Skocz do zawartości

Dlaczego kupiłeś PS2?


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wybrałem ponieważ:

1. miażdzące tytuły jakich nie ma nigdzie. Nawet porównywalnych. Gran Turismo, Final Fantasy, Metal Gear Solid 2,3, Okami, Bournout 3, Pro Evo (kiedy dopiero wychodziło na PS2), Shadow of Colossus, ICO, seria WRC, mistrzowski Tekken 5, genialne gierki taneczne od Konami. Dancing Stage SuperNova - mistrzostwo na imprezy/ilość utworów/znane i te japońskie, eyetoy, Ratchet oraz Jak, MOH Frontline (Omaha łeb urywała) Silent Hill 2, Forbidden Siren 1,2. Wipeouty, GTA 3 i reszta , Tomb Raider Anniversary, Marvel vs. Capcom 2 !!!:D Można wymieniać mase tytułow.

 

2. Nalepszy PAD na świecie. Jakość/estetyka. Ultra praktyczny, niesamowicie wygodny, po prostu dzieło w kategorii PAD do grania:D

 

3. Wersje platinum są po 49zł.

 

4. Wtórny rynek. Na allegro od supersprzedawcy za 20 zł złotych w idealnym stanie można kupić używane gry.

 

5. Masa tytułów na które zabraknie życia;D

 

6. 60 klatek na sekundę w większości tych debeściarskich gier. Jak mi ktoś pokazuje gry na peceta, które mu się tną, albo musi zmniejszać detale po to, żeby pograć w Obliviona, Wiedźmina czy Crysis czy inną bardziej wymagającą grę to się śmieje mu w twarz. Włączyć ohydne ustawienia w grafice, tylko po to, żeby pograć i powiedzieć, że grało się w Obliviona. Tego nie zrozumiem. Wole mniej wypasioną grafę, ale która zabija klimatem, czy gameplayem. Yeeee ostatnio kupiłem Silent Hilla 1 za grosze i cioram na PS2:) Na piecu zagrałem u siebie w Obliviona. Pomimo, że grafikę ma fantastyczną, załamało mnie to, że jest to gra bardzo ograniczona we wszystkim w porównaniu do Morrowinda. Jako, że kompa zmieniałem nie dawno, tak więc mogłem się nacieszyć masą nowy gier na PC;D Ale stwierdziłem, że jednak to nie wszystko. Pozostaje pewna pustka, którą grafika nie ratuje. Yep. Na dziś dzień, na moim kompie siedzi tylko to czego nie może mi dać PS2:D : Morroriwnd, Call of Cthullu, Vritual Skipper 5, Crysis, Roller Coaster Tycoon 3 i Fable. Jednym słowem dopełniają się.

 

7. Plejaka moge zabrać wszędzie. Na działkę, żęby się zrelaksować, na impreze, przenieść go do innengo pokoju, cokolwiek. PC nie. Po za tym, siedzenie przy biurku na krześle i garbienie się oraz wpatrywanie się to nie to samo co siedzenie wygodnie w fotelu przez TV.

 

8. Zamiast PS3 i nowego płaskiego TV full HD. Wolałem dołożyć sobie kasy do auta. Nawet na ew. naprawy, tudzież na imprezy, albo wakacje.

 

9. Ponieważ PS2 kopała dupy nawet next-genom:) I jako jedyna trzymała się i nadal trzyma na rynki nieźle. Mówię o sprzedaży.

 

10. Sony ma u mnie max zaufania. Mam dwa stare trinitrony (jeden na działce, drugi w sypialni), żaden nawet nie dał oznak starości. A piloty jak nowe. Tak samo DVD czy moje stare WIDEO prologic z tym charakterystycznym pokrętłem ( do zmian szybkośći przewijania) z prawej strony, czy radio ze zmieniarką na 10CD w aucie. Robią sprzęt nie do za.j.eb.a.nia.

 

11. Laser od PS2 działa mi cały czas od 2004 roku (srebrny model). Ani razu nie była na gwarancji, ani się film DVD nie zaciął, ani gierka. Ani żadnych problemów przy San Andreas. Ktoś mądry (pewnie brat, albo ojciec:D) wsadził PADA pod podłączoną konsole i padł bezpiecznik od wibracji w Padach, to jedyny problem jaki mam:D

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze PS2 kupiłem w 2003 r.,gdy cena zeszła do ok.1K,pamiętam że byłem wniebowzięty że w końcu mnie na to cudeńko stać.Obecnie mam już wersję Slim bo stara czarnulka odeszła na emeryturę.Mimo że padł jej laser i jest niesprawna to leży schowana,nigdy jej nie wyrzucę bo zapewniła mi wiele lat świetnej zabawy i jakoś nie miałbym do tego serca.Kupno pierwszego PS2 było dla mnie naturalną przesiadką ze świetnego PSX'a,konsole Sony uważam za dobre,wytrzymałe sprzęty,zapewniające masę zabawy przy pomocy ogromnej biblioteki gier i świetnej dostępności do hard i software'u.Na PS3 nie zamierzam się na razie przesiadać bo raz że za drogi interes,chociaż pewnie że można by wziąć konsolę i TV na raty,ale po co gdy na PS2 mam jeszcze tyle tytułów do ogrania i konsolka daje mi tyle frajdy że nie mam takiej potrzeby.Czarnula jest super,pozdrawiam wszystkich posiadaczy PlayStation 2!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...