Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Plus na zachętę, tylko napisz coś więcej o nim. Dobry wybór, no ale też polecałem.

 

Rocznik 2008 z silnikiem 1.6 w benzynie, nie rozwijam dużych szybkości i też nie dużo robię km więc taki silnik chciałem.

 

Co do wyposażenia to dwustrefowy climatronic jak dla człowieka który ma po raz pierwszy klimę w samochodzie to bajka :) do dziś przypominają mi się upalne wyjazdy na Węgry z rodzinką z otwartymi wszystkimi oknami by chociaż jakieś powietrze było. Podgrzewana przednia szyba oraz dysze spryskiwaczy ,nareszcie koniec ze skrobaczką ;). Czujnik deszczu, elektryczne lusterka itp.

 

Co do mechaniki to samochód od jednego właściciela z Polskiego salonu serwisowany do 2014 r. w Fordzie potem w Seacie. Oryginalny i potwierdzony przebieg 150 tyś w tamtym roku wymienione przednie tarcze wraz z klockami, wymieniony rozrząd wraz z alternatorem, do tego wymienione sprzęgło. Samochód kupiłem na rocznych oponach zimowych goodyear i z rocznym akumulatorem baa nawet oleju nie muszę wymieniać bo był wymieniany w 2015. 

 

Jedynie o czym sprzedający mnie poinformował to że będzie do roboty prawe łożysko i tak było :) jak widzicie szkoda było taką okazję odpuścić 

Nic nadzwyczajnego. Opel Signum 1.9 CDTI, rocznik 2008. 120 KM. Kupiony  dwa lata temu. Za taki pieniądz nie mam absolutnie powodów do narzekań, jeździ się OK, a najbardziej się przydaje duży bagażnik. Gdyby tylko ta kupa żelastwa się tak nie brudziła. :D

12647302_804247073053593_462751043384956

 

Też fajny, lampy Ci nie matowieją ? mam paru znajomych co mają ople i strasznie na to narzekają. W moim fordzie za to są porysowane więc będę dawał do polerowania i nakładania jakieś warstwy ochronnej 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...