Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

tego drugiego na zywca widzialem ,ale srebrnego.sie przyjrzalem, posluchalem silnika - poezja.

Ja nie widziałem :( Ostatnio przez moją wioskę przejeżdżało Porsche 911 Turbo S- dzieło sztuki!

 

Mi sie nawet zdarzylo przejechac <lansbans> :potter:

Myslalem kiedys o tym, ze gdybym mial bardzo duzo pieniedzy to zapewne SLS by sie w garazu pojawil. Najprawdopodobniej nawet jako pierwszy z kolekcji supersamochodow :)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

No tak ten milion to przecież tak mało... Jednak i tak wolałbym Lotusa :)

Tak, ale chodzi mi o to, że większość supersamochodów wychodzi w ściśle limitowanych seriach i czasami pieniądze nie wystarczą, żeby je kupić. Z drugiej strony odchodzi poczucie wyjątkowości w przypadku SLS-a, ale kto by się tym przejmował.

 

 

Dźwięk w sam raz na niedzielną przejażdżkę do kościoła.

Odnośnik do komentarza

458 Italię też chyba można normalnie zamówić w salonie w Warszawie. Już kiedyś pisałem, ale co do tematu:

 

SNF0108MAN_682_428291a.jpg

 

I podobne "normalne" samochody o osiągach superaut, czyli M5 czy E klasa AMG, którymi można się ścigać z Porsche spod świateł i wracając pod sklepem z koszykiem zakupów nie natknąć się na stado gapiów. A no i jest gdzie te zakupy spakować, no i można na nie pojechać w większym gronie.

 

bugatti-veyron.jpg

 

Jak SLS to supersamochód, to Bugatti jest megasamochodem z innej ligi. Przy tym podobno nadaje się do użytku na co dzień, choć trzeba liczyć się z obecnością na YT po każdej przejażdżce. Jakoś bym przecierpiał.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

od lat kręcą mnie potężne ciężarówki

http://www.sadistic.pl/drift-czyms-ciezszym-vt132242.htm

 

nawet te seryjne mając 450 koni bez składu młócą na na światłach większość wiesio golfów. dodatkowo bardzo mi się podobają wersje terenowe - napęd na 6 osi z czego 4 skrętne i potężna moc.

 

ale do bardzo odległe marzenie, raczej nie do realizacji

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

od lat kręcą mnie potężne ciężarówki

http://www.sadistic....ym-vt132242.htm

 

nawet te seryjne mając 450 koni bez składu młócą na na światłach większość wiesio golfów. dodatkowo bardzo mi się podobają wersje terenowe - napęd na 6 osi z czego 4 skrętne i potężna moc.

 

ale do bardzo odległe marzenie, raczej nie do realizacji

 

Gdyby tu było przedszkole przyszłości :) to widzę Cię przed nim w takim ciągniku, z oponą na brzuchu, w kraciastej koszuli oraz z siatkową czapeczka z daszkiem a z głośników słychać Bad To The Bone ZZ TOP :music:

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Hot-Rod-Factory-Five-Bika-style-fenders-FFR-removable-roof.jpg

Wierzcie lub nie - karbonowa buda, w sumie 813 kg pojazd, silnik RPX 2,7 V8 430 kucy, wyscigowy manual Zf 6-speed, hamulce karbon-karbon brembo, magnezowe fele BBS, aktywne zawieszenie od bose i elektronika boscha, gumy P-Zero i z tylu dupny dyfuzor, generujacy 1900lbs docisku ;].

 

Rozperdol totalny.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...