ja tam nie wiem czy bym sie sugerowal reckami takiego OXM czy Famitsu (ihmo recka DS'a idealnie pokazywala dla kogo jest ten tytul - gosciowa ktora dala najnizsza ocene w swoim zyciu grala tylko w "ksiazki kucharskie na Dual Screenie" XD)

Widac ze "znafcy" z nich w temacie jak z kowala milosnik SF4 :P.

 

Nie no jasne, nikt się nie sugeruje, tylko fakt ten pasował do ogólnych wypowiedzi.

 

Albrechtus / telewizor do nadmuchania jest już w drodze do Ciebie ;)

 

Filmik będzie za godzinę. Zmieściły mi się tylko dwie walki z arcade, bo chciałem jeszcze zaprezentować wszystkie opcje, tryby i postacie.

 

No jeśli chodzi o tryby to chyba nie zajmują bardzo dużo czasu w filmiku :D

 

Gra ma jeszcze opcje marketplace czyli za nowe areny, postacie a może i tryby trzeba będzie płacić. SNK skończyło się na Kill 'Em All.

 

Może to ich St.Anger?

 

Edytowane przez Manior
Odnośnik do komentarza

"The PlayStation 3 version of The King of Fighters XII ships with a special bonus option that sweetens the online experience: clan play. In this mode, players can forge alliances with friends and square off in a kind of organized gang warfare?three clan players each choose their favorite character, strategize before the match via voice chat, and then square off against a rival team online. A separate Clan Leaderboard will let everyone know which squad reigns supreme at any given time"

 

Wynika że PS3 exclusive...

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
Czyli co, narazie wychodzi ze SNK zrobil wiekszego fail'a od capcomu ?

Nie wierze :/.

 

SF IV to nie jest fail. Zobacz ile tam jest opcji, Challengy i pierdół do odblokowania. Jakie ma Menu jaki Online - jest dopracowane pod każdym względem tak jak na grę nowej generacji przystało. Pomijam gameplay bo to kwestia gustu. SNK z tak wydaną grą może się schować żaden "poważny" site o grach nie da KOF XII wysokiej oceny bo to żart.

Gra się przez to nie sprzeda bo oceny na takich stronach to dla 90% ludzi podstawa przy decyzji o zakupie.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie DNO, wole sobie kupic 98UM w market place. Gra "leciala z zagranicy" do 23, wczesniej gralismy 3 godziny w BlazBlue, odpalilismy KOFa na 30 minut, skwitowalismy kazda walke gromki WTF? i przelaczylismy na PS3 na BlazBlue. Jak dla mnie dno :/ Wszysto uproszczone, postacie poruszaja wolno nogami a biegaja szybciej przez wygladaja jakby jezdzily na lyzwach, Iori nie ma zadnego projectile'a, prawie kazda ze starych postaci ma okrojona liste ciosow (Kim, Bennimaru, Kyo, Iori, Mature). No niestety wyszla lipa jak dla mnie. Trzeba kupic PS3 :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...