Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nie jestem w stanie skumac zachwytu nad tymi malymi robalami. Z powodu 500tki wiekszosc ma kisiel w majtkach, do tego zapanowal trend na zmniejszanie silnikow dzieki czemu mamy takie wynalazki jak 1.4 tsi czy 1.2 t jet, na koncu spuszczanie sie nad ekologia i wszystko powinno byc w ekonormie zebywiecej sarenek zylo w naszym ekosystemie i tym samym wiecej wpadalo pod nasze kola. Nosz ku rwa.

Odnośnik do komentarza
W niedziele bylem na zawodach motocross w Bogatyni, jak jechalismy do lubania to w jakiejs wioszy Audi R8, piekne czarne, wypucowane. Blaszka niemiecka. Moglem sie mu przyjrzec bo bylo ograniczenie do 40 i wszyscy tak jechali - auto na zywo robie swietne wrazenie. Jeszcze w czarnym lakierze, niskie, szerokie, taka plaszczka z diodami led. Cudo.

 

Yacek skad Ty jestes jezeli moge zapytac ;]. ze po moich okolicach sie rozbijasz?

Odnośnik do komentarza
nowe auta marzeń, ale w zasięgu ręki.

Fiat 500 Abarth i Alfa Romeo Mito GTA

fiat_500_abarth_1.jpgfr_alfa_romeo_mito__166379l.jpg

 

 

przypomina mi karalucha

 

Chyba nigdy nie byłeś zbyt dobry w "znajdź 10 różnic między obrazkami", co?

 

Mito jest oczywiście cudowna, na żywo ta bajecznie wyrzeźbiona karoseria robi niesamowite wrażenie. Osobiście nie mogę się doczekać Alfy 149.

Edytowane przez Blok
Odnośnik do komentarza

MiTo zwykłe jest takie se, wzorowanie na 8c niby, ale kurcze nie jest superaśne. Za to GTA pokazane tutaj jest fajniutkie ^_^

 

No a Fiat 500 też niczego sobie, strasznie mi się podoba to małe gó.wienko :D A Abarth, uuuu to jest klasa już i można tym dosyć konkretnie pośmigać, a wcale takie drogie to nie jest jak na nowe auto.

 

edit: hm, to chyba nie jest GTA, a jedynie ten kolor w którym widziałem GTA, więc chyba zwykłe MiTo też "robi" w takim razie.

 

edit2: Jednak to GTA, ale jakby nie było to chyba wciąż tylko jakiś concept

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
W niedziele bylem na zawodach motocross w Bogatyni, jak jechalismy do lubania to w jakiejs wioszy Audi R8, piekne czarne, wypucowane. Blaszka niemiecka. Moglem sie mu przyjrzec bo bylo ograniczenie do 40 i wszyscy tak jechali - auto na zywo robie swietne wrazenie. Jeszcze w czarnym lakierze, niskie, szerokie, taka plaszczka z diodami led. Cudo.

 

Yacek skad Ty jestes jezeli moge zapytac ;]. ze po moich okolicach sie rozbijasz?

 

walbrzych

Odnośnik do komentarza
nowe auta marzeń, ale w zasięgu ręki.

Fiat 500 Abarth i Alfa Romeo Mito GTA

fiat_500_abarth_1.jpgfr_alfa_romeo_mito__166379l.jpg

 

 

przypomina mi karalucha

 

Chyba nigdy nie byłeś zbyt dobry w "znajdź 10 różnic między obrazkami", co?

 

Mito jest oczywiście cudowna, na żywo ta bajecznie wyrzeźbiona karoseria robi niesamowite wrażenie. Osobiście nie mogę się doczekać Alfy 149.

 

 

nie wiem o co ci chodzi wiem że to są 2 różne samochody tak samo beznadziejne które przypominają karalucha i tyle . Takie auto dla kobiety .

Odnośnik do komentarza

Tylko to nie są "zwykłe" karaluchy, a dopasione wersje i co jak co, ale Alfa pewnie zap.ierdalać równo będzie abarcik jest już zaj.ebisty ale GTA u Alfy to kozaki - tylko szkoda, że FWD. Tak jak ta Alfa 147 od autodelty 3.7 v6 z mocą taką której nigdy się nie wykorzysta w przednio napędówce. Ale jak ja to mówie - włosi są pop.ierdoleni i tyle :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Tylko to nie są "zwykłe" karaluchy, a dopasione wersje i co jak co, ale Alfa pewnie zap.ierdalać równo będzie abarcik jest już zaj.ebisty ale GTA u Alfy to kozaki - tylko szkoda, że FWD. Tak jak ta Alfa 147 od autodelty 3.7 v6 z mocą taką której nigdy się nie wykorzysta w przednio napędówce. Ale jak ja to mówie - włosi są pop.ierdoleni i tyle :D

ta, typowe auto dla samobojcow.

sposob reagowania na bodzce zupelnie nieprzewidywalny :P

Odnośnik do komentarza

Alfa Romeo Mito GTA podobno została wstrzymana, tzn nie zostanie wypuszczona na rynek bo kryzys dopadł włochów więc póki co zrezygnowali z jej produkcji. Ale to piękne auto, pozostaje więc Fiat 500, mała rakieta bo Abarth. Małe autka są super te dwa strasznie mi się podobają. I nie chodzi w nich tylko o sarenki, to oszczędne ekonomiczne małe autka w sam raz dla mieszczucha.

 

Podobno sam michael szumacher jeździ fiatem 500 abarth co przyznał w Top Gear. Piękne autka ale tylko Fiata można dostać. O alfie tylko pomarzyć w tej wersji.

 

A moje marznie?

vw_passat_cc_06.jpg

 

Niby dla ludu ale piękną ma linie.

Odnośnik do komentarza

A co ma dostac ? Nie jedno ferrari ma w garazu, ktorego wlascicielem i tak jest pewnie fiat a nie on sam. Szchumacher jest twarza ferari, a tym samym fiata. Placa mu kupe kasiory i na wiele rzeczy musi sie godzic. U nas jest inna sprawa troche bo to firmom zalezy abys jezdzil ich grubymi furami, stad tez Kulczyk Tradex obdarowal znaczna ilosc gwiazd i aktorow swoimi autami. Dodzie czy wojewodzkiemu dali Porsche aby ktos chcial to kupic. To jest inna sytuacja i w ogole zupelnie inny poziom kontraktu miedzy lokalnym dealerem, a wielkim miedzynarodowym koncernem jakim jest Fiat i jego podopieczny Michalek, ktoremu smaruja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...