Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

1.9 JTD 105 kuni? Fajna fajna i to czarna :) ja zaluje,ze swoja sprzedalem, jeszcze za taki psi piniondz :confused: W pierwszej kolejnosci wywalilbym te "drewno" i zalozyl gadzety ze sportpacka ( skorzana, profilowana kierownica, pomaranczowe zegary i srodkowy tunel w kratke), lusterka pomalowal pod kolor nadwozia i KONIECZNIE dodal chromowane poprzeczki na scudetto. Dziwny kolor skór na fotelach, ktos przebarwial z czerwonego? 

 

Jakbys nie wiedzial jak wylaczyc automatyczna klime to daj znac :P

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Jaha,  w Chorwacji samochód (czarny) stał na słońcu całe południe (ponad 30 stopni w cieniu). Po pierwszej fali piekła, po otwarciu drzwi bałem się wsiąść, ale nie było tak źle. Chociaż nie będę oszukiwał, że moja druga połówka tak szybko jak wsiadła w samym stroju kąpielowym tak wystrzeliła na zewnątrz:) Bez ręcznika pod pupą się nie obeszło. 

Odnośnik do komentarza

E tam drewno i skóra pasuje do Kabiego. Pendrive ile gb 8 czy 16?

 

KA [*]

 

8gb

 

Własnie zamówiłem te radijko będzie chyba git 

 

radio-pioneer-USB-MP3DEH-1450UB.jpg

 

Dupy nie urywa ale lepszy niz te biedronkowe dziadostwo co było. 

 

Pajda a mi własnie sie podoba i ta skóra i białe wskaźniki i kierownica, jedynie te drewno jest tandetne ale i tak dupy mają mokro.

 

Za taki hajs nic porównywalnego jesli chodzi o estetyke i wygląd IMO nie ma szans znaleść. Jeszcze rozmyslałem nad tym ale zdecydowało jednak 5 drzwi w alfie i w sumie ze miałem bliżej do łomży niż olsztyna

 

AETV93292340_1b.jpg

Odnośnik do komentarza

Kabi gratulacje, autko wyglada atrakcyjnie tak jak jest. Nie jestem fanem skóry gdyż mnie tez parzy w d,upę i jest "nieprzytulna" i nawet jakbym miał drogie auto to nie wybrałbym takiego pakietu, jednak u Ciebie prezentuje sie całkiem atrakcyjnie. Życzę kilometrów bez awarii i zazdroszczę tej radości z pierwszych dni "posiadania". Gratki jeszcze raz

 

pomaranczowe zegary i srodkowy tunel w kratke

że co (pipi)a? Nie masz jakiej lokomotywy do wyremontowania na lato czy co? Tam tez zakładacie pomarańczowe zegary? Ostatnio widziałem takie w Carrefourze na skuterach za 1599zl brutto marki Spencer. Mocny szlif kurka Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Kabi gratulacje, autko wyglada atrakcyjnie tak jak jest. Nie jestem fanem skóry gdyż mnie tez parzy w d,upę i jest "nieprzytulna" i nawet jakbym miał drogie auto to nie wybrałbym takiego pakietu, jednak u Ciebie prezentuje sie całkiem atrakcyjnie. Życzę kilometrów bez awarii i zazdroszczę tej radości z pierwszych dni "posiadania". Gratki jeszcze raz

 

pomaranczowe zegary i srodkowy tunel w kratke

że co (pipi)a? Nie masz jakiej lokomotywy do wyremontowania na lato czy co? Tam tez zakładacie pomarańczowe zegary? Ostatnio widziałem takie w Carrefourze na skuterach za 1599zl brutto marki Spencer. Mocny szlif kurka

 

 

A ty nie masz jakiegos opla do łatania silikonem? Nie wiesz o czym rozmawiamy to się nie bulwersuj bo osiwiejesz

http://forum.alfapomorze.pl/viewtopic.php?t=9401

 

Standard

podstawa.jpg

 

Kanabis De LUX

 

podstawadrewno.jpg

 

Sportpack

 

podstawaSP.jpg

 

 

Wez tu nie Jackuj.

 

Na zdjęciach tego nie widać, ale Sportpack jako jedyny ma swietna skorzana i wyprofilowana kierownice. Mozecie sie smiac, ale wg mnie ster to jedna z ważniejszych rzeczy w samochodzie. Kierownice dotykamy za kazdym razem,gdy wsiadamy do samochodu, choćby w celu przeparkowania auta na podwórku. Moja Mama ma wnetrze w wersji standard i odejmuje przyjemnosc z jazdy o 1pkt za wlasnie "plastikowe" koło.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...