Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Do tego w stylu podobnym do grzesia, ktory odnosze wrazenie, ze dodal sobie 20 lat w profilu. Ale ja nie o tym.

 

 

Juz nawet nie chce mi sie zaglebiac w twoje "glebokie" przemyslenia i rynsztokowy styl wypowiadania sie. Poza tym idziesz w parze z komplentnym brakiem logiki i zerem rozumienia tekstu pisanego. Cytuje:

 

Forebode, dzieciaku, po co sie odnosisz do mojej wypowiedzi o FIFA skoro w nia grales?

jak sobie dobrze przypominam, to sam mi to nakazales, zanim zaczne ci cos zarzucac. O, poczekaj to chyba poprzednia strona:

"Synus umialbys czytac, to bys juz dawno wyczytal. Ale czego sie spodziewac po gowniarzu ktory wjezdza z kretynskimi pytaniami po postach, ktore na nie odpowiadaja."

Poza tym twierdzisz, ze skoro nie kocham fify, to zapewne w nia nie gralem.

 

Od razu widac typowego zaslepionego fanboya, ktory nie ma problemu by klamac. Co wiecej ewidentnie widac ze kompletnie nie wiesz o czym mowie. Opowiedz nam jeszcze jak to grales w FIFA i jak swietnie znasz te gre

Argument fanboya dziala w obydwie strony, ale grzes oczywiscie teraz nazywa tak kazdego, ktoremu sie jednak pes spodobal. Ciekaw jestem jaki poziom prezentujesz wlasnie w tej grze, bo nie sadze ze za wysoki.

 

Reasumujac wiekszosc zarzutow do FIFA wynika z braku umiejetnosci tak naprawde. Tej gry trzeba sie nauczyc.

Hehe, to mnie naprawde rozbawia, za kazdym razem gdy to czytam. Wedlug grzesia, jesli ktos probowal zagleibc sie w Fife, jak na przyklad piszacy tu Ader, a nadal nie podoba mu sie ta gra, znaczy tylko ze w nia grac nie umie. Bo jesliby umial, grzes twierdzi ze nie ma innego wyjscia jak tylko pokochac jego bozka. Ader, zastanow sie jeszcze, posiedz jeszcze kilka miesiecy nad fifa, moze jednak sie do niej przekonasz, a jesli bedzie ci trudno, zacznij sobie wmawiac ze jest zaje.bista, tak jak to robi slynny grzes.

 

 

Do zbijania argumentow tamanduy nawet nie bede sie odnosil, bo w skrocie sprowadzaja sie one do: "NIE UMIESZ GRAC". Jezu....

 

 

Smiesznie tez wypada twierdzenie grzesia co do zmeczenia zawodnikow. Sadzi, ze prawdopodobnie po ustawieniu dluzszego niz 10min meczu, zaczna oni odczuwac zmeczenie. Oczywiscie, wiekszosc graczy winna teraz rozgrywac 45min mecze w fifie, aby dojsc do szczytowego punktu realizmu. RIP.

 

 

Doprawdy, jesli wiek w jego profilu nie klamie, to mi czlowieka szczerze szkoda. Typowy przyklad, ze nie wszyscy w miare lat madrzeja, niestety. Wiek ci tutaj nie pomoze, jak w makowce nadal pusto. Zakoncz ten smutny styl i odejdz do obelganego przez tysiace fanow tematu o Fifie.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...cokolwiek tam napisales...

 

Chlopie, nikt ale to nikt nie probuje Cie przekonac ze sie zle bawisz PESem.

Natomiast probujemy przekonac Ciebie i innych, ze zdecydowana wiekszosc zarzutow w stosunku do gry konkurencyjnej jest z czapy wzieta i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia - a to z dwoch powodow -

1. najczesciej krytykujacy (zwykle fanboj) konkurencje, o ktorej wypisuje brednie na oczy jej nie widzial (chocby przysiegal, ze jest inaczej to w kazdym poscie widac ze klamie).

2. konkurencyjna gra jest bardzo wymagajaca i by osiagnac zadowalajace rezultaty, trzeba sporo wysilku. Instrukcja gry niewiele tu pomaga, na szczescie EA wydala (jest oficjalnie publikowany na sieci na roznych stronach) przewodnik, a na youtube i easports jest sporo filmikow instruktazowych (wiele tez produkcji EA).

 

 

Zaje.biście.

ALe rób to w temacie o fifie,nie w temacie o PES.

Odnośnik do komentarza

Forebode - z Toba to naprawde nie ma co pisac. Chcialem Ci przypomniec, ze to Ty parenascie stron wczesniej pisales bzdury, ze FIFA jest za latwa, srele morele, a na moje pytanie, czy moze zagrasz ze mna, odpisales ze musisz ja jesczez opanowac i moze za miesiac. LOL.

Nie ma sensu sie sprzeczac, ale po Twoich wszytskich wypowiedzialch tez postawilbym bardziej na to, ze wypowiadasz sie na temat 2 gier, a widziales tylko jedna. W tym caly problem, a nie w tym, ktora sie komu bardziej podoba.

 

Co do wypowiedzi Arboss'a - stary - w temacie rozmawiamy ktora pilka obecnie na rynku jest bardziej symulacyjna, a nie w ktora jestes lepszy od innych. Bo jezeli ja ogrywam kumpla w FIFE 3:0, to rozumiem, ze jak napisze, ze ma z(pipi)ane spalone, to sie nie liczy ?

 

Na moje pytanie o jakakolwiek argumentacje, w czym PES 2009 jest lepszy od wydanej 2 lata temu 6tki (MOWA O KONSOLACH NOWEJ GENERACJI) nikt nie napisal ani jednego zdania. Spoko - KONAMI z roku na rok daje rade, nie ma co...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

chyba mnie z kims pomyliles, bo nie mialem nigdy wlasnej kopii fify, wiec nie bardzo moge ja opanowac i zagrac z toba za miesiac. Mam demo i na nim opieram to co pisze O_o

 

Rozumiem, ze urojenia to wspolna cecha fanow fify.

 

 

Dla jasnosci, obydwie gry mam tylko w wersjach demo i na ich podstawie je porownuje. Dane mi bylo grac tez w full wersje Fify i gameplay nie zmienil sie wlasciwie w ogole. Na pes przyjdzie mi jeszcze poczekac do 11/11, bo wtedy jest premiera w usa. Uparliscie sie, ze patrzac na to co pisze, nie gralem w Fife, no to ok. Nie dam rady wam tego udowodnic, tak czy inaczej.

 

 

Prosze tylko o opuszczenie wreszcie tego tematu przez was i ludzi wam podobnych, chyba ze zaczniecie pisac stricte o serii PES. Wydaje mi sie, ze udowodnilem dosyc dobitnie absurdalnosc wypowiedzi twojego kolegi, wiec czas najwyzszy przeprosic i zamknac za soba drzwi. Ja nie wchodze sie wyklocac do tematu o fifie, dzieki czemu mozecie skupic sie na tej grze.

 

A wiec nie do widzenia, tylko ZEGNAM.

Odnośnik do komentarza

Ahahaha karne w tej grze to komedia pomylek i loteria wieksza niz multilotek, sama animacja i sposob strzelania karnych wyglada jakby motion capture zdejmowali z pilkarzy B klasy. W ogole tendencja do strzelania w trybuny rzadzi, wlasnie Lampard w Be a legend przestrzelil 3 karne w meczu w ten sam sposob ( lewy gorny rog, wszystkie strzaly w trybuny ) i dostal ocene 7.0 na koniec : DDDDDD

Odnośnik do komentarza

na allegro znalazłem coś takiego:

PRO EVOLUTION SOCCER 2009 UPDATES OPTION FILE

 

( Paczkę z plikami wysyłam na emaila także nie ma kosztów wysyłki )

 

w paczce jest załączony plik z dokładna instrukcją jak zainstalować te wszystkie dodatki

 

* Wszystkie stroje z Logo i sponsorami 2008/2009

* Korekta oficjalnych Logos i nazw

* Korekta nazw stadionów

* Ostatnie transfery zaktualizowane 100%

* Dużo nowych młodych zawodników nie uwzględnionych w składach - teraz już są

* Uaktualnione stroje międzynarodowe

* Dokładne Imiona i Nazwiska zawodników

* Uaktualnione stroje domowe jak i wyjazdowe

* Oryginalne Loga zespołów i nazwy :) teraz masz Chelsea i logo a nie London FC :)

Czy to możliwe,że da radę to przenieśc do konsoli? dotyczy PS3

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza
na allegro znalazłem coś takiego:

PRO EVOLUTION SOCCER 2009 UPDATES OPTION FILE

 

( Paczkę z plikami wysyłam na emaila także nie ma kosztów wysyłki )

 

w paczce jest załączony plik z dokładna instrukcją jak zainstalować te wszystkie dodatki

 

* Wszystkie stroje z Logo i sponsorami 2008/2009

* Korekta oficjalnych Logos i nazw

* Korekta nazw stadionów

* Ostatnie transfery zaktualizowane 100%

* Dużo nowych młodych zawodników nie uwzględnionych w składach - teraz już są

* Uaktualnione stroje międzynarodowe

* Dokładne Imiona i Nazwiska zawodników

* Uaktualnione stroje domowe jak i wyjazdowe

* Oryginalne Loga zespołów i nazwy :) teraz masz Chelsea i logo a nie London FC :)

Czy to możliwe,że da radę to przenieśc do konsoli? dotyczy PS3

No raczej, że da, nawet nie musisz płacić szukającym naiwnego na alegrach, tylko ściągasz za darmoszke stąd

http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=207438

na przykład.

Tylko te stroje międzynarodowe, to nie wiem co to, tego może tam nie być.

Odnośnik do komentarza

seb.maz nie daj sie wkrecic w placenie za cos, co jest dostepne za darmo. W tej chwili najlepszy optionfile na PS3 jaki jest to ten:

 

http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=209077

 

 

przenosi sie go na konsole bardzo prosto, wystarczy ze bedziesz mial dostep do jakiegos pendriva. Instrukcje jak to zrobic masz w archiwum, razem z option file'em. W tym masz zarowno zespoly klubowe, jak i wszsytkie druzyny narodowe :)

Odnośnik do komentarza
Jak ja czytam wypowiedzi niektorych ekspertow na temat PES 2009 to az rece opadaja...

Wy wogole grac nie umiecie a macie najwiecej do powiedzenia !!!

Jak czytam tu wasze wypowiedzi to kazdego z was jade po 5-0 !!!

Ze niby podania sa zje... ?

No jak sie nic nie robi tylko na pałe w ciagu sekundy 7x wciska X to nic dziwnego...

Ze niby strzaly sa zje.... ?

Trzeba sobie wypracowac pozycje do strzalu a wtedy z za 16 metrow pieknie mozna uderzyc ( no chyba ze ktos strzela Wasilewskim czy innym toporem !! )

Ze niby setki nie wchodza ?

Jak ktos nie umie grac to sie nie dziwie...

W kazdej czesci strzelalo sie inaczej i trzeba sie tego nauczyc... proste !!!

 

Zal mi was...

 

Pozdrawiam wszystkich ISS owcow hehe

 

Świetne podsumowanie tego żalowego tematu, naprawdę ja również proponuję mocno potrenować, to inaczej spojrzycie na kwestie które krytykujecie. :)

Odnośnik do komentarza

Na zakonczenie (do wszystkich ktorzy rozumieja slowo pisane - a widac ze nie kazdemu to dane):

 

Ta sama osoba napisala (zagadka - kto taki?):

 

"zasmuce cie bo gralem w obydwie gry."

i

"Dla jasnosci, obydwie gry mam tylko w wersjach demo i na ich podstawie je porownuje."

 

 

Co mysle ze podsumowuje caly poziom dyskusji niestety.

Oczywiscie tacy osobnicy chetnie obrazaja kazdego co chyba juz nikogo nie zdziwi.

 

 

Mysle, ze faktycznie bez sensu odnosic sie do FIFA tutaj, ewentualnie stworzyc temat porownawczy i przerzucic posty i wyciac kolesi, ktorych jedynym argumentem jest obrazanie wspolrozmowcow.

 

Wszystko zaczelo sie od rozczarowania najnowszym (i poprzednim) PESem - stad porownania narzucily sie same.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Jak ja czytam wypowiedzi niektorych ekspertow na temat PES 2009 to az rece opadaja...

Wy wogole grac nie umiecie a macie najwiecej do powiedzenia !!!

Jak czytam tu wasze wypowiedzi to kazdego z was jade po 5-0 !!!

Ze niby podania sa zje... ?

No jak sie nic nie robi tylko na pałe w ciagu sekundy 7x wciska X to nic dziwnego...

Ze niby strzaly sa zje.... ?

Trzeba sobie wypracowac pozycje do strzalu a wtedy z za 16 metrow pieknie mozna uderzyc ( no chyba ze ktos strzela Wasilewskim czy innym toporem !! )

Ze niby setki nie wchodza ?

Jak ktos nie umie grac to sie nie dziwie...

W kazdej czesci strzelalo sie inaczej i trzeba sie tego nauczyc... proste !!!

 

Zal mi was...

 

Pozdrawiam wszystkich ISS owcow hehe

 

Świetne podsumowanie tego żalowego tematu, naprawdę ja również proponuję mocno potrenować, to inaczej spojrzycie na kwestie które krytykujecie. :)

 

Dzieki Binek za zrozumienie....

Widze ze tylko Ty ze starej ekipy jeszcze czasami czytasz to forum...

Ja juz dawno przestalem ale ostatnio wszedlem z ciekawosci i faktycznie rece opadaja...

Kiedys to forum to byl klasyk.. hehe

Nawet nasze klotnie z ARO i GOPA hehe wtedy byly jaja ... ale mimo wszystko PES/ISS wszystkich jednoczyl.

 

Ja tam nie zamierzam z nikim polemizowac ktora gra jest lepsza...

Tylko smiesza mnie niektore wypowiedzi ze w PES jest za malo zmian...

Tylko ciekawe jakich wy zmian chcielibyscie ?

PES od zawsze mial najlepszy system gry , ktory byl wzorem i praktycznie idealem wiec po co to zmieniac ?

Ja mysle ze to sie po prostu niektorym przejadlo... wszyscy sie starzejemy i moze dlatego....

Ja juz sam prawie wogole nie gram, bo wersja 2008 faktycznie byla slaba.. ale PES2009 jest super i za cholere nie moge zrozumiec jak mozna wypisywac takie bzdety jak miedzy innymi to ze podania sa zje...... czy strzaly...

 

A powiedzcie mi tylko jedno...

Nadal w Fifa jest to ze wystarczy wcisnac strzal nie wazne gdzie i jak sie stoi i zawsze leci petarda w bramke ?

Odnośnik do komentarza
Nadal w Fifa jest to ze wystarczy wcisnac strzal nie wazne gdzie i jak sie stoi i zawsze leci petarda w bramke ?

Pana A z 6ki już się zapomniało? :)

 

 

 

Mamy teraz bezkrólewie i tyle. Nie grałem jeszcze w nową Fifę i jakoś wielce mnie nie korci. Może w przyszłym roku jak wyjdzie normalna wersja na PC.

 

Natomiast dziwie się obrońcom nowego PESa że nie widzą złego, czyli metamorfozy już od kilku lat naszej ukochanej gry w Fifesa. Boli że najbardziej skuteczną taktyką jest podanie do cyborga, którym można wykreować każdy wymysł naszej wyobraźni, a gra obrońców przypomina piłkę ręczną (czyli stanąć na linii biegu lub strzału i liczyć na zwykłego farta). Z resztą kiedyś aby poznać "tajniki" nowej edycji i ją rozkminić trzeba było kilku miesięcy gry, a teraz każdy z miejsca wymiata nie grzebiąc w ustawieniach taktyk i strategi.

Dzieło KCET jest teraz jak tanie wino: Smaku zero, ale się na(pipi)a*iś*y.

Edytowane przez kjace
Odnośnik do komentarza

No wiele się zmieniło tu od tamtych czasów, niestety na gorsze. Wpadnij na jakiś turniej, choć ja sam ostatni sezon totalnie odpuściłem i byłem na bodajze 3 turach. A co do samego forum tak to racja kiedyś panował tu bardzo "specyficzy" klimat, którego niestety juz nie będzie nigdy, hehe. Pozdro dla The Best Playera:-)

Edytowane przez Binek
Odnośnik do komentarza

jak wgrać tego option file na PS3? pomoże ktoś to przełożyć na polski?:)

 

[PS3] How do I put an option file on my PS3?

1. Plug your USB/Memory Stick/PSP into your PC.

2. On the PC create the following folder paths in the device: PS3\SAVEDATA.

3. Put the PES2009 Data folder into the Savedata folder .

4. Put your memory device into your PS3, go along to games, then saved data utility.

5. Click and copy the data file from your device to the PS3 hard drive.

Odnośnik do komentarza
Boli że najbardziej skuteczną taktyką jest podanie do cyborga, którym można wykreować każdy wymysł naszej wyobraźni, a gra obrońców przypomina piłkę ręczną (czyli stanąć na linii biegu lub strzału i liczyć na zwykłego farta)

 

W każdej edycji mieliśmy do czynienia z cyborgami (w 09 jest ich nadmiar ) ,ale można było ich jakośc powstrzymać tutaj się nie da .Gra obroną przynajmniej w online nie istnieje !!!!! .Istna loteria obroncy jakims cudem powstrzymają napastnika czy też nie .W online nie da sie z nikim pograć praktycznie , wszyscy biorą cyborgów z Barcelony.

Faule wystarczy byle jaki wślizg ,a już tracisz zawodnika .Czasem się zdarza że gram nagle sędzia gwiżdżę faul , a ja zdziwiony ,a to był slizg ?!!! Czerwo.

Najlepsza akcja była z bramkarzem .Wychodzę nim z piłką poza pole karne ,przeciwnik przejmuje "balon" a ja zanim gonie nagle bramkarz rzuca sie pod nogi i piąstkuje (poza polem karnym) :lol: ,a sędzie nic - gra toczy się dalej ,co to był za ubaw . :lol:

Nie poprawili także tego że jak czasem masz pilkę i w sytuacji kiedy przypadkowo w starciu przeciwnik wybije piłke na aut ,to komp nigdy nie uzna autu dla ciebie.Od ilu seri to się wlecze. 8)

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
1. Plug your USB/Memory Stick/PSP into your PC.

2. On the PC create the following folder paths in the device: PS3\SAVEDATA.

3. Put the PES2009 Data folder into the Savedata folder .

4. Put your memory device into your PS3, go along to games, then saved data utility.

5. Click and copy the data file from your device to the PS3 hard drive.

 

1. Połącz USB/Memory Stick/PSP z PC

2. W PC utwórz takie foldery: PS3\SAVEDATA

3. Wstaw pliki Option file do SAVEDATA.

4. Wstaw do PS3 USB/Memory Stick/PSP, przejdz do "Game", następnie Save data utility. (tam będziesz mieć swój nośnik)

5. Skopiuj wszystkie pliki na dysk. ;)

 

I wszystko pięknie śmiga ^_^

Odnośnik do komentarza
Boli że najbardziej skuteczną taktyką jest podanie do cyborga, którym można wykreować każdy wymysł naszej wyobraźni, a gra obrońców przypomina piłkę ręczną (czyli stanąć na linii biegu lub strzału i liczyć na zwykłego farta)

 

W każdej edycji mieliśmy do czynienia z cyborgami (w 09 jest ich nadmiar ) ,ale można było ich jakośc powstrzymać tutaj się nie da .Gra obroną przynajmniej w online nie istnieje !!!!! .Istna loteria obroncy jakims cudem powstrzymają napastnika czy też nie .W online nie da sie z nikim pograć praktycznie , wszyscy biorą cyborgów z Barcelony.

Faule wystarczy byle jaki wślizg ,a już tracisz zawodnika .Czasem się zdarza że gram nagle sędzia gwiżdżę faul , a ja zdziwiony ,a to był slizg ?!!! Czerwo.

Najlepsza akcja była z bramkarzem .Wychodzę nim z piłką poza pole karne ,przeciwnik przejmuje "balon" a ja zanim gonie nagle bramkarz rzuca sie pod nogi i piąstkuje (poza polem karnym) :lol: ,a sędzie nic - gra toczy się dalej ,co to był za ubaw . :lol:

Nie poprawili także tego że jak czasem masz pilkę i w sytuacji kiedy przypadkowo w starciu przeciwnik wybije piłke na aut ,to komp nigdy nie uzna autu dla ciebie.Od ilu seri to się wlecze. 8)

 

 

No to chyba nie masz racji, dla przypomnienia powiem, że częścią w której o wiele trudniej było zatrzymać najlepszych zawodników był PES 6, gdzie takiego Adriano i Ibrahimovicia( w rękach dobrego gracza) praktycznie nie dało się zatrzymać.

 

Co do gry obronnej na online, zgadza się jest trudniej niż normalnie, ale to wszystko kwestia wprawy, dla przykładu podam to że wygrałm na online 21 meczy z czego ponad połowa z tej liczby to stawianie czoła ludziom grającym Barceloną, ale ja lubie z nimi grać bo z reguły ich gra opiera się na jednym schemacie :).

Odnośnik do komentarza
Co do gry obronnej na online, zgadza się jest trudniej niż normalnie, ale to wszystko kwestia wprawy,

 

Ja bym to nazwał kwestią przypadku ,jak bardzo bym chciał mieć obronców którzy mnie słuchają a nie zachowują się jak banda drwali z gumowego lasu <_< .Wślizgów nawet nie probuje bo to się kończy czerwonymi kartkami :mellow: .

 

dla przykładu podam to że wygrałm na online 21 meczy z czego ponad połowa z tej liczby to stawianie czoła ludziom grającym Barceloną, ale ja lubie z nimi grać bo z reguły ich gra opiera się na jednym schemacie

 

A ja nie lubię .Wkarwia mie to jak widze że większość ludzi gra Barcom ,a dzieje się tak dlatego że to jest banda cyborgów i łatwo nimi wygrać tanim kosztem <_< .Zawsze się cieszę jak ktoś wybiera co innego. :rolleyes:

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
1. Plug your USB/Memory Stick/PSP into your PC.

2. On the PC create the following folder paths in the device: PS3\SAVEDATA.

3. Put the PES2009 Data folder into the Savedata folder .

4. Put your memory device into your PS3, go along to games, then saved data utility.

5. Click and copy the data file from your device to the PS3 hard drive.

 

1. Połącz USB/Memory Stick/PSP z PC

2. W PC utwórz takie foldery: PS3\SAVEDATA

3. Wstaw pliki Option file do SAVEDATA.

4. Wstaw do PS3 USB/Memory Stick/PSP, przejdz do "Game", następnie Save data utility. (tam będziesz mieć swój nośnik)

5. Skopiuj wszystkie pliki na dysk. ;)

 

I wszystko pięknie śmiga ^_^

 

Wszystko pieknie tylko dlaczego moja PS3 nie widzi mojego pendrive? Tzn widzi ale niby ze pusty jest

Odnośnik do komentarza
Pier.dole ta wasza fifke, oddajaca niby realia boiskowe, hehe, dobre sobie. A co tam niby z realiow sie znajduje? Fakt, porpawili podania i nie lataja po sznurkach, jak za starych czasow , ale co poza tym pytam? Czym fifa tak bardzo przyciaga wszystkich nawroconych w tym roku? Moze to raczej zwykly hype, wykreowany przez niektore osoby i teraz ten kto zostaje przy PES jest mamutem, a ten co przejdzie na Fife jest cwany, elo, pozdro600.

 

Powracajac do tak zachwalanej realistycznej gry w fife, chcialbym uslyszec jakies konkretne argumenty (poza licencjami, bo te sa jak najbardziej realne). W tej grze nawet nie czuc ciezaru pilki, jak strzelam czy nawet podaje, mam uczucie ze kopia sobie balonem. Strzaly z daleka wlasciwie nie iestenieja, mozna grzac srodkiem pod bramke lub skrzydlem i dorzucic. Nastepna rzecz to animacja, a tutaj najbardziej mi chodzi o animacje zawodnikow. Nie zauwazylem, zeby w Fifie beignacy zawodnik ruszal sie lepiej od tego w PESie. Tak prawde mowiac, w obydwu grach ruszaja sie chu.jowo, ale to tak na marginesie.

 

 

Dziwi mnie za to jedno zjawisko, a mianowicie masowe przechodzenie z obozu PESa na Fife. Rozumiem, gdyby Fifa prezentowala poziom gameplayu, po ktorym wiemy, ze mamy calkowita kontrole nad tym co sie dzieje. Niestety tak nie jest, bo w tej grze dalej nie da sie budowac zmyslnych akcji i nikt mi tego nie udowodni. Moim zdaniem jest to bardziej "efekt blacebo", czyli w skrocie - ludzie zaczeli widziec plusy Fify nie wlasnymi oczami, tylko recenzjami innych osob. Ja tez przyznam, ze bylem bardzo przychylnie nastawiony do sprobowania Fify, po tym jak sie tego wszystkiego naczytalem. Niestety, za bardzo wieje od niej starymi patentami, co podpowiada mi, ze ta gra jest dalej mniej realistyczna niz PES. PES za to stal sie sporo trudniejszy i wymagajacy posiedzenia przy nim. Na poczatku dostawalem baty, teraz wychodza naprawde ladne akcje, plus niezle bramki.

Kolega ty chyba piszesz o Fifie na pc bo na x-a to już inna bajka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...