Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Do Gitarki z GH:WT nie mam zastrzeżeń, gra się fajnie - wszystkie przyciski wchodzą. Jedynie na co ja narzekam to to, że jak się za szybko rusza struną w górę i w dół to czasami zacznie piszczeć bardzo wysokim, ledwo słyszalnym dźwiękiem. Po weekendzie będę mieć gitarke "explorer" to również się wypowiem ;-)

Odnośnik do komentarza

Sorki za post pod postem, ale jednak trzeba to napisać ;-)

 

Cóż, jeszcze zapytam Amera na czym jego błąd z gitarą od GH:WT polegał, ale prawdopodobnie spotkało mnie to samo. Gitara nie rejestruje ruchu struną w góre. Jak szarpie struną w dół wszystko jest jak najbardziej okej, ale jest nie wygodnie. W góre czasami przez całą solówke nie chce złapać strune i sprawdziłem to na wolnych piosenkach, jak i na szybkich i problem występuje, cóż. Dobrze, że na dniach explorer do mnie jedzie, mam nadzieje że nie będzie problemów <_<

Odnośnik do komentarza

Postaram się wysłać na gwarancje, bo jednak gry nie posiadam, a pewnie jakimś drobnym druczkiem jest to zapisane.

Jeżeli będzie się grało porównywalnie na xplorerze to sprzedaje tą gitare. Nie mam sensu grać tydzień i czekać 2x tyle na uznanie gwarancji :/

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

moja glowa wytrzymala 3 dni, pozniej wraz z paragonem skierowalem sie do marketu zeby wymienili gitare - czekalem 5 dni. w tym czasie odkupilem od Pelipe Fendera z RB1 i jestem bardzo zadowolony. kiedy otrzymalem z powrotem nowy egzemplarz, sprzedalem na "alledrogo" i nie chce miec do czynienia juz z tym sprzetem. bolesne ale prawdziwe, bo wioslo jako tako naprawde cholernie wygodne bylo, ale i tak Fender z RB jak na moj gust jest extra - moze przyciski na gryfie sa dosc glosne, ale strum-bar wywiazuje sie ze swojej roli nalezycie - i podoba mi sie wlasnie to, ze chodzi tak luzno (jak prawdziwa struna ;P)

Odnośnik do komentarza

Fender to największy syf, ta struna to porażka na Expercie :P.

 

Chyba jednak się skłonię po zestawik z World Toura, jest dużo osób, którym się zepsuła gitara, ale jest też dużo osób którym działa świetnie.

 

edit:

właśnie kupiłem gitarę z World Toura, no cóż, pożyjemy, zobaczymy jak to będzie z nią

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...