Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś to foto sprzedawać na stockach, może by ktoś użył do jakiejś prześmiewczej reklamy. Ahh te złote czasy kiedy jeżdziłem tym trupem w wersji kombi. I to wnetrze z fiata 126p z drzwiami z golej blachy z naklejonym materialowym boczkiem oraz fotelem przednim w formie wysokiego taboretu. Byl jednak jeden plus - stosunkowo duzy bagaznik. Pamietam jak wozilem styropian na budowe i zawsze caly wchodzil na styk. Az lezka sie w oku zakrecila z radosci, ze te czasy juz minely hihi

Odnośnik do komentarza

Wbrew obiegowej opinii Siena to bardzo dobre auto w swojej kategorii cenowej, bardzo mało pali (w trybie mieszanym normalnie jeżdżąc max 7l/100km, w trasie spokojnie można do 5,5l zejść), ma ogromny bagażnik (po złożeniu siedzień wchodzi do niego mój rower - enough said) i zayebiście niskie ceny części. Na pewno pojeżdżę jeszcze nim dobrych kilka lat, bo ze względu na bardzo dobry stan, pewną przeszłość auta (mamy go od nowości) i znikomy przebieg dalsza eksploatacja będzie mało uciążliwa :)

 

Pozdrawiam wszystkich hejterów Fiata, którzy nawet nigdy w żadnym nie siedzieli oraz Yacka, który wciąż wozi swoją du,pę Golfem trójką, dwa razy starszą od mojej Sieny :]

Edytowane przez Desser
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam też młodszego Superba z salonu więc nie udał ci sie pojazd :] Golf robi dobre wrażenie jak nim podjeżdżam do swojej pani kurator - wtedy sadzi, ze jestem biedny i pokrzywdzony hehe

 

 

Siena bardzo dobre auto ? No nie zartuje prosze.

 

@Yacuś, nie żeby coś, ale mierząc Cię Twoją miarą chciałbym Ci powiedzieć, że SKODA to taki VW/MERC dla biedniejszych, taka DACIA naszych czasów. SKODA to taka polaczkowość trochę, Polonez XXI wieku.

 

"Wiesz byłem w salonie Toyoty, ale po 140k, Accord 150k. A wchodzę do Skody i 100k mi powiedzieli, tylko trzeba czekać bo dla handlowców z CocaColi robią duże zamówienie"

 

nie wiem czemu tak hejtujesz sensowne auta, ale jeżdżąc Skodą nie bardzo masz jakiś autorytet do takich popisów

 

ps. Siena ok, zajeździłem wersję combi, przebieg ponad 400k km a prędkość max nadal 200km/h.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Wbrew obiegowej opinii Siena to bardzo dobre auto w swojej kategorii cenowej, bardzo mało pali (w trybie mieszanym normalnie jeżdżąc max 7l/100km, w trasie spokojnie można do 5,5l zejść), ma ogromny bagażnik (po złożeniu siedzień wchodzi do niego mój rower - enough said) i zayebiście niskie ceny części. Na pewno pojeżdżę jeszcze nim dobrych kilka lat, bo ze względu na bardzo dobry stan, pewną przeszłość auta (mamy go od nowości) i znikomy przebieg dalsza eksploatacja będzie mało uciążliwa :)

 

Pozdrawiam wszystkich hejterów Fiata, którzy nawet nigdy w żadnym nie siedzieli oraz Yacka, który wciąż wozi swoją du,pę Golfem trójką, dwa razy starszą od mojej Sieny :]

 

Ten rower w bagazniku to na wypadek gdyby ci siena padła na trasie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też chciałbym, żeby mój paliwożerca palił tyle, co taki fiat. Specjalnie nie napiszę jaki model i marka, coby nie karmić trolli.

Jeżdząc Swoimi golfami podczas wyprzedzania/mijania innych, słabszych samochodów czujecie taką samą pogardę? Zejdzcie już z Dessera hejterzy. :)

Odnośnik do komentarza

Mam też młodszego Superba z salonu więc nie udał ci sie pojazd :] Golf robi dobre wrażenie jak nim podjeżdżam do swojej pani kurator - wtedy sadzi, ze jestem biedny i pokrzywdzony hehe

 

 

Siena bardzo dobre auto ? No nie zartuje prosze.

 

@Yacuś, nie żeby coś, ale mierząc Cię Twoją miarą chciałbym Ci powiedzieć, że SKODA to taki VW/MERC dla biedniejszych, taka DACIA naszych czasów. SKODA to taka polaczkowość trochę, Polonez XXI wieku.

 

"Wiesz byłem w salonie Toyoty, ale po 140k, Accord 150k. A wchodzę do Skody i 100k mi powiedzieli, tylko trzeba czekać bo dla handlowców z CocaColi robią duże zamówienie"

 

nie wiem czemu tak hejtujesz sensowne auta, ale jeżdżąc Skodą nie bardzo masz jakiś autorytet do takich popisów

 

ps. Siena ok, zajeździłem wersję combi, przebieg ponad 400k km a prędkość max nadal 200km/h.

 

Oczywiscie, ze nie mam autorytetu jezdzac skoda, ktora jest zwyklym tanszym VW poskladanym z czesci od passata. I jest to zwykly i smutny wol roboczy, ktory jednak nie straszy mnie blachodachowka na drzwiach, pali mniej niz ta siena i 172KM wystarcza poki co aby przejechac sie do wrocka. Jednak na swoja poprawe powiem, ze ciagle zbieram na Audi. Jak wymienie golfa na Mazde to dostane plusika od kogos tutaj a poki ksiegowa twierdzi, ze mam jezdzic skoda to tak tez bede czynil.

 

 

@ Humulin: ty robisz za katechete na forum pe czy o co z toba chodzi bo widze, ze co temat to sie przyp ierdalasz jakbys byl czyjas mamą, której synkowi ktos zabrał resoraka w piaskownicy. Walczysz o dobro ucisnionych czy jak ? Jestes od kogos z PCK ? Przestan beczec mazgaju.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Uff, dobrze ze to nie oddzial zamiejscowy 4chana bo bys chyba dostal zawalu. Co do fali hejtu to nie spodziewa sie chyba, ze to jest koleczko wzajemnej adoracji gdzie ktos zbije z dwoch desek krzywy krzyz i wszyscy mu przyklasna "woow ale zaradny, plusiki mu". Siena jest ch ujowa, i wychodzenie z zalozenia, ze lepszy rydz niz nic jest glupie. To dobre dla przecietniakow a to jak wiadomo szara masa bez ambicji. Ja poki co jezdze substytutem volkswagena ale tylko dlatego, ze staram sie piac w gore w motoryzacyjnych doznaniach i doswiadczeniach aby kiedys bys szczesliwym, ze bede jezdzil fajnym autem, ktorego projekt bedzie mozna kontemplowac. Co nie oznacza, ze nie moge hejtowac jakiegos motoryzacyjnego go wna w postaci Scieny, Lancii lub innego sch ujalego mondeo. A to, ze ktos go otrzymal bo dziadzius umarl, albo mama kupila za ostatnia wyplate to nie ma znaczenia. Stare tandetne auto to dalej stare tandetne auto bez wzgledu na okolicznosci.

 

I jak juz jestesmy przy refleksji to powiem wam, ze w tym swoim golfie znajduje wiecej emocji niz w tym wole roboczym zwanym skoda gdzie przeskok technologiczny jest ogromny. To taki czeski dylizans pod niemieckim zaborem, zupelnie bez duszy i urody, kawalek solidnej roboty sprzedanej czechom. Golf jest natomiast z jednej strony irytujacy aczkolwiek troche oldskulowy jak sie do niego przesiadam. Bardziej magicznie jednak bylo w Golfie MK2 GTI - jak miałem okazje jezdzic kilka razy tym autkiem to czulem sie jakbym znowu odpalil swoje commodore i ustawial srubokretem glowice aby wgrac gierke z magnetofonu. Po zakupie Mazdy mialem vw doslownie wyrzucic na zlom bo sprzedawac to bez sensu ale teraz tak dochodze do wniosku, ze moze warto by zrobic z niego jakas karykature - moze rat style na podniesionym zawieszeniu, wypatroszyc srodek i zamordowac to auto w lesie na kamyczkach dla frajdy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powinieneś to foto sprzedawać na stockach, może by ktoś użył do jakiejś prześmiewczej reklamy. Ahh te złote czasy kiedy jeżdziłem tym trupem w wersji kombi. I to wnetrze z fiata 126p z drzwiami z golej blachy z naklejonym materialowym boczkiem oraz fotelem przednim w formie wysokiego taboretu. Byl jednak jeden plus - stosunkowo duzy bagaznik. Pamietam jak wozilem styropian na budowe i zawsze caly wchodzil na styk. Az lezka sie w oku zakrecila z radosci, ze te czasy juz minely hihi

 

ja mam teraz te złote czasy ale już niedługo się zakończą na szczęście

Odnośnik do komentarza

Mam też młodszego Superba z salonu więc nie udał ci sie pojazd :] Golf robi dobre wrażenie jak nim podjeżdżam do swojej pani kurator - wtedy sadzi, ze jestem biedny i pokrzywdzony hehe

 

 

Siena bardzo dobre auto ? No nie zartuje prosze.

 

@Yacuś, nie żeby coś, ale mierząc Cię Twoją miarą chciałbym Ci powiedzieć, że SKODA to taki VW/MERC dla biedniejszych, taka DACIA naszych czasów. SKODA to taka polaczkowość trochę, Polonez XXI wieku.

 

"Wiesz byłem w salonie Toyoty, ale po 140k, Accord 150k. A wchodzę do Skody i 100k mi powiedzieli, tylko trzeba czekać bo dla handlowców z CocaColi robią duże zamówienie"

 

nie wiem czemu tak hejtujesz sensowne auta, ale jeżdżąc Skodą nie bardzo masz jakiś autorytet do takich popisów

 

ps. Siena ok, zajeździłem wersję combi, przebieg ponad 400k km a prędkość max nadal 200km/h.

 

W ostatnich latach Skoda to bardzo dobre auto. Kłamiesz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...