Skocz do zawartości

Prince of Persia


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

OK Spróbuje...

EDIT: po 2h grania nie udało mi się ani razu odeprzeć tego głupiego ataku. Jestem bardzo zdenerwowany, bo gra miała być taka prosta...

Próbuje, naciskam na ten durny klawisz [] i nic.... Zawsze Elika podnosi tą nogę podnosi i nagle boooom i kolo mnie pokonuje... Nie wiem co zrobić... Macie jakieś pomysły, bo naprawdę się wkurzyłem...

 

WAAAAAaaaaaaaaaaaa ZABIŁEM GNOJA xD

Edytowane przez szymuR1920
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawi mnie czy do tego dodatku będzie wymagana pełna wersja gry i czy będzie w tym dodatku język pl ;)

 

A cena hmmm ... Jak pełna gra kosztuje powiedzmy 200 zł i mamy tam cztery poziomy to za jeden poziom wychodzi 50 zł, więc jak dodatek będzie kosztować więcej niż 50 zł to niech panowie z Ubi się pa.łują ;)

Edytowane przez Lesiu_adi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jezeli wam sie nie chce, albo macie problemy z przejsciem Prince of Persia dla trofel, wcale nie musicie przechodzic gry.

http://www.youtube.com/watch?v=UsKiCMjoZWo .

Zdobede za was wszystkie 16 najtrudniejszych trofeł, a po zabiciu bossa, wskoczy wam jeszcze kilka, m.in. Za mniej niz 100 smierci, 12h i 1001 seedow. :).

 

Co do Prologue, to zakonczenie jest jeszcze lepsze niz to pierwsze :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurde mam grubo mieszane uczucia co do nowego Popa. Z jednej strony bajkowy klimat, swietna grafia i glos Nathana a z drugiej reszta czyli gameplay. To jak skopali system walki wola o pomoste do nieba. Narazie gram pare godzin i co chwile walcze z jakas Concubina i to juz jest naprawde nudne. Kazda walka wyglada tak samo. Ona zaslania sie jakims czarnym (pipi) ja ja musze wyrzucic w powietrze. Po chwili jest jakies QTE, ktore zawsze przegrywam mimo ze grubo naparzam w przycisk i tak w kolko. System walki w poprzednich czesciach to byla rewelacja a teraz modle sie tylko byle nie bylo kolejnej potyczki. Z eksploracja jest to samo co z walka. Tzn ciagle to samo.. Te same tereny, ten sam jeden cel poprostu monotonnia Ja nie iwem jak PE moze sie tak kompromitowac ocenami typu 9 dla takich gier. To co napisal Kali ze to gra roku na rowni z MGSem to juz naprawde wyglada jak jakis zart. Powiem tak napewno gre przejde, kupie nawet epilog bo cholernie mi sie podoba klimat tej gry ale porppostu nie mozna dac grze wiecej niz 8 skoro gamplay czyli jakies 95% czasu gry jest skopany..W moim przypadku zawodu nie ma bo wiedzialem z pelna swiadomoscia co kupuje , ale pewnie jak bym sie opieral na samej recenzji z waszego pisma to bym sie baaardzo wkurzyl..

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sprobowalem jeszcze raz dac tej grze szansce szczegolnie ze przy poczatkowym zachwycie odrazu z rozpedu kupilem epilog. Niestety gra wydaje mi sie z czasem coraz wiekszym crapem i w tym momencie naprawde patrzac na oceny chodzby z PE uwazam to za tytul spod znaku rozczarowanie 2008. Gra jest tak banalna i irytujaca zarazem, tak koszmarnie nudna i monotonna ze szlag czlowieka trafia po 5 minuach..Szkoda kasy nastepnym razem bede bardziej przywiazywal uwage do tego co Koso pisze w ramkach :)

 

Jak ktos chce kupic albo zamienic sie za ten szmelc to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
dodatek nie działa z PL wersją, z resztą w opisie dodatku jest napisany numer z jakim działa dodatek - odpowiada on angielskiemu wydaniu gry PAL

 

Teraz tez wiem to dodatek do Disc ID BLES00389.

A ja mam gre Disc ID BLES00390.

 

Szczerze to ich całkiem już powaliło ciężko było im dodać żeby i z polska działało wersja robią burdel, człowiek nie popatrzył i dał im zarobić 36zl normalnie dziadostwo. A do polskiej wersji kiedy będzie dodatek pewnie w następnym stuleciu. :diablo:

 

Wrescie by zrobili polskie psn. Zeby takich pomyłek nie było. Ciekawe jak będzie z dodatkiem do Killzone tez mam polska wersje az mnie zastanawia.

Dałem sie wydymac i tyle ciekawe co zrobic z tym (pipi) teraz.........

LINK do burzliwej dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
[...] Jaką miałbyś motywację by brnąć dalej i wchodzić na kolejna wieżę, po kolejne ziarna i by później znów zbierać gemy, gdyby każdorazowe spadnięcie wiązało się z wczytywaniem gry od poprzedniego checkpointa? Miałbyś ochotę dalej w to grać? Przy tytułach naprawdę rozbudowanych i zróżnicowanych (sam wymieniasz tu Fallouta) PoP po prostu nie ma w takiej konfrontacji szans, bo jest wydmuszką. Dlatego właśnie ta gra musi być lekkostrawna. Pracuję w branży (gry na N-Gage 2, PE), codziennie gram 5, lub więcej godzin - bo tak to już jest w dorosłym życiu, więc nie ma w tym nic z casualostwa. Po prostu czasy się zmieniają i realia. [...]

 

A w takim na ten przykład Spyro to jak jest? Ręka Eliki jest naprawdę zbędna i jest to czysto casualowy zabieg. Niepotrzebnie usprawiedliwiany.

 

Czasy się nie zmieniły tylko target. Ludzie od zawsze pracowali i grali, to że np. Ty czy ja dorosłeś i pracujesz nie oznacza, że się coś zmieniło. To tylko Twoje realia się zmieniły. ;]

 

---

 

Trochę późno, ale dopiero niedawno skończyłem tą grę. Jak dla mnie nowa odsłona to majstersztyk - tak, zgadza się. :P Fabuła jak w każdym PoPie, nieskomplikowana, prosta, bajkowa. Design nieco bardziej poszedł w stronę fantasy (jak to już ktoś zauważył), ale czy to taki minus? Świetny za to pomysł z oddaniem graczowi swobody, zbieraniem pierdół (szkoda, że developer nie pokusił się o jakieś ich wymyślne poukrywanie) i ograniczeniem walk do absolutnego minimum (sam system, nieco przywodzi mi na myśl stare PoP-y). Monotonia? To przecież nie GoW, gdzie się idzie po sznurku i nap* we wszystko co łazi. Właśnie ten "backtracking pozytywny" jest IMO największym atutem tej gry.

 

---

 

Zdobył ktoś może 'trufi' za wszystkie combosy, o tym 14hitowym nie wspominając? Nie pojmuję jak można to zrobić. :/ Zwykłe łachy nie wytrzymują "cztero-hitowych" bo albo dostają "z glana" przy krawędzi, albo prince dobija ich scyzorykiem przy ścianie, a bossowie z kolei zwykle blokują albo również wypadają za pole walki.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...