Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

Moim marzeniem zawsze był Nissan Skyline GTR R34 wub.gif, tylko jak będe jeździł z kierownicą po prawej... ermm.gif

 

 

jest możliwośc przekładki z RHD na LHD tyle że deska rozdzielcza to lustrzany odlew z laminatu bądz z nyski 200sx s14. no i wtedy tylko jedna turbina, ale za to dowolnie duża diablo.gif

 

czemu jedna turbina? Bo nie kumam :/

 

 

 

Inny uklad bebechow pod maska.

jak już się wydać to RB26DETT :P

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

I don't think so, supra jest conajmniej tak samo rozwojowa, a duzo tansza. za 60 tys. funtow, tj. 300 tys. pln mozna sie pokusic o sprowadzenie rocznego gtr'a albo 911 gt2, corvette, itd. Takze sorry, ale zaden r34 do tych aut nie podejdzie ;)

supra? lol 1000 konne supry robia porównywalne czasy co podłubane nissany 200sx. masy i braku trakcji w tym aucie nie oszukasz. jeśli chodzi o możliwośc "dłubania" r34 to są one wręcz nieograniczone dp tego napęd na 4 i zestaw szper. nie sztuką jest kupić nówkę, sztuką jest szybkie auto zbudować. znam 200sx kupionego i zbudowanego za ok 35k który leje bez problemu bmw m6. corvette - patrz możliwości supry a jesli chodzi o porshe to 911 turbo. w eliminacjach na torze poznań (w których tez sporadycznie startuję) jezdzi własnie takie porshe (580ps) i daje rade.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o nieco starsze auta to dla mnie podoba się mercedes W126 SEC. I co z tego że to nie jest taki przecinak jak 911GT2, nie ma nowoczesnego wyglądu, ale jest po prostu kozacki. Tak samo jak Skyline czy supra, choć w trochę inny sposób ;) 

O stary, ten mietek jest świetny. Jeździ taki po Poznaniu, jak go zobaczyłem pierwszy raz na mieście, to w domu przesiedziałem pół dnia szukając w necie co to za model, bo nie zdążyłem sczytać z samochodu. Mam ten samochód w moim garażu marzeń, zaraz obok E-Type :thumbsup:

 

edit: ktoś z forum takiego ma/miał, nie?

Edytowane przez lmz
Odnośnik do komentarza

 

edit: ktoś z forum takiego ma/miał, nie?

 

 

 

Ja miałem W126 tylko w sedanie, więc prezencji nie było aż takiej. Auto miało klasę i to się czuło. Był ostatnio do kupienia w stanie dobrym/bardzo dobrym coupe za... 9 tysięcy by właściciel się go pozbywał. Jedyna "wada" to 5.6 benzyna i zaczynające się problemy ze skrzynią, ale niestety zbyt późno się dowiedziałem :( 

Edytowane przez wilku00034
Odnośnik do komentarza

jezdzilem, potwierdzam, nie trzeba hamowac przed zakretami.

pokaze Ci zakręt bys mógł mi to potwierdzić przy 140km/h ja raz probowałem i jak mnie wyje.bało to lecialem bokiem niczym w tokio drift, udalo sie bo nie pamietam co zrobiłem, ale chyba probowałem ratowac auto i obróciło mnie o 180 stopni tuż przed rowem i drzewem, moglem wyjechac bez wypychania, zbieżność zrobiona i opona przetrzasnieta ;) teraz juz wiem, ze szersza opona+niski profil nie zawsze oszukaja grawitację, wiec jesli nie potrzebne sa to ja bym je wypie.rdolil i zostawil aby reczny xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Auto moich marzeń to zdecydowanie Shelby GT500 czyli Eleonore z filmu 60 sekund. Coś pięknego i praktycznie nieosiągalnego...

nadal je produkuja wiec wszystko przed Toba. w usa masz tego na peczki http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Ford-Mustang-GT500-Shelby-GT500-Shelby-ELEANOR-made-Cinema-Vehicles-Hollywood-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230a7e23e5QQitemZ150499894245QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks Edytowane przez POSNANIAK
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...