Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wywiad z Seabassem

http://uk.xbox360.ign.com/articles/913/913813p1.html

 

co do oceny, to na razie PES zbiera dużo pochlebnych opinii. Może FIFA09 zbyt szybko zostala okrzyknięta przez niektórych pogromcą PES-a ;)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=YQIAHabdP4Q z tego, co można zrozumieć nie wszystkie zespoły w LM są na licencji

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza

Król był nagi, jednak teraz dostał koronę w postaci Chamions League i berło - Become a Legend. Zobaczmy jak to wpłynie króla i wszelkich pretendentów. :)

 

Z tego co mi wiadomo premiera nowej Fify została wyznaczona na 3-go października, a to niesie ze sobą spore zagrożenie dla Konami jeśli nie wypuszczą demka przed tą datą. Gdyby wypuścili demko np: 2-go to pewnie pewna (hm..) część gawiedzi miała by twardy orzech do zgryzienia co do tego , którą grę wybrać - oczywiście w przypadku bardzo udanego produktu Japończyków. Jeśli demko się nie ukaże to większość przekonanych do Fify, właśnie ją zakupi, później wielce żałując, że nie poczekali na PESa ;), a nie mając w planach zakupu 2 piłek w jednym sezonie.

 

Chciałbym mieć rację a wtedy w PESa zagralibyśmy już niebawem. Z mojego punktu widzenia wygląda to dość racjonalnie, ale kto wie co przyniesie jutro ?? :)

Odnośnik do komentarza

Ja już złożyłem preorder w sklepie PE na Fifę 09 - nie oszukujmy się,gra jest świetna.

Na PC będę grał w PESa,bo kocham tą serię i w tym roku może wreszcie będzie grywalny tryb online.Do tego dochodzi Become A Legend i CL - tego mi brakowało.Jeśli demo nie wyjdzie w ciągu tygodnia,to Konami zaliczy porażkę..ile można czekać?

Odnośnik do komentarza
Król był nagi, jednak teraz dostał koronę w postaci Chamions League i berło - Become a Legend. Zobaczmy jak to wpłynie króla i wszelkich pretendentów. :)

 

 

korona niby świeci ( Liga mistrzów ) ale to nie złoto, tylko aluminium ( brak licencji na drużyny które w niej wystartują ), a i berło jakieś takie podrabiane ( be a pro ).

 

Póki co, dziwią mnie oceny nowego PES'a. Ktoś, na siłę zawyża noty w magazynach zagranicznych.

Odnośnik do komentarza

A czy ktos moglby w koncu wypisac te wszytski magazyny i ich oceny, poza Oficjalnym Magazynem PlayStation ?

Bo jezeli jest takich ocen to tez jestem w szoku... jeszcze niech ktos mi napisze, ze za grafike, dzwiek dostal po 9. :huh:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Król był nagi, jednak teraz dostał koronę w postaci Chamions League i berło - Become a Legend. Zobaczmy jak to wpłynie króla i wszelkich pretendentów. :)

 

 

korona niby świeci ( Liga mistrzów ) ale to nie złoto, tylko aluminium ( brak licencji na drużyny które w niej wystartują ), a i berło jakieś takie podrabiane ( be a pro ).

 

Zgadzam się z Tobą w 100%, to są fakty a z faktami się nie dyskutuje.

 

Jednak chocby król chodził w łachmanach czy przestał by byc królem ??

Owszem łatwiej jest mu wtedy spojrzec w oczy i obnażyc jego słobości, ale nie odbierze mu to królestwa ;)..

 

Chcecie bajki ??

 

Oto bajka ...

 

:)

Odnośnik do komentarza
Król był nagi, jednak teraz dostał koronę w postaci Chamions League i berło - Become a Legend. Zobaczmy jak to wpłynie króla i wszelkich pretendentów. :)

 

 

korona niby świeci ( Liga mistrzów ) ale to nie złoto, tylko aluminium ( brak licencji na drużyny które w niej wystartują ), a i berło jakieś takie podrabiane ( be a pro ).

 

Zgadzam się z Tobą w 100%, to są fakty a z faktami się nie dyskutuje.

 

Jednak chocby król chodził w łachmanach czy przestał by byc królem ??

Owszem łatwiej jest mu wtedy spojrzec w oczy i obnażyc jego słobości, ale nie odbierze mu to królestwa ;)..

 

Chcecie bajki ??

 

Oto bajka ...

 

:)

 

 

 

 

tak tak, tylko w mojej bajce, królowa ( FIFA 09 ) wkońcu w lustro spojrzała i poszła po BOTOX do głowy i sprawiła, że stary król, przy odmłodzonej królowej, niewart jest upuszczenie mydła, nawet tego w płynie :P

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
Król był nagi, jednak teraz dostał koronę w postaci Chamions League i berło - Become a Legend. Zobaczmy jak to wpłynie króla i wszelkich pretendentów. :)

 

a i berło jakieś takie podrabiane ( be a pro ).

 

Jeśli myślisz,że ten tryb jest pomysłem panów z EA,to współczuję braku wiedzy.

Jędrek - ja też już czekam na preordera fify,ze sklepu pe :)

Odnośnik do komentarza

Ader i Jędrek przenieście się do działu FIFY:P Ja do tej pory byłem fanem PESa, w 6 grałem kiedyś codziennie chyba przez rok (na PC), no ale teraz gdy przesiadłem się na konsolę istnieje dla mnie tylko FIFA:) PES 2009 może być lepszy od FIFY 09 ale tylko na PC, więc żegnaj kochana serio:( A co do FIFY to zaraz składam preorder, i mam nadzieję że gra przyjdzie już na weekend:)

Odnośnik do komentarza
Król był nagi, jednak teraz dostał koronę w postaci Chamions League i berło - Become a Legend. Zobaczmy jak to wpłynie króla i wszelkich pretendentów. :)

 

a i berło jakieś takie podrabiane ( be a pro ).

 

Jeśli myślisz,że ten tryb jest pomysłem panów z EA,to współczuję braku wiedzy.

Jędrek - ja też już czekam na preordera fify,ze sklepu pe :)

 

 

w takiej formie i w ofercie na next geny, TAK.

Odnośnik do komentarza

demo w wersji PC jest już dostępne:

 

http://rs515.rapidshare.com/files/14998284...EMO.exe.torrent

 

od razu uprzedzam pytania, że nie jest to fake - parę osób sprawdziło, z tego co przeczytałem to pierwsze wrażenia bardzo pozytywne... testujcie i dzielcie się swoimi wrażeniami, ja wersji na PC nie ściągam bo nie uśmiecha mi się granie na low detalach. Screeny i filmiki mile widziane.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...