Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc pisze tutaj.

 

Mam w planie, no w sumie to na razie tylko myślę o tym, aby stworzyć jakąś polską stronę o grach muzycznych, w szczególności GH&RB&RR.

 

Możnaby też się pokusić o polską wersję SH, choć to takie raczej marzenie, no ale do rzeczy.

 

Oczywiście sama strona nie jest problemem, bo mam w tym doświadczenie, tylko raczej chodzi mi tutaj, czy wg was takie coś by się przydało? I czy pomoglibyście w tworzeniu takiego serwisu?

 

(Prosze o nie usuwanie tego posta :))

Ja pomogę bardzo chętnie. Jestem totalnym fanbojem gier muzycznych, grałem chyba w kazdą, kazde GH obcykane na expercie, już dawno myślałem o takiej stronce, jak coś, jestem pierwszy w kolejce.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie i tak jest dyszka zakladajac ze nic nie spieprzyli.Jesli wsjo bedzie dzialalo jak wczesniej to niech tam nawet i dlugopisy w karierze daja za koncerty smiga mnie to zupelnie.Nie wybaczylbym tylko jednego.Jesli zrobili by granie offow tak jak w RB ze nie mozna nacisnac nutki wczesniej niz pojawi sie w odp polu.Dla mnie to by byla katastrofa.I z usmiechem przywitalbym Star Power na zasadzie RB (dla odmiany to plus).

Tak przelecialem ta recke i o ile opcja skladania wlasnych songow wypada niezle to jednak wychodzi na to ze sa w podlej jakosci audio.Nic to sie zobaczy 7 listopada sie gry spodziewam pod wlasnym dachem to sam ocenie.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche dluzej i stwierdzam, ze wiekszosc piosenek (szczegolnie tych chu.jowych) jest ZA DLUGA. Chyba ze lubicie grac jakies 7-minutowe country.

 

Jak ktos chce kupic zestaw z instrumentami, cyt. z MaxConsole:

 

A number of forums across the web have gamers rather angrily complaining that their yellow cymbals are broken or the red pad is not registering in Guitar Hero World Tour. One member of IGN writes "from what I've heard 95% of people have their yellow cymbals broken or red pad not registering."

 

News Source: IGN, complaints are also at the Guitar Hero forums and Red Octane to name just a few...

 

Odnośnik do komentarza

Tym, ze Activision nie ma czegos na wzor specjalnego help-line'a z Rock Banda, w ktorym sie zglaszalo awarie instrumentow i wszystko szlo szybko i sprawnie. Tutaj trzeba przechodzic normalna procedure gwarancyjna, a noz nie uda sie udowodnic, ze to wada perki, a nie cos co wyniklo z nieprawidlowego uzytkowania i tym samym uszkodzenia mechanicznego?

Odnośnik do komentarza

Poza tym w wielu utworach Slipa używana jest podwójna stopka w perkusji.

 

Zastanawiam się, dlaczego do GH zawsze daje się rockowe cienizny, które każdemu się już przejadły. I dlaczego wydaje się takie bzdury jak Guitar Hero Aerosmith a nie dajmy na to - by nie szukać daleko - Guitar Hero Metallica albo GH Slayer :/ W GH 4 jest podobnie?

Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się, dlaczego do GH zawsze daje się rockowe cienizny, które każdemu się już przejadły. I dlaczego wydaje się takie bzdury jak Guitar Hero Aerosmith a nie dajmy na to - by nie szukać daleko - Guitar Hero Metallica albo GH Slayer :/ W GH 4 jest podobnie?

Akurat GH Metallica było oficjalnie zapowiedziane już jakiś czas temu, cały Death Magnetic jest jako DLC do GHWT, więc Meta nie jest dobrym przykładem.

Odnośnik do komentarza
IMO chyba trochę lepsza jak dla mnie tracklista jest w RB 2 ;p. Taka bardziej "Metalowa".

Ale GH: WT ma również sporo hiciorów i co najważniejsze nie ma prawie w ogóle No-name'ów tak jak w trójce były.

Jakie no-name? Idealny balans był zachowany imo, ale fakt DLC to przy takiej grze podstawa. Nie biorę tutaj pod uwagę Rock Bandów, bo gitara w RB najzwyczajniej w świecie ssie. I jeszcze nie ma hyperspeed'a. World Tour rzeczywiscie ma tragiczną jak narazie track liste.

Odnośnik do komentarza

wie ktoś może gdzie wybiera się scenę na jakiej się chce grać bo ja moge tylko piosenki wybierać MAX 5 a potem wywala mnie do losowej scenerii miałem nadzieję żę będzie tak samo jak w przypadku gh3 gdzie wybieraliśmy scenę na której chcemy grać no i czy da się wybierać osoby z jakimi chcemy grać ??

czy możemy wybrać sami perkusistę basistę i wokalistę czy tak w przypadku gh3 jest to losowe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...