Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję chłopaki :*  tyle komplementów to ja nawet od mamy nie dostałem przez całe życie. GT jest juz dość leciwe bo jest z 2004 roku i ma najechane 200kkm ( autentyczne, sprawadzalem kompem czy ktos majstrowal przy przebiegu) Co wrecz idealny srodek potwierdza. Kolega ma takie samo auto,z takim samym przebiegiem i srodek wyglada u niego równie dobrze. Dla porównania pierwsza z brzegu z przebiegiem nizszym niz 200kkm http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-coupe-1-9-jtd-150-ps-skora-bose-zarejestrowana-w-polsce-ID6ybjPR.html, widac, ze skóra to już zrobiła się wyślizgana jak derma ;) Takie "perełki" to maja juz po 350 tys zrobione jak nie lepiej. Aczkolwiek spotkalem moja pierwsza Alfe, ktora kiedys tutaj pokazywalem i przed sprzedaza okazalo sie, ze ma prawdziwy przebieg 400kkm i od 2 lat nowy wlascicel ciagle nia jezdzi - wiec tak, JTD to zaje.biste diesle, tym bardziej, ze dzisiaj jade obejrzez Seata Leona II z 2.0TDI BKD, bo wlasnie dobil 200kkm i na 90% je.bła głowica - czyli standard w tym modelu.

 

 

Po tą moją Gt nawet nie chciało mi się jechac, tak nędznie na zdjeciach wyglądała, więc poprosiłem kolege z okolic o oględziny. Wystawiona była za 13 tysiecy, sprzedający nazywał się Janusz, była brudna i stała na 16 calowych felgach ze zlym ET i wzorem, a`la passeratti. Kolega oddzwonił z tekstem " ty, ona wygląda na żywo w ch.uj dobrze" no i pojechałem. Akurat zaczelo padac i karoseria obmyla sie z kurzu i zaczela lsnic.Włascicielem okazał się sympatyczny pan w srednim wieku, który osobiscie ją ściągał dla siebie z niemiec dla córki. Teraz córka ma dzieciaka i Gt stało nieużywane, bo oddał jej swoja Lancie, a sam smigal służbówką. Niedawno wymienili dwumas ze sprzeglem, przedni zawias, szybę bo dostała kamykiem, akumulator i zostały tarcze i klocki. Samochod na zewnatrz i w srodku jest jak nowy, wszystko dziala, jest zaje.bicie wyposazone ( BOSE <3). W czasie jazdy okazalo sie,ze samochod przymula, ale szybka diagnostyka kompem i wiem, ze do wymiany jest zawór overboost, egr do czyszczenia i rura od intercoolera ma nieszczelnosc. Z powazniejszych spraw to maglownica troche sączy, ale w srode jestem ustawiony na regeneracje. Sprzedajact zrobil ekstra upust, wiec kupilem ja za smieszne pieniadze ;)  Mam juz na nia kupca, ale caly czas sie zastanawiam czy jej nie zosytawic, odnowic felgi i dopiescic.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Za 13 byla wystawiona na kartoflakach z chinskimi alusami, a cene trzeba bylo zbic na nowa maglownice, rozrzad i hamulce. Pisalem, ze dobra cena wyszla za nia. No, ale strzal jest wynikiem tego, ze od 2 miesiecy codziennie przegladam allegro i olx za Gt i 159. Nie bez znaczenia tez byl fakt,ze samochod po prostu wadzil w garazu, a wlasciciel nie byl mirkiem handlarzem, ktory chcial jeszcze na niej zarobic. Nikt, łacznie ze mna z forum alfaholicy, nie chcial jej jechac ogladac, tak paskudnie zdjecia byly porobione w ogloszeniu ;)

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

No na tych zdjęciach co dałeś Pajdi to faktycznie wygląda jakby kosztowała z 30 tys. kolumbijskich pesos. Ogień. Jest troche do porobienia, ale takie auta właśnie można kupować znając się na nich, od razu wszystko wiedziałeś co i jak, można było stargować i człowiek wie na czym stoi. A zdjęcie tego środka to powiększałem sobie już chyba z 20 razy;f.

Odnośnik do komentarza

A nie urwiesz jej na progach czy krawężniku? O ile lekki tuning dobrze wygląda na zdjęciach, to na co dzień może chyba być upierdliwy. Nie miałem zmodyfikowanego samochodu, ale kiedy mieliśmy w domu 407, to zawsze był stres czy się znowu nie zahaczy dziobem o ziemię. 

 

kotkę tzn lotkę?

Odnośnik do komentarza

Nie, niestety to jeszcze nie Vtec. W przyszlości mam w planach wstadzić tam jakieś B18 albo coś z serii K. 
Modele z Vtecem miały wybrzuszona cała środkową cześć maski, w dodatku różniły sie emblematami, lampami itp. 
Moj to jest najsłabszy model, przeznaczony na rynek niemiecki -  D16Z5 16v 124km 1,6l. Aczkolwiek słowo "najsłabszy" może troche tutaj dezorientować, ponieważ auto i tak zapierdziela jak głupie. W każdym razie - polecam auto - jezeli bedziecie mieli okazje kiedykolwiek takiego kupić - nie wahajcie się. To jest prawdopodobnie najfajniejsza rzecz jaką kupiłem w życiu :)

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...