Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Kompletnie nie rozumiem ludzi ktorzy smieja porównac Fife z pesem. Zagralem w demko odslony 09 i jestem po prostu zdruzgotany waszymi komentarzami. Ta gra poza tematyka nie ma nic wspolnego z prawdziwymi emocjami jakie daje nam pilka nozna. Za to pes ktoremu mozna wyliczyc milion bledow ma to, czego nie ma i nie bedzie miala nigdy fifa. Grywalnosc. I chocby nie zmienial sie od 10 lat i nie mial licencji na 1 klub to pes i tak bedzie krolem. No chyba ze ja gralem w inne demo fify :|

Edytowane przez KOKS
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kompletnie nie rozumiem ludzi ktorzy smieja porównac Fife z pesem. Zagralem w demko odslony 09 i jestem po prostu zdruzgotany waszymi komentarzami. Ta gra poza tematyka nie ma nic wspolnego z prawdziwymi emocjami jakie daje nam pilka nozna. Za to pes ktoremu mozna wyliczyc milion bledow ma to, czego nie ma i nie bedzie miala nigdy fifa. Grywalnosc. I chocby nie zmienial sie od 10 lat i nie mial licencji na 1 klub to pes i tak bedzie krolem. No chyba ze ja gralem w inne demo fify :|

 

grałeś w demo na pc ?

Odnośnik do komentarza

http://www.winningelevenblog.com/news/pes-...iewed-in-spain/ pierwsza ocena

 

- 8 different cameras, and each of them at 3 heights

- It also mentions that all 32 CL teams have full kits and names

- Players change facial expression when they lose the ball, they scream

- A.I. has improved very much according to the article

- The players are very much like the real counterparts

- Great illumination and weather effects

- 19 Stadiums

- 8 Players, 4 Online for regular match

- 7 players, 8 online for Become a Legend

- The Spanish commentators are great

- For kit editing, add images for Logos AND sponsors

- Share replays with friends through the Internet

 

Graphics: 90

Sound: 91

Longevity: 95

Fun: 92

 

Overall: 92

 

wideo menu:

MU - Real

(słaba jakość)

 

zamieszanie co do licencji w LM - jedni twierdzą, że pełna licencja, a inni, że nie ;)

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza

Coś za coś - animacja zawodników w porównaniu do FIFY wymięka (była 100x lepsza za czasów PS2, ale od tamtej pory niewiele się zmieniło, w czasie gdy EA postawiło na nowy engine) z kolei wygląd zawodników w FIFIE w porównaniu do PESa to "w ogóle jakaś masakra jest" ;)

http://www.cynamite.de/_misc/galleries/det...ge=3&order= - pamięta ktoś Abbiatiego ze dema FIFY? LOL :P

http://www.cynamite.de/_misc/galleries/det...ge=3&order=

http://www.cynamite.de/_misc/galleries/det...ge=3&order=

Specjalnie dałem zawodników nie jakoś mega super znanych, by pokazać, że nawet ci są nieprawdopodobnie podobni do swoich realnych odpowiedników :) A na koniec mój faworyt...

http://www.cynamite.de/_misc/galleries/det...ge=2&order=

To tylko Milan, na tej stronce możecie zobaczyć jeszcze Inter, Juve, Rome, ManU & inne kluby :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam biorę PEs-a, chodź nie powiem, po zagraniu w demko Fify 09, byłem zaskoczony pozytywnie. Widać że to już jest dobra piłka, ale mi i tak nie zastąpi radości z grania w PES-a (strzały w Fifie to jakaś parodia). Pierwsze oceny bardzo pozytywne dla nowego PeS-a. Zresztą ja jestem tak uzależniony od Pro Evo, że nie wyobrażam sobie zerwania mojej około 10 letniej znajomości, na rzecz Fify. Chodź pierwszy raz, zastanawiałem się czy nie dokupić Fify, a to już coś.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamietam, poprzedni PES tez dostalal podobne noty co ten, nowy. ;)

Ja tez pewnie kupie nowego PESa, ale pozniej, jak stanieje w celu porownania sobie wszystkiego i zobaczenia tej CL, licencjonowanej. ;)

Rok temu zlozylem pre-order'a na PESa, w tym roku chcialem to samo, ale nowa FIFA mnie zaskoczyla, a filmiki z PESa zniechecily. Teraz nie wydam tej kasy. Chyba, ze w nowej FIFIE nie bede mogl miec licencjonowanej Holandii po wszystkich edit'ach ;]

Odnośnik do komentarza
Dla mnie Fifa nie istnieje(oprócz "98" ;) ), tak samo jak Słup spędziłem z tą serią zbyt wiele czasu by ją zdradzić. Piętnastego idę do sklepu i kupuje ten tytuł(drugi pad muzę kupić :mellow: ).Tym bardziej, że w ostatnie dwie odsłony nie grałem praktycznie w ogóle więc mam spory głód piłencji.

 

 

hmm jak tu niezdradzić, obluzowanej żony bez zęba na przedzie, z ponętną blondyną ? Im więcej filmików z nowego PES'a tym łatwiej zapomnieć z jakiej firmy pochodzi ta gra i o czym tak naprawdę jest. Mogliby już wypuścić coś grywalnego, żeby raz nazawsze człowiek zdecydował w co będzie grał przez rok.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady ludzie. Widzę, że po prostu zapanowała moda na przechodzenie do obozu FIFY :> PES tak naprawdę kuleje tylko w kwestii animacji zawodników - Konami tak nią swego czasu kozaczyło, że zapomniało po pięciu latach cokolwiek zmienić. Gameplay ciągle jest cholernie uzależniający... Jasne że wkurza brak zmian, ale feelingu PESa nie da się porównać z niczym innym. I niech Koso nie pisze, że w FIFIE zdecydowanie poprawiono twarze zawodników bo w demie to przecież jakieś jaja są. Dla niektórych właśnie takie pierdoły jak twarze, stroje czy inne smaczki są równie ważne jak animacja piłkarzy. Diabeł tkwi w szczegółach :diablo: Zbyt wcześnie przekreślacie Seabasa i jego ekipę - jak można to robić po jednej nieudanej przesiadce na next-geny? W kolejnych częściach całkowicie zmienią animację i będzie git :]

Odnośnik do komentarza

No ale raz, że z tego co widać po filmikach animacja jest niezmieniona od wersji 2008, ponadto wkurzające jest takie granie, że można sobie wziąć Ronaldo i kręcić wszystkich obrońców. Ja w PES 2008 zagrałem ponad 400 meczów i bawiłem sie dobrze, do czasu aż włączyłem nową FIFĘ, która jest lepszym symulatorem futbolu. Na arcade w piłkach nożnych nie ma miejsca.

 

Porównaj sobie wyniki w meczach na 2 osoby. Jakieś 4-3, czy inne dziwolągi, które padają w PESie. W FIFIE i nie wiem jak to zrobili wyniki są bardziej realne...

Odnośnik do komentarza

Na całe szczęście mamy wolną wolę a w tym wypadku nawet wybór. Od roku 1998 takiego wyboru nie było bo był tylko jeden król. Każdy wybierze to co mu się będzie bardziej podobało i o to przecież chodzi, to naprawdę milowy kroku w historii footballu elektronicznego. Osobiście zagrałem kilka meczy w demo Fify, wyśmiałem , pokręciłem nostem i skasowałem. Nie mogłem katować się dłużej :).. PES był, jest i będzie królem, przynajmniej dla mnie i mnie podobnych.

 

Tak btw - uważam szczerze, że ISS 1 był zdecydowanie bardziej grywalny od tegorocznej edycji Fify , więc o czym wogóle dyskusja ?? Pozostaje czekać bo król nadchodzi !! :)

Odnośnik do komentarza

Ja już trochę pograłem w demo nowej FIFY i pomimo początkowego dobrego (a nawet bardzo!) wrażenia teraz np. denerwują mnie beznadziejne strzały. PES to mimo wszystko PES.

 

A według mnie w konsolowej piłce NIE MA MIEJSCA NA SYMULACJĘ, bo mecze musiałyby trwać po prawdziwe 45 minut. Arcade po prostu musi być.

 

W FIFĘ nie grałem od czasów 2000 i teraz widzę, że sporo się zmieniło na lepsze, ale głównie dlatego, że zaczęła po prostu bezczelnie zrzynać z PESa.

Odnośnik do komentarza
Ja już trochę pograłem w demo nowej FIFY i pomimo początkowego dobrego (a nawet bardzo!) wrażenia teraz np. denerwują mnie beznadziejne strzały. PES to mimo wszystko PES.

 

A według mnie w konsolowej piłce NIE MA MIEJSCA NA SYMULACJĘ, bo mecze musiałyby trwać po prawdziwe 45 minut. Arcade po prostu musi być.

 

W FIFĘ nie grałem od czasów 2000 i teraz widzę, że sporo się zmieniło na lepsze, ale głównie dlatego, że zaczęła po prostu bezczelnie zrzynać z PESa.

Wiesz, ja przez te wszytskie lata gralem w PES'a tylko dlatego, ze byl bardziej symulacyjny, niz coroczne wydanie arcadowej FIFY.

Od niedawna EA zrzyna z PES'a, wszystko co najlepsze w gameplay'u, usprawniajac go i wzbogacajac, bo chca isc do przodu, dzieki bogu, we wlasciwym kierunku - w strone SYMULACJI, zas KONAMI, sadzac po aktualnych filmikach wlasnie siega dna....

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

"Szkoda tylko, jeśli nie wykorzystają potencjału licencji Ligi Mistrzów. Jeśli nie wykupią ponadto licencji na kluby z tej edycji LM (Arsenal, Chelsea, Bayernu z tego co słyszałem ma w ogóle nie być!). Czekam na demo dalej, szkoda, że ani słychu kiedy się ukaże."

 

Jak mogli wykupić licencje na LM jak nie będzie prawdziwych drużyn jak będę chciał zagrać Arsenalem to będzie np. FC LONDON UNITED przecież to jest jakieś nieporozumienie żeby Konami nie potrafiło wykupić licencji za tyle lat, jest tyle bogatych firm które chciały by na pewno zamieścić reklamy na wirtualnych stadionach a tak będą jak zwykle super wypasione reklamy KONAMI na widok których puszczam pawie ,przygodę z PESem zakończyłem na PS2 Fifa zmiażdżyła PESa na dobre.

Edytowane przez leon107
Odnośnik do komentarza

No jeżeli to się potwierdzi, to cala swoja licencje będą mogli sobie w buty włożyć. No ale oryginalna muzyczka zostanie - ŁAŁ :lol:

Dzisiaj znowu ogladalem gamplay z roznych meczy i jestem nadal w SZOKU. Tak jakby 2 firmy nagle zamienily sie miejscami. Do niedawna o pilce EA mowilo sie, ze jest nienaturalna, ze pilkarze wygladaja jakby jezdzili na lyzwach, ze kopie sie balonem, a teraz po rozegraniu kilkudziesiecu meczy w demo FIFY moglbym powiedziec zupelnie cos innego... <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...