Skocz do zawartości

Lost sezon 5 [spoilery]


Mordechay

Rekomendowane odpowiedzi

To jak wytłumaczysz że serial od początku był przygotowywany na 6 sezonów? Jasne, doraźnie zmieniają się z pewnością szczegóły, poszczególne historie powstają na bieżąco, ale ogólna koncepcja jest w głowach twórców zapewne od początku. Przynajmniej mam nadzieje że tak jest - wszystko za tym przemawia - i zawód typy MGS4 nas nie spotka. :)

Prison Break mial miec pierw 12 odcinkow, potem pelny sezon, itp az doszli do 4 :). Pewnie ogoly zarys serialu byl wyspa, tajemnica, bunkry, othersi, probowa znalezienia wyspy, ostatnio doszedl temat podrozy w czasie :) i pewnie cos jeszcze wymysla. Majac do zabawy czas moga sporo namieszac w fabule :)

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

no i niezłe zaskoczenie, bo chyba większość ludzi na różnych forach i blogach obstawiała, że Jin nie żyje.

 

ja się miło rozczarowałem po tym odcinku- nawet wątek O6 został ciekawie poprowadzony.

 

 

 

"Thank You Lord!

 

<błysk>

 

I take that baaaaaack!" :lol:

 

ps. od początku czułem, że to Linus stoi za tym prawnikiem od dziecka Kate.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

jeszcze jeden drobny szczególik- na innych forach piszą, że to błąd, że canoe przeniosło się w czasie razem z wyspowiczami. że powinni wpaść do wody po błysku. no ale w końcu ich ubrania zostają na nich po tych skokach, nie? to samo broń Sawyera i Locke,a i jego nóż. czyli wychodzi na to, że jeśli jesteś w fizycznym kontakcie z jakimś przedmiotem to ten podróżuje z tobą w czasie.

Odnośnik do komentarza

Odcinek taki sobie. Nie jest źle, ale bez zaskoczeń. Rozbawiła mnie akcja z kanoe - jakoś strasznie śmiesznie wyglądały te ludki, wiosłujące całą grupą, z doklejonym oceanem w tle. No i ten tekst Sawyera, też taki komediancki. Spotkanie z młodą Danielle to żadna niespodzianka, to było oczywiste. Mam nadzieję, że grupa Francuzów nam powie coś ciekawego o wyspie, choć nie mam pomysłu, co.

 

Czy scena, w której Sawyer ogląda Kate i Claire, jest wytłumaczeniem tajemniczych "szeptów"? To dość oczywiste skojarzenie.

 

Ben to niezły bad-ass, zwłaszcza, że przez cały czas balansuje między byciem "tym złym" i "tym dobrym". Jednak akcja z zabraniem dziecka Kate, by ją nakłonić do powrotu na wyspę, jest bardzo zła i bardzo mi się podoba.

 

Te wszystkie przeskoki w czasie i ich konsekwencje są doprawdy niepojęte. Jeśli nadążam, przenosi się w czasie wyspa, ale nie przenoszą się ludzie i to, co ci ludzie mają przy sobie. Dlaczego akurat tak? Cóż. Tak wymyślili.

Odnośnik do komentarza
Nie, on sobie ją przywłaszczył :) Inni zabrali jej dziecko.

 

Odcinek bardzo dobry, ale bez rewelacji.

 

Bardzo cieszy mnie nasz rozbitek i jego wybawcy:)

 

Mam nadzieję, że pokażą coś ciekawego w związku z tym.

 

Btw - czy jest gdzieś transkrypcja dialogów francuzów? Wszystkie seriale jakie oglądam, oglądam bez napisów, ale jak jest jakiś inny od angielskiego lub niemieckiego język to się gubie:)

Odnośnik do komentarza

Jak do choler....kurde kurde kurde....miesza mi sie to wszystko...przecież Danielle dotarła na wyspe sprzed.....ahaa! czyli mowa o nie trawtie, na której Jin był, tylko na statku który został wysadzony ? miał szczęście że akurat Ekipa Danielle sie rozbiła...ciekawe czy pokażą akcje kiedy Ben odbiera Dziecko zwariowanej Danielle, albo kiedy ona swoich towarzyszy zabija...kurde to mi sie wszystko podoba ! 8/10, średnio wkręcał, ale dostarczył paru odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

To, że Jin przeniósł się w czasie dziwi mnie dużo mniej niż to, że... on, kurde, żyje. Był na statku, na pokładzie, w momencie, w którym ten wybuchł? No nie wiem, może miał jakieś 20 sekund, żeby wskoczyć do wody i odpłynąć. Co to ma być? On miał być trupem.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
To, że Jin przeniósł się w czasie dziwi mnie dużo mniej niż to, że... on, kurde, żyje. Był na statku, na pokładzie, w momencie, w którym ten wybuchł? No nie wiem, może miał jakieś 20 sekund, żeby wskoczyć do wody i odpłynąć. Co to ma być? On miał być trupem.

 

w 20 sekund to się polacy potrafią do markowego auta włamać więc się tyle nie dziw ;)

 

poza tym wiesz jak to jest na wyspie- Jin może być jak Claire, która prawdopodobnie jest żywym trupem (wnioskuję z gadek Milesa do niej i scenki w chatce Jacoba, a także tego, że zostawiła nowo narodzone dziecko na drzewie w środku nocy).

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza
Śmieszne na statku 30 osób, jakieś balasty, załoga i kto się ratuje oczywiście Jin. Powoli robi sie z tego prison brejk, aż odechciewa się oglądać.

 

bez pochopnych wniosków. może ktoś jeszcze przeżył. pozatym to jest ważny bohater, wiadomo że jezeli już miałby ktoś przezyć, to on. ja byłem pewny że on przeżyje.

Odnośnik do komentarza

Jin był najdalej jak to możliwe od wybuchu, osłabiona fala uderzeniowa wrzuciła go do wody. Był pewnie bardzo ciężko ranny ale ostatkiem sił wdrapał się na resztkę pokładu, i w sumie przeleżał tam chyba dwa dni - moc Wyspy odegrała swoją rolę i tak mamy to co mamy. Przyznam, niespodziewane, ale nie absurdalne.

 

Tylko Ci kolesia w kajakach... kto to kufa? Jak to się stało że zniszczyli obóz - czy to przyszłość była?

Odnośnik do komentarza

Fajnie tylko dlaczego tylko Jin przeżył? Twórcy w kiepski sposób postanowili się pozbyć wszytkich balastów. Miliard razy lepiej to wyglądało jak balasty gdzieś w tle sobie łaziły(nie żeby od razu robili o nich odcniki jak o Rose&Bernard czy Paolo i jakaś tam laska). Balasty też ludzie niech ich nie zabiją tak bezwzględnie bo to jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

marek2 już chyba zapomniałeś, że kiedyś Majkyl się chciał 2 razy targnąć na życie i się nie udało, bo wyspa go potrzebowała i nie pozwoliła mu zginąć . to samo mogło stać się z Jinem. ewentualnie jest żywym trupem jak wcześniej pisałem.

 

więc nie unoś się tak i nie przyrównuj LOST do żałosnego prizon brejka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...