Skocz do zawartości

Samochód marzeń


molly

Rekomendowane odpowiedzi

Viper jest wyjątkiem - ten pokazany tutaj (jakis gtsr w nazwie zdjęcia widnieje, wiec pewnie tak sie zwie) jest ch.ujowy (co oni bagażnik mu powiększyli? ;/).

 

Ale ten:

 

1997-Dodge-Viper-RT-10.jpg

 

Obok forda gt40 jest jedynym ładnym autkiem od hamerykanów (dla mnie). Są tacy co twierdzą, że wszystkie są piękne, są tacy którzy uważają, że superbird jest piękny, a oto on:

 

plymouth-superbird-1a.jpg

 

Ale to są bezguścia.

 

A 156 sportwagon to zajo autko i tak samo bym się nim jarał gdybym miał nim jeździć :)

Odnośnik do komentarza

Stare Camaro jest fajne i Mustang, a te co wymieniłeś (prócz mustanga ofkors) - mi przynajmniej - się nie podobają. Takie europejskie bardzo chcieli je zrobić (corveta - co nie znaczy, że nie zesrał bym się widząc ją przejeżdżającą obok mnie, chodzi mi o wygląd autka - nie mówię, że jest brzydka, ale piękna też nie, za to bryluje w innych kwestiach), czalendżer nigdy mi się nie podobał, ale lubię te autko (chyba al bundy takim jeździł, co? ;] W gran turismo 2 można tanio było go kupić w used cars ^_^) a saleen to nie auto, tylko wynalazek jak koenigseggi i inne veyrony ;]

 

Coś może się podobać, ale też można coś lubieć, za silnik (jednak te potężne HEMI to nie byle co [plejmałf barracuda/'cuda :)), za zawias (ale to nie amerykańce ;]), za paliwożerność. Może się nie podobać wizualnie, ale mieć to "coś". Te stare muscle cary mają właśnie to "coś".

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Z takich mega aut to chyba Audi RS6, "zwykłe" kombi, a silnik z Lambo. Fajne są też samochody w stylu allroad quattro, nie SUV, ale jakby co można spokojnie zjechać z szosy i nie trzeba się bać krawężników, no i jak śnieg spadnie to też się przydaje AWD.

A z takich bardziej przyziemnych to podoba mi się nowe Polo, a cieszyłbym się strasznie i z Golfa IV :blush:

Odnośnik do komentarza

Jeśli wybierzesz 5.0V12 to z całą pewnością będzie palił sporo. Jeśli uda Ci się jednak znaleźć nie wyeksploatowany egzemplarz z silnikiem 3.0 to spalanie może Cię zaskoczyć. Wszystko zależy oczywiście od stylu jazdy. Da się tym autkiem zejść na około 8-9l w trasie i 12l w mieście, co IMO nie jest tak złym wynikiem ;) 

 

PS: osobiście polecam welur zamiast skóry ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zależy mi oczywiście tylko na 3 litrowym silniku. Najchętniej z gazem sekwencyjnym. Rozumiem, że skóra w starszych autach jest często popękana i mało efektywnie to wygląda.

jezdzilem ta beta w wersji 750 il, powiem ci ze jak na taka mase silnik radzil sobie calkiem fajnie, bez rewelacji ale nawet zapie'rdalal.

skora po tylu latach bedzie wygladala kiepsko, bierz welur o ile znajdziesz ;).

auto duze, wygodne, koszty serwisowania cie zjedza. powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...