Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

winner, do cholery, twoja wypowiedź była dwuczęściowa. I o ile masz rację z tymi crapami, tak prowokowania mnie poraz kolejny nie zniosę. Proszę skończ z tymi aluzjami, bo od dwóch stron bez przerwy masz coś do mnie. Jak coś nie pasuje, odezwij się do mnie na PW jeśli jeszcze coś masz mi do powiedzenia.

Tak w ogóle, by mówic o czymś, trzeba choc troszkę o tym wiedziec, a ty chyba o scenie DS'a mało wiesz :/. I dla twojej wiadomości, mimo, że możliwości DS'a są mniejsze oczywiście, tak scena jest bardzo rozwinięta.

 

Oddzielenie gier na kieszonsolki od normalnych jest świetnym pomysłem, wszystko jest ładnie przejrzyście, wiem od razu gdzie szukac recenzji GTA IV, a gdzie GTA VCS.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ale ty kolego chyba wogóle nie rozumiesz co napisałem. Nie wiem w czym cie znowu prowokuje, a jeżeli masz tak prymitywny tok myślenia to ja już nic na to nie poradze, że gotuje się w tobie tak wielkie fanboystwo i nie potrafisz sie opanować. Poćwicz troche nad tym i przemyśl zanim coś napiszesz.

 

Co do sceny DS'a ograniczy się tylko i wyłącznie do emulacji jakichś gierek z NES'a, i Gameboyów. Ale przecież o czym tu pisać skoro nic sensownego ze strony softwareowej nie wychodzi? Lepiej już daj sobie spokój i zajrzyj na jakiś gamerankings czy gamespot jak szukasz recenzji na swoje pudełeczko. To tyle i nie pozdro

 

 

Tak na przyszłość raven_raven: FUCK OFF - zajrzyj na wiki jeżeli nie zrozumiałeś.....

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza
Co do sceny DS'a ograniczy się tylko i wyłącznie do emulacji jakichś gierek z NES'a, i Gameboyów. Ale przecież o czym tu pisać skoro nic sensownego ze strony softwareowej nie wychodzi?

 

Hm, to może najpierw sobie poczytaj ten dział http://www.skizo.org/forum/Scena-DS-f14.html a później zacznij się wypowiadać <_< Szału nie ma( PSP ma zdecydowanie więcej do powiedzenia w tej kwestii) , ale zawsze można jakieś prymitywne programy do tworzenia w c++, czytania ebooków czy oglądania filmów w formacie dpg znaleźć :P A Tak BTW Winner, to przestań już skamlać ,gdyż w takim tempie to ty roku z swoim obecnym kontem ni wytrzymasz XD Mi to lotto co tam masz do raven'a , ale już ktoś tobie pisał żebyś nauczył się korzystać z PW, po tych pięciu miesiącach z hakiem :)

Pozdrawiam

Edytowane przez consoleboy
Odnośnik do komentarza
Ja jestem też za tym, aby nie dawać recenzji gier na DSa, które zasługują na oceny 6 w dół, a w zamian dawać obszerniejsze recki gier na 8 w górę, bowiem takowych raczej nie brakuje.

 

No niby ale trzeba zapychac te puste miejsca w ktorych powinny znajdowac sie recenzje gier na PSP, ale ze developerom sie niechce ich robic to juz drugozedna sprawa.

Odnośnik do komentarza
No niby ale trzeba zapychac te puste miejsca w ktorych powinny znajdowac sie recenzje gier na PSP
W takich sytuacjach (miesiącach posuchy) mozna zmniejszyc Pocket, wrzucic wiecej zapowiedzi gier na handheldy; bo recenzowanie badziewnych gier mija sie z celem (no chyba ze to jakas odnoga znanej i dobrej serii albo mega whypeowany hit). Panowie z PE mogliby tez recenzowac gry ktore w EU sie nie pojawia (wcale albo w ciagu, no nie wiem, roku czy cus), bo braku recki MHF dlugo im nie zapomne ;)
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie dział Pocket nie powinien istnieć jako taki, tzn. nie powinno być podziału na Pocket i stacjonarki, wszystko powinno być razem, pockety powinny mieć swoje konsolo metry zaraz po tych konsolometrach od stacjonarek, tam gdzie zapowiedzi na stacjonarki tam i na pockety, no i rzecz jasna tam gdzie recki na stacjonarki tam i na pockety. Ja bym proponował również zmianę skali ocen, na %, ale to już taka mała sugestia :).

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie dział Pocket nie powinien istnieć jako taki, tzn. nie powinno być podziału na Pocket i stacjonarki, wszystko powinno być razem, pockety powinny mieć swoje konsolo metry zaraz po tych konsolometrach od stacjonarek, tam gdzie zapowiedzi na stacjonarki tam i na pockety, no i rzecz jasna tam gdzie recki na stacjonarki tam i na pockety. Ja bym proponował również zmianę skali ocen, na %, ale to już taka mała sugestia :).

A z tym akurat się nie zgodzę. O ile szukanie recek na daną konsole stacjonarną jest do przyjęcia to pocket musi być osobno! Konsolometry nie są jakoś specjalnie potrzebne ale wiadomo - nikt nie pogardzi ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No to tak...

 

...jedziemy. Zagłosowałem za tym, aby wprowadzić konsolometry (rysownik miałby więcej roboty:) i zwiększyć ilość stron w "pockecie" (ciężko to odmienić:P). Ponieważ wiem jak ciężko jest gdy masz tylko handhelda i patrzysz, że znowu jest mało stron i zapowiedzi. Ale spójrzcie na to z innej strony. Kilu i HIV nie maja tyle czasu, aby zrecenzować tak ogromna ilość gier. Tak więc powiększenie działu i spełnienie Waszych próśb jest w pełni uzależnione od redaktorów "szacownego:P" pisma:)) marcin0903 ma dużo racji c**j z tego, że to handheldy trzeba wprowadzić zmiany... Publicystykę na koniec, a recenzje i zapowiedzi na poczatek:D

 

Pozdrawiam

 

Mirek

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...