Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Passaty nie są brzydkie, trzeba po prostu akceptować takie kształty, a auto naprawdę może się podobać. Sam do swojej B5'tki dość długo się przyzwyczajałem i z początku sceptycznie na niego spoglądałem (dosłownie), aczkolwiek z czasem polubiłem tą bryłę i ogólnie samochód bardzo mi się spodobał i służy mi już dłuższy czas.

 

Daro pokazał swoją 3B, oczywiście nie każdemu musi się podobać, dla mnie te wszystkie pierdółkowate miniprzeróbki wizualne nie są zbyt istotne, najważniejsze to ładny lakier i fajne koła. Yacek jeśli już wymagasz czegoś od innych, to chociaż nie kazuj chłopakowi z 3B robić 3BG...

Odnośnik do komentarza

Passaty nie są brzydkie, trzeba po prostu akceptować takie kształty, a auto naprawdę może się podobać. Sam do swojej B5'tki dość długo się przyzwyczajałem i z początku sceptycznie na niego spoglądałem (dosłownie), aczkolwiek z czasem polubiłem tą bryłę i ogólnie samochód bardzo mi się spodobał i służy mi już dłuższy czas.

 

Daro pokazał swoją 3B, oczywiście nie każdemu musi się podobać, dla mnie te wszystkie pierdółkowate miniprzeróbki wizualne nie są zbyt istotne, najważniejsze to ładny lakier i fajne koła. Yacek jeśli już wymagasz czegoś od innych, to chociaż nie kazuj chłopakowi z 3B robić 3BG...

 

Ja mu nie każe inwestować w paska po lifcie tylko pokazałem auto stockowe, które potrafi się prezentować samo w sobie bez udziałowców w postaci inwestorów z hong kongu. Sam passat nie jest specjalnie urodziwy ale potrafi ładnie wyglądać bez podoczepianych głupot z działu motoryzacyjnego w tesco. Ja uważam, że lepszy ori-stockowy pasek po polerce lakieru niż kiczowaty wół z lampami depo. No co ja wam poradze, ze mnie te wszystkie upiekszania aut w jakies progi, spojlery i zderzaki nie jaraja w tych wszysztkich fiacikach, golfach i hondzikach z silnikami 1.6. Lepsze wrazenie na mnie robi fajnie zrobiony Seat Leon z podłubanym TDI na 200+ KM niz szybki i wsciekly civik, ktory byc moze ogarnie go na kresce pod swiatlami. Spojlery są fajne, bodykity są fajne ale npw w DTMie a nie pod tesco. To tak jak kupować zimową kurtkę Atomica za 2000zł aby ubierać ją do auta i jeździć do biura, albo buty halówki do grania w piłkę i popi erdalania w nich w lato po rynku w krakowie.

 

Mi się podobają samochody takie jak zostały zaprojektowane przez designerów. Audi A5, AStony, Bentleye, nowe Mondeo, Focus, Lexus, Nowy Golf, nawet Punto, które nareszcie ma charakter. W życiu do głowy by mi nie przyszło poprawiać Waltera de Silve w Audi A6 C6. Fabryczny pakiet S-Line i dla mnie to jest już lux.

 

Jestem fanem niemieckich samochodów, co do passka to jednak nigdy nie robił na mnie wrażenia. Zasadniczo dopiero CC mi się podoba no i jeszcze B5FL ale znowu tego passka bym nie kupił bo za długo jeżdżę firmowym superbem, który właśnie jest powiększonym passatem z bardzo smutnym wnętrzem, które mi się już opatrzyło.

 

 

A żeby nie było to nawet B5 potrafi normalnie wyglądać:

 

800px-VW_Passat_B5_front_20080818.jpg

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Ale dlaczego zbedna? Moze przeszkadza ci,ze od twojego auta zaczela sie ta dyskusja?

Ja mam zdanie bardzo podobne do Yacka; fajny, zadbany kolor i dobre felga; to wiekszosci aut zupelnie wystarcza. Czasem mozna wspomoc obnizonym zawieszeniem,ale to nie do wszystkich aut i nie na tyle mocno, by nie byc w stanie wjechac na kraweznik,czy tez byc zmuszonym do zwalniania do 2kmh przed progiem zwalniajacym.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Poza tym to nie jest kolko wzajemnej adoracji jak na forum civica albo golfa, gdzie liczy sie, ze ktos wydal 500zl na "coś" a kwestia estetyczna jest pomijana bo tam wszystko wszystkim sie podoba i jezdza takie wehikuly ze znaczkiem VW albo Hondy z angel eyesami od BMW albo lexus lookiem w tylnich lampach, albo z najbardziej zchu jalym bodykitem z allegro, oczywiscie nie pomalowanym bo juz hajsu nie starczylo ale wazne to ze jest, jest lans, i pacholki z forum zaraz przyklasna "super fura", "jest gicio".

Odnośnik do komentarza

Poza tym to nie jest kolko wzajemnej adoracji jak na forum civica albo golfa, gdzie liczy sie, ze ktos wydal 500zl na "coś" a kwestia estetyczna jest pomijana bo tam wszystko wszystkim sie podoba i jezdza takie wehikuly ze znaczkiem VW albo Hondy z angel eyesami od BMW albo lexus lookiem w tylnich lampach, albo z najbardziej zchu jalym bodykitem z allegro, oczywiscie nie pomalowanym bo juz hajsu nie starczylo ale wazne to ze jest, jest lans, i pacholki z forum zaraz przyklasna "super fura", "jest gicio".

 

Zloty miłośników danej marki, te ich kluby i fora to IMO szczyt motoryzacyjnej wioski.

Odnośnik do komentarza

Ta, tak samo te fora dla graczy, klany, itd.

 

Hjehje, racje masz, banda dzieciaków. Zamiast robić coś pożytecznego, nic tylko grają w te ludki i samochodziki... :P

 

 

 

@Hejas

Zloty miłośników danej marki, te ich kluby i fora to IMO szczyt motoryzacyjnej wioski.

 

 

Taaa... generalizuj... generalizuj...

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że trochę generalizuje, ale wystarczy kupić jedno z pism skierowanych do miłośników konkretnej marki, żeby zobaczyć o czym mówię. Kupiłem raz to dla fanów Volkswagena, żeby poczytać coś więcej na temat interesującego mnie modelu i poziom "dresiarstwa" mnie absolutnie zmasakrował.

 

Ale serio, spotykają się tacy miłośnicy golfa, przyjeżdża kilkadziesiąt takich samych samochodów i podniecają się, że ten sobie dodał 20 koni mocy, a ten zamontował chromowane lusterka. Takie żenujące motoryzacyjne koła wzajemnej adoracji. Tak to sobie w każdym razie wyobrażam. ;)

 

 

 

@down:

Chciałem przeczytać więcej konkretów na temat interesującego mnie modelu samochodu, spodziewając się po dedykowanym tej marce magazynie dogłębnej analizy. Natomiast sam magazyn jak się okazało zajmował się głównie tym, jak to zaje.biście wygląda Passat z prześwitem obniżonym do 1,5 milimetra i 27-calowymi felgami i gdzie można kupić prestiżowe ledowe światła do Golfa trójki.

Edytowane przez Hejas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Akurat co do tych gazetek to fakt - sa to pisma ogarniajace doslownie temat wiochy. Co do for to idea nie jest zla bo często są to miejsca, gdzie znajdzie się odpowiedź na dany problem, są DIY do silnika, zawiechy, budy etc. Tylko im bardziej popularny samochód, tym więcej pajaców na niego stać a tym samym większy poziom wiochy. Forum hondy, golfa, bmw mowi samo za siebie. Lepiej jest na forum Audi A4, forum Mazdy.

 

 

Zresztą, ostatnio widzę jakieś stare fordy, audi i golfy z chińskimi lampami na soczewce, z ledami stylizowanymi na te z Audi B8. I nie jestem w stanie ogarnąć tego, jak można wyj ebać 8 czy 9 stów na lampy, w których te ledy prawię w ogóle nie święcą a efektem to nawet nie zbliżają się do Audi, Citroena czy nawet KIA na ledach. Za te pięniądzę to można kupić 2 nowe Turanzy ER300 na 16" koło 0o

Odnośnik do komentarza

dqofas.jpg

 

Od paru miesięcy - benzyna 1.6, bo te 3-4k które musiałbym dołożyć do diesla wolałem zostawić na zawieszenie, ubezpieczenie; w środku wszystko oprócz wielofunkcyjnej kierownicy. Nic oprócz rozrządu (je.bany wariator 500zł), filtrów i oleju nie robiłem jeszcze.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Tu się niestety zgodzę, wiochy nie brakuje nigdzie. Od zlotów czy zawodów na ćwiarę wolę pojeżdżawki, nie dość, że ciekawsze to jeszcze mozna się czegoś pożytecznego nauczyć.

 

 

@Hela

Ładna alficzka, czego by o nich nie mówić to jedno trzeba przyznać, ładnie wyglądają. Na przyszły sezon dozbierasz na fajne fele i będzie luzik ;)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Zresztą, ostatnio widzę jakieś stare fordy, audi i golfy z chińskimi lampami na soczewce, z ledami stylizowanymi na te z Audi B8. I nie jestem w stanie ogarnąć tego, jak można wyj ebać 8 czy 9 stów na lampy, w których te ledy prawię w ogóle nie święcą a efektem to nawet nie zbliżają się do Audi, Citroena czy nawet KIA na ledach. Za te pięniądzę to można kupić 2 nowe Turanzy ER300 na 16" koło 0o

Najśmieszniejsi są ci, którzy wydają 800-900zł na dzienne,a poźniej kupują używane opony zimowe, czy składają się z kumplami na paliwo, bo ich nie stać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...