Skocz do zawartości

Motory i motóry


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Byłem wczoraj ze znajomym po moto. Jako, że koleżka nie ma jeszcze prawka, to przypadł mi zaszczyt prowadzenia maszyny. Zrobiłem co prawda tylko ok. 50 km, ale i to dało masę radochy z jazdy. 

 

0253fb4796f1d.jpg

 

Czuć niestety na tym sprzęcie rękę francuskiego prawa (moto dławione do 100 KM). Słabiej się zbiera niż mój starszy o 7 lat gixer. No i ten przedni hamulec - pomimo opinii na jakie można się natknąć w internetach, to reagował wyjątkowo słabo na dociskanie klamki. Może to wina źle zestrojonego zawieszenia (przód sprawia wrażenie miękkiego). Anyway - nawet taka krótka przejażdżka, bez jakichś wielkich szaleństw, rozbudziła apetyt na wincyj. Jak przyjadę na urlop, to większość kasy pójdzie na tankowania :lapka: Oby tylko tego lata było lato w polszy  :angry2:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ducati wiadomo że brzmi niepowtarzalnie, sam mam monstera :P Dzieki za opinie w google, jak się mocowanie spisuje?

Za(pipi)iście. Bardzo pomocne w trasie. Warte wydanych pieniędzy. Miałem wątpliwości czy będzie trzymać się baku przy +200, ale zupełnie niepotrzebnie. Przyssawka zdaje egzamin w każdych warunkach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ale się prezentuje ta Twoja Aprillia :obama:

 

Gdzie będziesz leciał jeśli można wiedzieć?

 

 

 

 

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś opłacało się kompresować filmiki wg wytycznych YT na kompie, niż wrzucac film w mega madafakin jakości i pozwolic zeby serwis zrobił to dla nas.

 

Mam (być może mylne) wrażenie, że tera YT gorzej kompresuje w porównaniu do tego co wrzucałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

 

 

Gdzie będziesz leciał jeśli można wiedzieć?

 

 

 

 

 

Kierunki mam dwa, albo na południe ( Austria i Chorwacja) albo bardziej zachód ( kier. Francja). Fajnie byłoby się gdzieś zadokować i polatać po lokalnych serpentynach :łapka:

 

Tez myslalem o takich slip-onach, moze na probe zrobie sobie sam takie, tylko musiałyby mięc dosyć dużą srednice wewnetrzną i jdenoczesnie sporo welny wygluszajacej, zeby brzmialy sensownie, jak np te:

https://youtu.be/5Di__77yS5k?t=41s

 

* przy takich kominach gwarantowane minus 10KM

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...