Skocz do zawartości

Burton


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Uważam się za wielkiego fana Burtona. Demonicznego Golibrode oglądałem z... 10 razy. Dla mnie jest to film lepszy np. od Burtonowskiego Batmana.

Moje stanowisko co do tego filmu jest następujące:

 

Jako musical wypada wręcz rewelacyjnie, jako czarna komedia idealnie, nie mówiąc o zgrabnym thrillerze jakim czasami próbuje być.

 

PS. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej...

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przekonywać nikogo nie mam zamiaru, bo tak jak pisałem jestem fanem Smitha i Jay i Cichy Bob kontratakują oglądałem z 5 razy, mimo że to (obiektywnie) kicha ;). Mogę się zgodzić, że ST da się oglądać, ale stwierdzenie, że motyw musicalu wypada rewelacyjnie, to już przegięcie, bo (obiektywnie) antytalent wokalny przejawiają zarówno Depp jak i Carter, linia melodyczna jest prosta jak cep i musimy słuchać w kółko wciąż tej samej piosenki, która próbuje odśpiewywać Depp. Reszta to już sprawa gustu ^_^ .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dobre porównanie, bo Sting dobrym wokalistą nie jest (równie dobrze mógłbyś wstawić tu Boba Dylana, ten sam problem), za to wokalistą z charakterystyczną barwą głosu jak najbardziej. Ok. Nie kontynuuje już tego wątku, bo to niezdrową fascynacją Deppem zalatuje (lubię tego aktora, ale ja bym mu zakazał śpiewać nawet na weselach ;) )

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ogladalem "Golibrode"... spodziewalem sie "Burtonowego" klimatu i pod tym wzgledem moje oczekiwania zostaly spelnione w 100% klimat identyczny jak w "Gnijacej pannie mlodej", czyli blade twarze,wiecznie paskudna pogoda, kapitalnie nakrecony film,sama fabula troche sie rozczarowalem ale w koncu to musical i widac ze fabula jest tylko "przykrywka" dla spiewania.Mam zamiar obejrzec "Charliego",Chociazby po to zeby znowu zobaczyc gre Deppa, uwielbiam te demoniczne klimaty, obejrze tez inne filmy Burtona.Od razu kojarza mi sie z gra Medi Evil, tak jakby on maczal w tym palce :) Po "Golibrodzie" stalem sie poniekad jego fanem. Poczytalbym sobie jakies ksiazki w tych klimatach. Pozdro dla fanow

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Bo to sie przejadlo. Koles umie trzaskac filmy tylko w jednej konwencji. Jest ona fajna, ale do 5-6 razu. Oczywiscie wszedzie musi wsadzic tego pedala Deppa, ktory wciaz odtwarza jedna role jakiegos "freaka", by potem poskarzyc sie w mediach, ze rezyserzy nie daja mu szansy zagrania kogos normalnego (po czym znowu przyjmuje taka role od Burtona). Mi sie znudzilo ogladanie wciaz tego samego. ten koles nie ejst mnie w stanie niczym zaskoczyc, rownie dobrze moge poogladac przez dwie godziny rybki w akwarium.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...