Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Dudek to lexus? Mogłeś dac fotke z zamknięta maska. Bardzo fajny sie wydaje przód.

 

201203231211176.th.jpg

 

Niestety ale nie mam bezpośrednio z przodu. Wdzięczne autko, polecam każdemu.

 

Podobają mi się te leksusiki, niby klasyczna bryła ale z pazurem. Fajne silniczki i niezłe właściwości jezdne.

 

Jak mi się honda rozleci to chyba czegoś takiego będę szukał jako drugie autko.

 

 

A tu wyżej wspomniana hondzina:

 

 

irajdziemiwaeckiej20120.jpg

 

Po 1 Rajdzie Waleckim miałem przystopować z zabawą tego typu i pomalować na nowo całą budę plus dokładki i progi z wer VTI ale teraz sam już nie wiem czy zrobić z niego coś takiego:

adamostapeta.jpg

 

Czy zrobić tylko pordzewiałe nadkola a resztę kasy przeznaczyć na kubełek, pasy i płytę pod silnik...

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niby dlaczego JTD nie są dobre?

 

bo to diesel, który jak każdy diesel sprawdza się może i w autobusach/ciężarówkach/maszynach rolniczych - mam styczność z branżą "dieslową" (turbosprężarki i układy wtryskowe) i mało kto u nas w firmie jeździ prywatnie dieslem. ja się zawsze śmiałem, że jak bym chciał jeździć dieslem to bym jeździł autobusem.

 

jaki motor ? JTD to dobre silniki.A Lancia ta lepiej wygląda w kombi niż w sedanie

 

2.0 20v 154km - i JTD to nie są dobre silniki :)

 

Jak się sprawuje ten motor, bo pewnie pali całkiem niemało. Ciekawi mnie to, bo jeszcze nie miałem styczności z 2.0 20v, a ten silnik ma moc identyczną jak mój - 154km.

 

sprawuje zaskakująco dobrze, bałem się, że 5 cylindrów będzie się telepać i drgać, a tak nie jest - jest w miarę cichy ale jak się zakręci to słychać fajnie te 5 cylindrów. dobrze radzi sobie nawet z niskich obrotów (wykres momentu dość równy, więc to +), do tego VIS, który daje "drugą młodość".

 

co do spalania to jazda po mieście około 11-12l, trasa 6-7l.

 

btw. w starszych Kappach był 2.0 20v turbo - tam było coś koło 220km i to już latało bardzo przyzwoicie, mogło takie kombi zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza

 

bo to diesel, który jak każdy diesel sprawdza się może i w autobusach/ciężarówkach/maszynach rolniczych - mam styczność z branżą "dieslową" (turbosprężarki i układy wtryskowe) i mało kto u nas w firmie jeździ prywatnie dieslem. ja się zawsze śmiałem, że jak bym chciał jeździć dieslem to bym jeździł autobusem.

 

 

 

Jako fahofiec z branzy dieslowskiej, twierdzac ze silnik diesla sprawdza sie tylko w polu wlasnie podwazyles lata pracy, wydatkow na technologie oraz przede wszystki ogromne zyski kazdego koncernu motoryzacyjnego, ktory ma w swojej ofercie cala game samochodow z roznymi silnikami diesla. Najwidoczniej inzynierowie z BWM, Audi lub Mercedesa nie wiedza co czynia opracowujac takie genialne jednostki jak 3.0 R6 diesel, 3.0 TDI V6, kultowe już jeden.dziewięc czy udane diesle CDI Merola.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...