Skocz do zawartości

Zaton.

Wody, napoje, soki itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpela dała cynk, podobno już od dłuzszego czasu w sklepach, ale kto patrzy (pipi)a na etykiety

36612697_10204700916641008_7221408456438

• Plusik 1
  • Smutny 1
  • Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie miałem pisać jak zobaczyłem, że temat z napojami się odsieżył. Widziałem w delikatesach Merkus w piątek, ale w puszce. Nie lubię Mountain Dew, ale może kogoś zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czytalem ostatnio artykul o ekipie wprowadzajacej na rynek Chai Cola. Wielka pompa, konkurencja dla coke i w ogóle. Guwno smakuje jak gazowany kompot z suszu, nikt w domu nie chciał tego wypić do końca po sprobowaniu.

Edytowane przez _Red_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, Chai Cola jest pyszna, fajny posmak ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fantastyczna jest. Tak samo Chai Mate <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio piłem też Yerbatę, też fajny smak, ale dla mnie dodatek cukru jest zbędny w takim napoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.07.2018 o 22:08, Shen napisał:

Kumpela dała cynk, podobno już od dłuzszego czasu w sklepach, ale kto patrzy (pipi)a na etykiety

36612697_10204700916641008_7221408456438

ale sztos, właśnie spożywam. dalej smakuje jak małpen dju, tylko już nie zakleja mordy cukrem

i jeszcze w normalnej cenie :banderas:

chyba kompletnie wyparł starego z cukrem, bo w żabce zwyklaka nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co czytałem to tak. Lipa, że żadnej reklamy nie było, etykieta prawie bez zmian. Gdyby nie kolezanka to dalej bym żył w niewiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to krok ku temu, że u nas zaczną się pojawiać ciekawsze napoje zero w ludzkich cenach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pepsi przoduje teraz w temacie z pepsi lime, wisniowa i  mountain dew. Szkoda, ze zrezygnowali z mirindy zero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ta grejfjutowa była spoko, Pepsi lime i cherry są bardzo dobre, ale no taka Coca-Cola waniliowa, albo mango by się przydała, to samo Fanta Zero.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, _Red_ napisał:

Czytalem ostatnio artykul o ekipie wprowadzajacej na rynek Chai Cola. Wielka pompa, konkurencja dla coke i w ogóle. Guwno smakuje jak gazowany kompot z suszu, nikt w domu nie chciał tego wypić do końca po sprobowaniu.

tssooooooooooooo

nie

chai kola bardzo ok, mate już mniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Kauflandzie Mountain Dew 0,5l (data do spożycia 10/2018) i puszka (12/2018) z cukrem, 1l (11/2018) bez cukru. 2yxogp2.jpg

Zdjęcie bokiem, wtf?

Edytowane przez Shankor
Zdjęcie bokiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Lublinie gdzieś można kupić za rozsądna cene Monster Punch? Rozsądna cena tzn nie na stacji za 8 zł 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi