Skocz do zawartości

GTA IV - wrażenia, komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma taki problem jak ja? Mianowicie chodzi mi o online pisze cos takiego jak wybierma Multiplayer z komórki :Cannot cponnect to game provider please try again later. Tylko ja nie gram online? :( Jeżeli tak to ktoś zna jakiś sposób? Bardzo prosze o zainteresowanie sie tą sprawą. Z góry dzięki.

Jeszcze 3h temu wszystko chodziło (znajomi z listy grali) teraz może więcej ludzi wpadło i jest problem z dostaniem sie na serwery.

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś ma taki problem jak ja? Mianowicie chodzi mi o online pisze cos takiego jak wybierma Multiplayer z komórki :Cannot cponnect to game provider please try again later. Tylko ja nie gram online? :( Jeżeli tak to ktoś zna jakiś sposób? Bardzo prosze o zainteresowanie sie tą sprawą. Z góry dzięki.

Jeszcze 3h temu wszystko chodziło (znajomi z listy grali) teraz może więcej ludzi wpadło i jest problem z dostaniem sie na serwery.

Popoludnie sie zaczelo w US, dzieciaki szkole skonczyly... wrocily do domu, konsola w ruch... :rolleyes: ach te darmowe online'y

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś ma taki problem jak ja? Mianowicie chodzi mi o online pisze cos takiego jak wybierma Multiplayer z komórki :Cannot cponnect to game provider please try again later. Tylko ja nie gram online? :( Jeżeli tak to ktoś zna jakiś sposób? Bardzo prosze o zainteresowanie sie tą sprawą. Z góry dzięki.

Serwery sa przeciazone (PS3).

Raz mialem dziwna rzecz grze, jakis czas temu podlaczylem sie do gry multiplayer Deathmach, ale w grze nie bylo zadnych dziwiekow, dziwna sprawa. :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj 2 godziny w wersje X360 i jest REWELACYJNIE. Gra jest przepotężna i zapowiada się wiele godzin świetnej zabawy. Nie potwierdzam narzekań na pop-up i dorysowywujące się tekstury. Wszystko chodzi płynnie, czasem przytnie przy duuużej ilości obiektów. Z rzadka jakaś tekstura dotczyta się za późno ale nie spotkałem się z wyskakującymi nagle obiektami. ( mam napęd Hitachi-LG i wersję Premium)

Jak tylko przegonię żonę sprzed TV rozpoczynam zabawę w trybie online jeśli ktoś chciałby poszpilać to jestem chętny ^_^ .

Odnośnik do komentarza

Powiem wam ze po pierwszej godzinie w gta gra jakos mnie odpychala, spadajacy framerate, jakies nudnawe misje, ale gralem dalej i im wiecej czasu spedzilem w liberty city tym bardziej bylem swiadom fenomenu tej gry. I teraz po 6h gry nadal nie mam jej dosc i mogl bym grac grac i grac.

 

albo mi się wydawało albo coś jest ze mną źle.

 

Przed chwilą trzasnąłem lekko jedno auto i usłyszałem: "Hej, moja maszyna" !! :o

 

No skoro gra opowiada o imigrantach z Rosji, to raczej nie ma sie co dziwic, ze w grze zdarzy sie, ze ktos cos powie po rosyjsku.

 

 

A ja myslalem ze to po polsku jest a nie rosyjsku...

Edytowane przez Radiell
Odnośnik do komentarza

Nie napiszę więcej...moją opinię mieliście tu kilka godzin temu. Dodam tylko, że jest o 200% lepiej niż było wcześniej . Grafika im dalej jest lepsza, misje ciekawsze, możliwości potężne , system celowania rewelka, i smaczki ... jest tego pełno... pościgi moga dać w kość a jak się upijecie to się tak cholernie cięzko prowadzi , że szok...no i policja "rozpoznaje , źe jestesmy pijani, a uciekanie przy stanie zbytniego upojenia to hardkor jakich mało" ...

 

'Jak jestesmy upici , to im więcej wypadków tym bardziej obraz się trzęsie i zlewa, tak jakby "głowa mu pękała" ... jeżdżenie w takim stanie graniczy z cudem a jak policja ruszy do ataku to jest zabawa nie do podrobienia" ...

 

Fajnie pomyślane z randkami z dziewczynami - trzeba wywnioskować po charakterze gdzie by chciała pójsć... jak za długo łazicie w tym samym to się zapyta: "czy nie masz już nic innego do ubrania?" ... i takie różne .

 

Jak się jedzie przez autostradę trzeba zatrzymać się przed bramką ... no i ta grafa... jak jest zachmurzone obraz jest niemal czarno-biały w oddali... jak słonecznie, to kolory tak ostre, że szok... w deszczu się wszystko tak odbija , że co chwilę miałem szczękę na dole... ta gra WYGLĄDA NAPRAWDĘ DOBRZE . DUŻO lepiej niż się spodziewałem ...

 

Mogę tak pisać długo . Bardzo długo. Jeszcze nawet nie odpaliłem multi. Chcę poznać to miasto, a jest co poznawać... przejazd na Brooklyn w nocy rozpiernicza...most oświetlony...KORKI na ulicach... tak! Bywają sytuacje, że na ekranie jest nawet z 20 samochodów i w korku się stoi nawet blisko 10 min czasu rzeczywistego ...

 

Cały czas jestem na pierwszej "wyspie" z podwyspami ...

 

Gra wszechczasów - bezapelacyjnie.

A i są misje "taksówkarskie" - dzwonicie do Romana, on zleca przejazdy . Są one dość długie i dają szansę poznać nieco miasta. Zauważyłem, że podobne akcje są z innymi zleceniodawcami, ale szczegółów jeszcze nie znam.

 

...Nie no, wracam do grania . Jak nie macie, to kupujcie. Dla tej gry warto kupić konsole.

Odnośnik do komentarza

Popieram neopb20 - gra ma rewelacyjny klimat nie ma to jak słyszeć Romana krzyczącego po angielsku z ruskim akcentem :). Wszystko jest strasznie dopracowane (wiele smaczków) np. zmienianie dzwonków w telefonie, albo włamywanie się do szyby, całe operacje telefonami, wchodzenie/wychodzenie z budynków, zero loadingów przy tych momentach, jeszcze jedna rzecz jest warta odnotowania, jeśli jedziemy w nocy możemy zmieniać światła z krótkich na długie no i jak jedziemy w dzień to włączać i wyłączać!!! Tylko trochę nie mogę ogarnąć sterowania, z czasem dojdzie się do wprawy. Mam pytanie co się dzieje jeśli przy otwieraniu będziemy naciskać RT i LT no i jak już jesteśmy w środku i wyje alarm, bo coś było napisane, ale przy tych 2 akurat zagapiłem się i nie przeczytałem :/.

O tym upijaniu się to nie wiedziałem, trzeba będzie sprawdzić za niedługo :), narazie jestem nie daleko. Jeszcze raz chciałbym powtórzyć! Gra jest z najwyższej półki, MIAŻDŻY!!! :)

 

 

PS.ramzes , uprzedziłeś mnie :P, ja próbowałem się podłączyć ale coś nie mogłem, nie pamietam co tam bylo napisane. Ja polecam Darts, przyjemne, ale dość proste, za każdym razem bez problemu mogę rzucić 180 (oczywiście 3 rzutami ;))

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...