Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kampania bardzo dobra. Aktualnie zacząłem walkę na veteranie. Mnie strasznie denerwują granaty. Gdy się chociaż na chwile schowam by zregenerować życie, zaraz pod nogami mam granaty.

No, granaty lecą nawet cztery naraz... To jest koszmar na tym poziomie trudności. A, i dam Ci radę :P . Lepiej sam nie rzucaj swoich, jeżeli nie "naładowałeś" rzutu dostatecznie, bo tak to nawet może do Ciebie wrócić. Mi raz dwukrotnie ten sam granat przyleciał, po czym dead.

A tak w ogóle to na "rozluźnienie" polecam misję "Burn'em Out" na Veteranie. Totalny koszmar. Nikomu nie życzę takich przeżyć :lol: . Też katuję Veteran i mam już tą misję za sobą, ale spędziłem przy niej z 2h i jestem pewny, że nie grałem w NIC trudniejszego. Albo mój skill wysiada, albo nie miałem dobrej taktyki... xD

Odnośnik do komentarza
Ja też już je zaliczam.. Ale na niektórych misjach jest za(pipi)iście ciężko ;/.

Zaliczyłem 8 misji i boję się, że reszty nie dam rady, bo mnie szlag trafia :wkurzony:

Jeśli zaliczyłeś "Burn'em Out" to głowa do góry, jeśli ta misja dopiero przed tobą to masz dwa wyjścia:

a) po jednym zginięciu, dajesz sobie spokój;

b) grasz z półtorej godziny, katując tą misję.

Chyba, że twój skill jest niesamowicie wysoki, wtedy dasz radę. Ja dałem.

Odnośnik do komentarza
Jeśli zaliczyłeś "Burn'em Out" to głowa do góry, jeśli ta misja dopiero przed tobą to masz dwa wyjścia:

 

Chyba, że twój skill jest niesamowicie wysoki, wtedy dasz radę. Ja dałem.

Nie strasz, jeszcze nie robiłem tej misji. A mój skill jest grubo poniżej przeciętnej :(

Zresztą, daję sobie na razie kilka tygodni spokoju od CoDa. Po świętach, z nowymi siłami podejdziemy do Japońców od nowa :ninja:

Odnośnik do komentarza

Jezeli IIwś wygladala tak jak w World at War, to 70% poległych pewnie zmarła od wybuchu randomowych granatów, 10% od tego, że ich towarzysz wypchnął ich na linię ognia, albo zablokował pole widzenia, 5% od kulki... a reszta w innych okolicznościach.

 

Słabe tekstury, słabe bitmapy, słaba grafika. No ale co się dziwić to Treyarch... oni jeszcze nic dobrego nie stworzyli, wiedziałem żeby się trzymać z daleka od tego CoDa tak jak swego czasu powinienem się trzymać z dala od trójki. Skrypty, skrypty i żal. Jedyne co poprawili, to że wróg czasem strzela nie do ciebie, jak jesteś otoczony przez towarzyszy... Ogólnie single słaby i biedny, czyli w stylu dewelopera... Resistance 2 je tą grę na śniadanie...

Odnośnik do komentarza

Skrypty były w każdym COD, grafika jest bardzo dobra... Ale przyznaję, że single w COD4 był lepszy. Ten nie jest zły ale nie ma misji która zapadłaby szczególnie w pamięć. Za to mało kto wspomina o coopie, jak kogoś nie jarają achievementy to chyba najlepszy sposób na przejście tej gry.

Ale ogólnie to COD5 nie jest grą na singla, hunterzy zrobią szybkie 1000 punktów, casuale się zawiodą, ale siła gry tkwi w świetnym multi.

Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos powiedziec, jak przejsc(na Veteranie of koz) poczatek popjerdolonej i doprowadzajacej do korwicy misji "Blowtorch and Corkscrew" to ta misja, co japonce wyskakuja jak robin hoody spod ziemii. Siedzialem nad samym poczatkiem z 2h i za ch..ja nie moge sie posunac i centymetr do przodu. Deszcz granatow, zbedni towarzysze, morze otaczajacych mnie zoltkow, i blokujaca widocznosc trawa...

Odnośnik do komentarza
Moze mi ktos powiedziec, jak przejsc(na Veteranie of koz) poczatek popjerdolonej i doprowadzajacej do korwicy misji "Blowtorch and Corkscrew" to ta misja, co japonce wyskakuja jak robin hoody spod ziemii. Siedzialem nad samym poczatkiem z 2h i za ch..ja nie moge sie posunac i centymetr do przodu. Deszcz granatow, zbedni towarzysze, morze otaczajacych mnie zoltkow, i blokujaca widocznosc trawa...

Wczoraj tez sie z tym meczylem... poczatek jest ciezki.

 

Pomogl mi ten filmik

a mianowicie zeby chowac sie w te dziury.
Odnośnik do komentarza

to tez czynilem, ale korwa przesrane... ogolnie to, ze gra jest zrypana to raz, ale tak nierownego poziomu trudnosci to dawno nie widzialem. 2 misje mozna lyknac od tak bez stresu, by zaraz zatrzymac sie na 3h na jednym fragmencie... potem zas luzik na 2 misje, potem zas fragment.

Odnośnik do komentarza
co do multi to kpina zwykły mod....

Akurat znając negatywne nastawienie wielu graczy do Treyarch takie komentarze były do przewidzenia. Nie zmienili nic to źle bo kopiują, ale jakby zmienili cokolwiek, to wszyscy by narzekali i mówili, że tylko w 4 było dobre multi.

 

Ja negatywnego nastawienia nie jestem maniakiem cod'a również nie, ocenia grę jako pełnoprawny produkt i gra której nie dośc że singiel pęka po 5-6h i jakością nie dorównuje 4 a multi jest modem poprzednika nie zasługie na cenę 199zł czyli ceny NOWEJ gry multi powinno by do ściagnięcia jako mod za 5 dyszek i tak by było ok nie uważasz??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...