Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IMO konkuruje z GoWem, ale to może dlatego, że nie cierpię GoWa. Nie podnieca mnie latanie po przerysowanym i walącym po oczach HDR-em świecie.

Demko Mirror's Edge przeszedłem sześć razy, jak dla mnie rewelacja. Ale po tych sześciu razach nie mam chęci na siódmy.

Ogólnie świetnie, na pewno kupię.

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

GOW2 grą roku?

Panowie, wolne żarty. Chociażbyś nie wiem jak upiększył odgrzewany kotlet schabowy, to i tak pozostanie odgrzewanym kotletem schabowym.

 

Za to, takie tytułu jak Mirrors Edge, Fable II czy nawet nowy Fallout (ale ten to już tylko za solidne RPG, a takich brakuje) to właściwi pretendenci do tego zacnego tytułu.

 

PS. Kolejny shoter na pierwszym miejscu... Wymioty mnie biorą.

 

PPS. Oczywiście mówię tu o grze roku na Xkloca. Bo ogólnie to właściwie nie wiedzę innego wyjścia, oprócz LBP.

Odnośnik do komentarza

Dobra recka, tak mi się wydaje, że obiektywna. Trochę mało za fabułę, ale ona nie jest najważniejsza w tej grze. Zresztą nawet jakby ME dostawał wszędzie oceny pokroju 1-2, to i tak łyknąłbym ten tytuł bez wahania.

Ktoś już o tym pisał wcześniej, ale ja również wspomnę ;) . Brakuje mi dwóch rzeczy, a mogły by się znaleźć, po pierwsze multiplayer. Ale na zasadzie, co-opa w time trialach. Podłącza się do nas znajomy, i ścigamy się kto pierwszy na mecie, czy tam kto lepszy czas wykręci.

A druga sprawa, gdy bijemy czasy w time trialach, na końcu przydałaby się powtórki. Ale z różnych ujęć kamer, jak wykręcamy wygibasy, replaye można byłoby zapisywać i chwalić się znajomym.

Mimo braku tych dwóch rzeczy, ME jest tytułem godnym uwagi, wręcz perełką.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Ale i tak najbardziej rajcowne są Time Triale - więc spokojnie gra na 15h wystarczy a to już przyzwoicie (chociaż po tym czasie warto sprzedać/wymienić bo raczej nie będzie do czego wracać). Ocena 8 to znaczy bardzo dobra gra - wokół gry nie było aż tyle szumu co np. przy Far Cry 2, czy Fallout 3 i dzięki temu być może ta ocena jest bardziej adekwatna niż w przypadku FC2/F3. Ja się świetnie bawiłem przy Bournie który ostro leciał na 7, dlatego nie zamierzam się zniechęcać jakimiś 8-kami ;).

Odnośnik do komentarza
Straszna bryndza z tymi 7 godzinami. Już nas twórcy okładmali mówiąc o 10-12h. Nieładnie DICE, nieładnie.

10-12 godzin dla przeciętnego gracza (czyt. dla kompletnego nooba). Zakładam że recenzent jest doświadczonym graczem więc oczywiste jest że szybciej zaliczył grę. Zresztą jest też time trial.

 

Po za tym nie uważam, żeby oznaką "noobostwa" było długie przechodzenie gry. To raczej kwestia podejścia do tytułu, nie wyobrażam sobie, żeby np. takie GTA przechodzić na czas(chyba, że dla achiva ;) ), czy choćby przytoczonego Bioshocka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...