Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Link do tego newsa albo umrzyj i nie pisz bzdetów.

Przeczytałem oficjalna stronę Konami ,na blogu nic o tym nie ma a w newsach widnieje jedynie :

Konami confirms Autumn launch for PES 2009

 

Konami Digital Entertainment GmbH has announced that it will release PES 2009 for PLAYSTATION3, Xbox 360, PC-DVD, PlayStation2, and PSP (PlayStationPortable) this Autumn in Europe.

 

PES 2009 is the latest installment of the award-winning Pro Evolution Soccer Series, which is known by millions of fans for its superior gameplay and incredible realism. For PES 2009, Konami is already planning a raft of extensive new additions that will further bridge the gap between PES and the real thing. The new game has undergone a stunning graphical update to ensure its players look and move even more like their real-life counterparts. Similarly, all-new options allow users to tailor the game to their own tastes, while new moves, innovative new control elements and key online elements will further the realism of the new game.

 

"The announcement of a new PES game is always a highlight for Konami, but PES 2009 looks set to reaffirm the seriesâ " utter superiority", commented Jon Murphy, PES Project Leader for Konami Digital Entertainment GmbH. "We are committed to extending the realism of the new game with a wealth of key gameplay additions, and will produce a football title that truly embodies all the skill and pace that is good about the modern game."

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grywalny Pes 2009 na Games Convention.

 

http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1215560198

 

 

Coraz bardziej zaczynam sie przekonywac do piłeczki KONAMI po ubiegłorocznej lipie,tylko zeby gameplay był jak kiedys to biore bez dwoch zdań.

 

http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1215613593

 

Messi twarza PES 2009

 

http://issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1215646941

Edytowane przez kubanczyk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skoro Konami nie potrafi już nic zmienić w gameplay'u, to niech chociaż dopracuje rzeczy teoretycznie najprostsze, np. SKŁADY. Nie wytrzymam jak znowu będą one na podstawie jakiegoś randomowego sparingu i w Anglii znów nie będzie J. Cole'a i Hargreavesa, a w ataku będzie pożalsięboże Crouch...

 

Albo niech wreszcie skończą z tą swoją gerontofilią i dadzą jakieś normalne statystyki młodym talentom. Mnie aż skręca, jak widzę jakim leszczem jest Aaron Lennon, a 35-letnie dziady nadal mają staty jakby dopiero co zaczęli dojrzewanie... Ja rozumiem, że w Japonii inna kultura i te sprawy, ale COME ON!

 

Jeśli w nowej części nie będzie w końcu zmian na lepsze, to ja już nie widzę dla tej serii nadziei. Pewnie dalej będziemy z kolesiem pykać czasem meczyk, ale gdzie te czasy, kiedy po powrocie do domu pierwsze o czym się myślało, to meczyk w PESa...

Odnośnik do komentarza

Powinni też dopracować switcha między zawodnikami, bo czego teraz doświadczam to istna masakra.Piłka toczy się 3 m od świetnie ustawionego Van Persiego, a komputer zmienia mi na Fabregasa oddalonego o 10 m i ustawionego w gorszej pozycji do oddania strzału, a babol ten dotyczy zarówno autosiwtcha jak i manuala.

 

Niech też w końcu zrobią coś z grą w defensywie, która istnieje tylko w teorii.Kompletnie imo nie da się grać w defensywie (chayb, eeż aj jezdeem uśpodzelony).

Odnośnik do komentarza
Powinni też dopracować switcha między zawodnikami, bo czego teraz doświadczam to istna masakra.Piłka toczy się 3 m od świetnie ustawionego Van Persiego, a komputer zmienia mi na Fabregasa oddalonego o 10 m i ustawionego w gorszej pozycji do oddania strzału, a babol ten dotyczy zarówno autosiwtcha jak i manuala.

No, masakra! Zmiana zawodnika to jakaś kpina! Pamiętam to wszystko się spieprzyło chyba od czasów zmiany nazwy z ISS na PES. Na PSXie zmiana zawodnika jeszcze była bardzo dobra, bo tam chyba przełączało się między dwoma najbliższymi zawodnikami i jakoś zawsze dla mnie działało. Potem na PS2 nie pamiętam od której części wprowadzili przełączanie się między trzema zawodnikami i wyszła z tego po prostu parodia. Jak dla mnie najpoważniejsza wada dzisiejszych PESów. Nie wiem jak mogłem o tym zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieje, ze poprawia troche bramkarzy bo jak gralismy z kumplem u mnie to stwierdzilismy, ze najlatwiej strzelic bramke, strzelajac wlasnie W goscia miedzy slupkami :P (a on reszte juz sam zalatwi ;) ).Tak, przelaczanie miedzy zawodnikami straszne i Pes09 musi to zmienic. Mnostwo kwiatkow w stylu, odbilo sie od niego, ale aut i tak dla niego :/ . O fatigue nawet nie wspomne, ze po jednym meczu pilkarze sa tak zmeczeni, ze trzeba ich wymieniac w kolejnym <_< Jest wiele innych "atrakcji", ktore musza zostac poprawione bo jak nie to naprawde bedzie trzeba powaznie pomyslec o Fifie :(

 

Ps. Pomimo to nadal wierze w Pes'a :)

Odnośnik do komentarza

Pes'a 2008 wyrzuciłem przez okno a pad rozbił się na ścianie. Gram w tą piłkę od pierwszej części, ale takiej żenady jeszcze nigdy nie widziałem !! To jednak nie temat piłki osiem tylko dziewięć :)

Jak zwykle będzie pewnie kupę obiecanek i gruszek na wierzbie a wyjdzie jak zawsze - czyli jak ? I oto jest pytanie ?

Wiele osób już stawia krzyżyk na 2009 - niesłusznie. Śmiem twierdzić, że 2006-2008 to niechlubne przypadki, ale niżej dna już spaść nie można - podobno ;). Także czekamy wszyscy a im bliżej premiery tym więcej zamówień otrzyma od nas Konami - czy tego chcecie czy nie to taka jest prawda :). Wiara ponoć czyni cuda, ogłaszam zatem motto na nadchodzące miesiące :

 

Nie bądź człowiekiem małej wiary, już dziś zamów pre-ordera !! !! !! (joke of koz) :)

Edytowane przez Black medusa
Odnośnik do komentarza

Dość niespodziewanie, niczym grom z jasnego nieba, spadły na nas dość interesujące informacje o nadchodzącym wielkimi krokami Pro Evolution Soccer 2009. Źródłem poniższych wieści jest anonimowy człowiek z branży gier video, który ma dostęp do wersji preview. Niejakiemu Sparky'emu udało się namówić go do udzielenia odpowiedźi na kilka istotnych pytań.

 

Oto wynik tej rozmowy:

Gameplay jest taki, jaki powinien być już w PES 2008. Na przykład: nie można, bezkarnie i bez żadnych przeszkód, biegać po całym boisku dobrymi zawodnikami (Ronaldinho, Eto'o etc.), jak miało to miejsce w poprzedniej cześći gry.

 

Zmieniono całkowicie system strzałów. Schematy znane z PES08 przestały funkcjonować.

 

AI jest znacząco usprawniona, zarówno w obronie, jak i w ataku.

 

W opinii rozmówcy, dośrodkowania są zbyt "balonowate" (piłka leci bardzo wolno i wysoko).

 

Usprawniono system kolizji. Dzięki temu sędziowanie stało się dokładniejsze.

 

Poprawiono symulowanie fauli.

 

Grafika jest nieco lepsza, głównie w kwestii gry świateł i cieni.

 

Poprawiono grę bramkarzy. Potrafią kryć większy obszar bramki, a także nie wybijają piłek na oślep.

 

Manchester United i Liverpool to jedyne licencjonowane zespoły angielskiej Premiership.

 

Dostępne ligi w grze: angielska, francuska, hiszpańska, holenderska oraz włoska.

 

Zdobywca Pucharu UEFA - Zenit St. Petersburg zastąpił Bayern Monachium.

 

19 stadionów, w tym nowe Wembley oraz licencjonowane Old Trafford i Anfield Road.

 

Nowy tryb gry "Become a Legend". Tworzysz własnego piłkarza i zaczynasz grę w zespole. Kontrolujesz tylko własną postać. Z coraz lepszą grą,

zainteresowanie Twoją osobą rośnie i otwiera się możliwość transferu do innego klubu. Istnieje możliwość wykorzystania takiego zawodnika w trybie sieciowym. Nie można niestety zostać bramkarzem ani obrońcą.

 

Brak zmian w Master League.

 

Krążą plotki o 7vs7 w trybie online.

 

Atrybuty piłkarzy są w zdecydowanej większości takie same, jak w PES2008. Ale np. poprawiono Arszawina.

 

Jeszcze jedna informacja z tego samego źródła:

Brak implementacji Champions League.

 

Niektóre z powyższych punktów nie muszą mieć odzwierciedlenia w grze, która zagości jesienią na sklepowych półkach. Na ten moment PES 2009 raczej nie jest jeszcze ukończony. Natomiast wersja preview (w którą grał ów człowiek) niekoniecznie jest najnowszą wersją testową.

 

Oczywiście, jak zwykle w takich przypadkach, informacje tego typu mogą ale i nie muszą być prawdziwe...

 

http://www.issonline.pl/?cmd=pokaz&id=1216839557

Odnośnik do komentarza

Kolejne interesujące informacje o Pro Evolution Soccer 2009!

26.07.2008 02:19 manner

 

To jest dość gorący tydzień jeśli chodzi o wieści związane z Pro Evolution Soccer 2009. Nie milkną echa środowej informacji od Sparky'ego, a już dzisiaj możemy napisać nieco więcej o nadchodzącej grze.

 

Chłopaki z Winning Eleven Next-Gen Blog, wykorzystując własne znajomości i dojścia, postanowili skonfrontować wiadomości od tajemniczego informatora Sparky'ego z posiadanymi informacjami oraz innymi opiniami ludzi, którzy grali w grę. Wszystkie przemyślenia i poglądy zamieścili w cotygodniowym podkaście, z którego wynotowaliśmy co ciekawsze rzeczy:

 

* importowanie MP3 służy jedynie do dodawania przyśpiewek;

* dwie nowe licencje na korki;

* edytor logosów, znany z wcześniejszych edycji gry;

* znacznie usprawniony edytor koszulek;

* graficznie gra prezentuje się przyzwoicie;

* wciąż (choć są jeszcze szanse na poprawę) bez wyciągniętych koszulek :-/;

* każdy element gameplay'u został przemodelowany (mniej lub bardziej) przez Konami, co oznacza, że gra się zdecydowanie inaczej niż w PES-ie 2008;

* jeden z informatorów WENB stwierdził, iż początkowo uważał sterowanie w grze za popsute, ale po pewnym czasie doszedł do wniosku, że po prostu nie potrafi grać, ponieważ nie przyzwyczaił się jeszcze do nowego gameplay'u ;-)

* znacznie poprawiona sztuczna inteligencja (AI) piłkarzy;

* gra wymaga uwagi i pomysłowej gry; opiera się bardziej na podaniach niż bieganiu z piłką po całym boisku (na co zresztą nie pozwala poprawione AI);

* dryblowanie/mijanie rywali nie jest już tak banalne - jest bardzo wymagające;

* Stade de France;

* animacje są bardziej płynne i naturalne.

* ogólnie gra jest wolniejsza niż PES 2008, ale szybsza od "szóstki", choć to subiektywna ocena.

 

Bonusowo WENB ujawnili jedną, bliżej nieznaną nowość:

 

* Zaimplementowano drobną zmianę w podaniach ręcznych (manual passing) i trickach. Gdy przechylimy prawego analoga w daną stronę (bez wciskania R3), otrzymujemy podanie. Natomiast tricki wykonywane za pomocą prawego analoga wykonujemy trzymając jeden z tylnych przycisków (L2/R2).

 

http://www.issonline.pl/news.php?cmd=pokaz&id=1217165665

Odnośnik do komentarza

polecam zobaczyć temat o Fifie 09 i zobaczyć filmiki ,które tam umieściłem,grafika,fizyka,detekcja kolizji i animacja mnie zniszczyły-z filmików oczywiście nie można wywnioskować jak będzie się prezentował sam gameplay(choć wydaje się super) ale technicznie Fifa 09 jest co najmniej o 2 edycja do przodu względem PES

Odnośnik do komentarza
W najnowszym numerze niemieckiego magazynu Play3, traktującego o grach video, można przeczytać zapowiedź nadchodzącego Pro Evolution Soccer 2009. Dziennikarze magazynu zostali zaproszeni do przetestowania wczesnej wersji gry, która sama w sobie działała bardzo płynnie i wyglądała na ukończoną.

 

Z tekstu zapowiedzi można wysnuć następujące wnioski:

piłkarze reagują znacznie szybciej, potrafią szybko podać i lepiej kontrolują piłkę.

znacznie poprawiona sztuczna inteligencja (także w obronie) i gra atakiem pozycyjnym (chłopaki grali na normalnym poziomie i stwierdzili, że AI jest "przerażająca")

nowy system podań: "Jeśli Twój zespół posiada piłkę i komputer steruje zawodnikiem ją posiadającym, wciskając L1 przełączamy się na tego zawodnika" (brzmi jak Semi-Fixed? - przyp. red.);

"Nowy system podań wygląda na dość skomplikowany, ale bardzo łatwo jest się do niego przyzwyczaić";

opcja Manual w menu sterowania została zastąpiona wspomnianym, nowym systemem podań, natomiast automatyczne i półautomatyczne pozostały;

strzały z dystansu nie są już tak celne;

modele zawodników prezentują się znacznie lepiej, bowiem zwiększono liczbę polygonów;

kilka nowych animacji, np.: zawodnicy machają ręką, wskazując kierunek ewentualnego podania itd.

zmieniły się reakcje piłkarzy w czasie deszczu: wykonują dłuższe wślizgi, trudniej jest podać i strzelić w kierunku bramki, bramkarze niepewnie reagują przy obronie, ogólnie piłka jest trudniejsza w kontroli;

nowa opcja gry (o której magazyn nie mógł napisać), pozwalająca na użycie zapisanego stanu gry w trybie sieciowym.

 

W krótkim podsumowaniu zapowiedzi autor tekstu stwierdza, że w kwestii gameplay'u gra biję konkurencję, nawet tą nową, oznaczona numerkiem 09. Potwierdza też, że edycja 2009 jest technicznie znacznie lepiej wykonana niż 2008, szczególnie pod względem płynności.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Marzy mi sie jakis tryb rozbudowanych statystyk.

Np. zlicza wszystkie strzelone bramki, niezaleznie w jakich meczach, jaki zawodnik najwiecej strzelil, jaka druzyna gralo sie najczesciej, kto wykonywal najwiecej roznych i inne ciekawe statystyki.

Ale Kitajce nigdy na to nie wpadna, a wg mnie bardzo przyjemny dodatek by to byl.

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszy w tym roku wywiad z Seabassem!

12.08.2008 21:13 manner

 

"Legendarny producent serii Pro Evolution Soccer, Shingo "Seabass" Takatsuka, po prawie dziewięciu miesiącach milczenia, udzielił krótkiego wywiadu witrynie pesclub.es.

 

Wywiad rozpoczął się od pytania o największe wyzwanie przy produkcji edycji 2009. Takatsuka odpowiedział, że tworzenie każdej gry wymaga zmieszczenia się w pewnych ramach czasowych. Praca nad PES-em polega też na zebraniu wszystkich pomysłów i takim ich zaimplementowaniu, by działały. Na przykład, w tym roku poprawiono ruch bez piłki, w celu zwiększenia poziomu kontroli, którą ma gracz. Skupiono się także na nowym systemie sterowania oraz usprawionych, bardziej płynnych animacjach.

 

Seabass wspomniał także o nowych trybach gry, czyli "Become a Legend" (single player) oraz "Legends" (multiplayer!). W obu trybach kierujemy poczynaniami pojedyńczego zawodnika, co wymaga od nas odpowiedniej dyscypliny. Producent zaznaczył, że w "Legends" będzie można grać w jednym meczu w kilka osób."

 

odp.

 

Seabass dość asekuracyjnie się wypowiada na temat nowej odsłony, z tego co pamietam na temat Pes-a 2008 też się tak wypowiadał, że musi się zmięścić w pewnych ramach czasowych? czuje że będzie taki sam kicz jaki był z poprzednią edycją, a zapowiadał że będzie rewolucja w każdym aspekcie gry i przesunięcie premiery na przyszły rok. Coraz bardziej jego wiarygodność co do Pesa 2009 traci w moich oczach [ uwielbiałem Iss-a, Pesa, Winninga]. A konkurencja nie śpi bo grając w Euro 2008 a teraz świetnie zapowiadającą sie Fife 09 mogę śmiało powiedzieć że Pes przechodzi do lamusa a na tron w tym roku dochodzi Fifa 09 oczywiście na x-a

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...