Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
On March 5th, Guitar Hero World Tour's global music library will continue to grow with three additional tracks from some of Europe's greatest bands. The third European Track Pack, which includes the hit song "Break It Out" by Italian pop punk band Vanilla Sky and "In the Shadows" by one of Finland's most successful bands, The Rasmus, will also contain "C'est Comme Ca" the top single from French pop rock duo Les Rita Mitsouko's 1986 album The No Comprendo.

 

As a follow-up to the third European Track Pack, rockers from the Netherlands, Germany and Spain will also be contributing to Guitar Hero World Tour's increasing catalog of downloadable content. On March 19th, the Dutch symphonic rock/metal band Within Temptation takes the virtual stage with "What Have You Done," the first single off their fourth studio album The Heart of Everything. Joining them are German punk band Die Toten Hosen, who made their debut appearance in Guitar Hero® III: Legends of Rock, playing an encore as part of the full band experience with their 1988 hit "Hier Kommt Alex" and Spanish rock band M-Clan with their classic song "Carolina."

 

Already appearing as an in game playable character; on March 19th, guitar savant and music legend Jimi Hendrix returns to Guitar Hero World Tour's stage once again with an extraordinary three song Track Pack that will set fans fingers ablaze as they strive to keep up with his intense guitar riffs and insane solos. The second Jimi Hendrix Track Pack features "Freedom" and "Angel," two hit singles off of his First Rays of the New Rising Sun album, and a one of a kind 1969 live from Woodstock recording of the timeless classic "Foxey Lady." Additionally, the songs from the first Jimi Hendrix Track Pack - "If 6 was 9," "Little Wing" and "Fire" - will also be available on March 19th as downloadable singles for Wii.

 

Rock and Roll Hall of Fame inductees Queen, one of the greatest and most influential bands of all-time, take center stage on March 26th with downloadable content for Guitar Hero World Tour. The three song Queen Track Pack contains some of the band's most iconic tracks including the power ballad, "We Are The Champions," which has become one of the most common anthems celebrating the ultimate victory, as well as "Fat Bottomed Girls" from the 1978 album Jazz and "C-lebrity," from their 2008 album with Paul Rodgers, The Cosmos Rocks.

 

On March 26th, Bond aficionados and Guitar Hero rockers alike will have another reason to celebrate as Guitar Hero World Tour releases a new recording of the classic James Bond theme song as downloadable content.

 

Dobre DLC, wreszcie Queen.

Odnośnik do komentarza

Panowie z województwa śląskiego - gdzie kupiliście? Dzisiaj, kiedy zobaczyłem cenę wersji LoR i uświadomiłem sobie, ile już minęło od premiery, uznałem, że nie będę czekał kilku miesięcy dla marny kilkudziesięciu złotych obniżki World Toura. Co się okazało? W Electro Worldzie - nie ma. W Media-Markt Katowice - nie ma. W czeladzkim - nie ma. W Saturnie - nie ma. W Empiku - 550zł. Ja wiem, że prawa Murphy'ego działają i przez kilkanaście wizyt w różnych marketach zawsze mijałem wiele pudełek z GH:WT, ale gdy się zdecydowałem, oczywiście nigdzie owego nie ma ;) A więc: gdzie kupowaliście/jakie miejsce znacie, żeby kupić w okolicach 400zł w województwie śląskim? Żadnego sklepu w okolicach Katowic/Dąbrowy Górniczej nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza

Hehe, no witam również ;)

 

To z Jaworzna już wczoraj widziałem. Mógłbym nawet pojechać odebrać osobiście, ale po wielu przygodach z reklamacjami w różnych sklepach jestem trochę uprzedzony do kupowania elektroniki w sklepie, który specjalizuje się w sprzedaży bielizny.. ;)

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

co do slidera to zalezży od samej solówki, bo jeśli jest dość długa to slidera fajniesie zsprawdza bo poprostu "jezdzisz" sobie po nim palcem :P sama radość :) ale jeśli solówka jest na 2-3 sekundy (nie pamiętam dokładnie w którym utworze) to wtedy (przynajmniej dla mnie) się to mija z celem bo dotkniesz slidera na moement i potem musisz juz wracać na normalne buttony i prawdopodobnie stracisz sporo nutek zanim znów wczujesz się w rytm :P

Odnośnik do komentarza

pomózcie talerze nie chcą mi chodzić w perkusji i nie wiem dlaczego . Kabelek od POmaranczowego talerza wkładam do zlacza nad złączem dla stopy a gdzie ten od zóltego dać?

 

już wiem gdzie podłączyć

 

Dla tych co nie wiedzą kabelki trzeba podpiąć pod talerzami

Edytowane przez pspkowiec
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zestaw wart swojej ceny. Mówimy oczywiście o zestawie gra, majk, perka i gitara ?

 

Gra warta zakupu szczególnie, jeżeli jeszcze w tym nie siedzisz. Dopiero jak zagrasz w WT, RB2 i będziesz miał porównanie gier, to będziesz mógł np. pomyśleć o wymianie perki, ale raczej nie będzie to już mieć sensu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...