Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Mam pytanko odnośnie GH World Tour dotyczące dźwięku. Xboksa mam podpiętego pod sprzęt audio kablem optycznym i całość pracuje w zestawie 5.1. Problem zauważyłem przy GH World Tour oraz przy demku GH Metallica. Przy starcie gry sprzęt ustawia się w tryb Dolby Digital natomiast po załadowaniu stanu gry przełącza się w tryb Dolby Pro Logic i zostaje tak już przez cały czas gry. Wkurza mnie to niemiłosiernie, czy spotkaliście się z takim problemem u Was? GH III działa normalnie w DD.

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich,

Mam pytanko odnośnie GH World Tour dotyczące dźwięku. Xboksa mam podpiętego pod sprzęt audio kablem optycznym i całość pracuje w zestawie 5.1. Problem zauważyłem przy GH World Tour oraz przy demku GH Metallica. Przy starcie gry sprzęt ustawia się w tryb Dolby Digital natomiast po załadowaniu stanu gry przełącza się w tryb Dolby Pro Logic i zostaje tak już przez cały czas gry. Wkurza mnie to niemiłosiernie, czy spotkaliście się z takim problemem u Was? GH III działa normalnie w DD.

 

Gdy grasz jakąs piosenkę musisz spauzowac gre, wejść do opcji dźwięku, tam gdzie suwaki do głośności poszczególnych instrumentów i na ekranie w lewym dolnym rogu masz przełącznik (taka czerwona lampka) do włączenia DD.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem dziś Guitar hero world tour z gitara i mam następujący problem: nie działa mi Touch Slider, a raczej większość czasu nie działa a raz załapie, ale to bardzo rzadki przypadek. Na ekranie widać jakby na sliderze ciągle była naciśnięta zielona nutka mimo że nie jest. Ktoś miał podobny problem? Zostało tylko oddanie na gwarancji czy da to sie jakimś cudem naprawi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...