Skocz do zawartości

Pierwsze auto


Gość Grzehoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też miałem "dylemat 10.tys.zł" 2 lata temu i w grę wchodziły tylko japończyki (niezawodność nawet przy 200 kkm): Mitsubishi Colt (najlepiej już w tej nowszej budzie i 1.6), Mazda 323f lub Honda Civic V. Padło na Hondę, z czego żem rad niezmiernie :] Nawet udało mi się wyrwać niezły egzemplarz, choć w sumie nie pogardziłbym 105-konnym Coupe (i większym bagażnikiem ;) ), albo 125 KM "jajkiem", ale takie silnik w dobrym stanie znaleźć, to cud.

Odnośnik do komentarza

no ja jak zdalem to mialem do dyspozycji kwote ~8 tysiecy.

 

wachalem sie miedzy honda piatka (zaba), golfem xD i oplem astra

 

zdecydowalem sie jednak na honde i nie zaluje. autko fajnie wyglada mimo ze to zamierzchla generacja xD nie pali jakos mega duzo, osiagi powiedzmy narazie wystarczajace. jesli chodzi o naprawy to wiadomo, zaraz po kupieniu troche wje.balem ale to byly groszowe sprawy. ogolnie nic sie nie dzieje z nia raczej, chodzi spoczko.

 

w tej kategorii cenowej imo to dobry wybor

Odnośnik do komentarza

Ja wam sie nie dziwie ze tak lykacie Hondy bo to naprawde fajne sprzety a w srodowisku motocyklowym Honda to odpowiednik solidnosci Mercedesa lub innej marki tej klasy. Bezawaryjna, wykonanie wysokiej klasy (materialy, spasowanie elementow), wygoda, uniwersalnosc i bezpieczenstwo bierne tyle tylko ze motocykle Hondy do ostatniego roku mialy renome bezjajecznych, designem i osiagami zawsze odstawaly od konkurencji. Zmienilo sie to od tego roku gdy wyszedl nowy CBR1000RR i CB1000R dwa sprzety ktore wysunely Honde na prowadzenie.

 

A osobiscie do jazdy po miescie tez bym lyknal takiego Civica.

Odnośnik do komentarza
rafinerie masz za chata??

Nie pali aż tak dużo jakby się zdawało. jeżdże głównie po mieście i wtedy zjada mi jakieś 15l/100km, chyba ze włączy się totalny pie*dolec (o co nie tak trudno ;) ), wtedy spalanie rośnie nawet do 25l.

 

I 255 kucy daje mu całkiem znośne osiągi. Całkiem znośne to mi 130 koni daje.

Tylko ile waży Twój wóz? Mój ma prawie 2 tony i troszeczke go to spowalnie :/

 

BTW: też mogłem jakiegoś japońca wybrać, ale padło na merca i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Mimo wieku czuć w nim klasę.

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mój pierwszy samochód to była Lancia Thema 2.0 16v Turbo z 92 roku 185 KM. Udało mi się kupić po bardzo okazyjnej cenie 4 lata temu, od gościa który wyjeżdzał na stałe do Włoch. Świetny samochód ze świetnym silnikiem. Po połtora roku sprzedałem wujowi, a on przerobił ją na diesela...

Obecnie Lancia Kappa 2.4 TDS :)

Odnośnik do komentarza

Co sadzicie o takim PIERWSZYM aucie

 

FORD FOCUS KOMBI 2000 rok Cena 15000zł

 

Rok produkcji 2000

Przebieg [w km] 78000

Pojemność silnika [w cm3] 1800

Moc silnika [w KM] 115

Skrzynia biegów Manualna

Rodzaj paliwa Benzyna

 

Typ Kombi

Liczba drzwi 4/5

Kolor Niebieski

Stan Używany

Uszkodzony Nie

Wyposażenie ABS, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Klimatyzacja, Kontrola trakcji, Lakier metallic, Poduszka powietrzna, Radio+CD, Wspomaganie kierownicy

Informacje dodatkowe Sprowadzony

 

http://img300.imageshack.us/img300/4135/fo1ux6.jpg

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza
bo kombi (na pierwsze auto kombi??!! chyba, ze potrzebujesz)

za 15 koła jest z 20 innych samochodow, ktore wolalbym miec, ot co

jakies sugestie co bys polecil za taka cene

 

honda civic/crx, audi a4, peguot 206 (s16), seat ibiza, golf IV

 

czasami trzeba dobrze poszukac lub pofatygowac sie i samemu sobie przywiezc auto. nie twierdze tez, ze ten focus to zla decyzja, ale jak juz pisalem - wolalbym cos innego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...