Skocz do zawartości

Ciekawostki i sekrety w Liberty City


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy ktos to juz zauwazyl, po szybkim przeszukaniu googli nic nie znalazlem na ten temat, a ciekawostka jest wg mnie warta wspomnienia, zwlaszcza na polskim forum. Mianowicie sluchajac wczoraj radia PLR natrafilem na ciekawa audycje wrozki, ktora naciaga dzwoniacych do niej sluchaczy na kupno swojej ksiazki opowiadajac im rozne bajki. Jedna z takich bajek jest jej wizja, w ktorej sluchacz kloci sie w jakims barze z grubym Polakiem ("it is in polish, but I can understand it" :>), a potem sie godza, caluja i tenteges. Kolejny epizod jajec z Polakow w GTA4, chyba najbardziej wysmiewany narod w tej czesci.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

mam takie pytanie, w PE pisało żeby dzwonić pod każde nry tlefonów by usłyszeć soś śmiesznego i takich numerów też szukam ale

 

dlaczego gdy dzwonie na numer podany w TV 1-800-555-5555 nikt nie odbiera :( a nawet w pe był podany

 

i jeszcze jedno pytanie odnosnie rekrutacji do lcpd numer to 555-recruit

 

coz to za znak nazywamy recruit ?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w internecie trafiłem na parodię IKEI - KRAPEA xD. Najbardziej mnie roz.(pipi)ał dział FAQ - Dlaczego wszystkie wasze meble mają dziwne nazwy jak KORGOTT czy VIMLAN (wymyślone)? Odp: Te nazwy to ze szwedzkiego różne określenie na penisy czy vaginy. Po prostu brechtamy się, jak myślimy sobie, że amerykanie śpią na naszym penis bed xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy zdarzyły się Wam w safehousie odwiedziny przechodnia ? W oczekiwaniu na mms od Steviego wlazłem do wyrka by popchnąć czas o 6 godz. Wyszedłem bez save'owania a tu na chacie (miejscóka w Bohan) łazi mi jakiś gość. Nie policja, zaznaczam, zwykły przechodzień... Zanim zdążyłem to uwiecznić aparatem, gość czmychnął , więc zarejstrowałem jeno jego ucieczkę :)

http://screeny.pl/13827

Odnośnik do komentarza

taksowkagw5.th.jpgtaksowka2lo1.th.jpg

 

Ja wczoraj spotkałem się z taką śmieszną sytuacją. Zwiedzając Algonquin natrafiłem w jednej z uliczek na taksówkę stojącą na boku między dwoma kontenerami na śmieci. Jest to o tyle dziwne że z obu stron od ulicy, gdzie jeżdżą samochody, było jakieś 20-30 metrów, kierowca nie żył, a ja wcześniej nie robiłem tutaj żadnej rozróby. Cuda i dziwy :).

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...