Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

A masz ruter w domu ? Czy udostepniasz lacze jakos za pomoca komputera ? Przyczyn moze byc duzo, jak udostepniasz polaczenie to moze masz jakiegos trojana, ktory pakiety w kosmos wysyla, moze masz niezabezpieczona siec i wszyscy z niej na osiedlu korzystaja, moze masz wlaczone programy typu skype, a obok rozmawia Twoja siostra w pokoju - na pewno to nie wina gry, bo mam lacze 1024, wysyl 256 i lagow nie mam...

tylko ze inne gry ciekaja miodzio...siec jest radiowa osiedlowa...neta mam tylko pod konsola

 

A masz ruter w domu ? Czy udostepniasz lacze jakos za pomoca komputera ? Przyczyn moze byc duzo, jak udostepniasz polaczenie to moze masz jakiegos trojana, ktory pakiety w kosmos wysyla, moze masz niezabezpieczona siec i wszyscy z niej na osiedlu korzystaja, moze masz wlaczone programy typu skype, a obok rozmawia Twoja siostra w pokoju - na pewno to nie wina gry, bo mam lacze 1024, wysyl 256 i lagow nie mam...

tylko ze inne gry ciekaja miodzio...siec jest radiowa osiedlowa...neta mam tylko pod konsola

 

:rolleyes: normalne ze na radiowce bedziesz mial wieksze lagi...

te inne gry to jakie?

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Dzięki za info, po robocie obadam :)

 

Edit:

Patcha sciągnąłem, zagrałem jeden mecz przeciwko konsoli i jestem wielce rozczarowany!

Przywileje korzysci jak byle zj....e tak pozostały :twisted:

 

Co do zmian in plus to stadion 23 maja zostal poprawiony.

Więcej zmian póki co nie dostrzegłem, wieczorem pogram dłużej.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

23 maja działa wkońcu jak należy, chwała im za to, że łaskawie po ponad miesiącu od premiery to poprawili. Przywileje tak mi nie przeszkadzały, jak dziwne ustawianie się zawodnika kiedy podaje się mu nieraz na wolne pole, zagrałem dwa mecze i tego niezauważyłem więc możliwe, że też to poprawili. Mam nadzieje, że 8 drużyn da się wybrać w turniejach, bo to oprócz 23 maja dla mnie najistotniejsza poprawka.

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj trochę dłużej i niestety przywileje za każdym razem były tak samo z....ne jak poprzednio :(

Poprawili za to chyba ustawianie się piłkarzy na boisku, akcje wydają się teraz skladniejsze.

Animacja niestety potrafi zdrowo chrupnąć, wcześniej tego na pewno nie było.

 

To tyle co udało mi się do tej pory wyłapać, jak wychaczycie jeszcze jakieś nowinki to piszcie.

Odnośnik do komentarza

Niestety przywileje w tej grze to wielka bolączka. Nieraz mi odgwizdał faul kiedy ja wychodziłem sam na sam i nawet nie miałem nikogo na plecach :D

Ogólnie gra mnie baaardzo pozytywnie zaskoczyła. Ostatni raz grałem w FIFA 2000 na PSX i przez te wszystkie lata myślałem że Fifa to gniot i PES jest najlepszy. Był najlepszy ale niestety gra która się nie zmienia od kilku lat nie może być wciąż na topie. Kiedy poszedłem do kumpla sprawdzić pełną wersję to się trochę przeraziłem. Z kolei FIFA to dla mnie coś zupełnie nowego, tryb menadżerski (o którym akurat przy okazji poprzednich odsłon dużo słyszałem) to czysta poezja. Szkoda tylko że kiedy dla próby wystawiłem Messiego na transfer to pierwszy klub który się odezwał to... GKS Bełchatów :D Dawali 77mln Euro. Widzę że Janas oszczędzał. Błędów jednak nie jest dużo i da się naprawdę grać z kumplami dłuższe sesje. Bramki może nie zawsze dają radość jak to kiedyś było w PES, ale można tutaj sklecić naprawdę ładnie wyglądającą dla oka akcję. Niestety musiałem odstawić PES-a po 10-ciu latach gry w tą serię. Jeśli za rok znowu będzie badziew strace cały szacunek do Konami jaki się uzbierał przez te wiele lat

Odnośnik do komentarza

Animaca tnie podczas gry z konsolą, niezależnie od stadionu i warunków pogodowych.

Wystarczy większe zamieszanie w polu karnym, acz nie są to jakieś gigantyczne spadki animacji.

 

Ogólnie ten patch to dla mnie jedna wielka lipa, bo jak można było nie poprawić największej bolączki tej gry ( przywileje ), to ja tego po prostu nie kapuje.

Podejrzewam, że więcej poprawek już się nie doczekamy i będzie trza grać z tym bugiem aż do następnej odsłony.

 

Ogromny minus dla EA :wsciekly:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie aplikowałem żadnego patcha ale u mnie były zwolnienia animacji i to dość częste. Zwaliłem to na czytnik, na którym strasznie doczytuje mi się np. GTA4. Kiedyś przez pół roku opiekowałem się Xboxem kolesia i tam GTA chodziło ok, u mnie natomiast strasznie ścierwi, więc może FIFA ma to samo. Mam czytnik Benq.

 

Ale jest na to rada - wystarczy wyłączyć komentatora i gra staje się płynna. Może jak wyjdzie ten nowy dashboard, pozwalający zgrywać gry na dysk, to problem zniknie.

Odnośnik do komentarza

Takie trochę z innej beczki pytanie ale związane z tematem. Mam problem co należy wpisać w oświadczeniu potrzebnym do gry w Mistrzostwach Polski Fifa 09:

 

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ………….. z siedziba w …………

danych osobowych.

 

oraz

 

Wyrażam również zgodę na świadczenie

przez …….. usług drogą elektroniczną i przesyłanie informacji handlowych

związanych z realizacja niniejszego konkursu.

 

Chodzi oczywiście o wykropkowane miejsca :P Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wolę poczekać aż się sytuacja trochę ustabilizuje, bo na razie za dużo krąży plotek o jakichś banach na Live'a po zmianie dasha za sflashowane firmware'y czy coś podobnego. Ja Live'a co prawda jeszcze nie używałem ale w przyszłości mam zamiar bo teraz będę zmieniał łącze na 10/1.

 

A dropy mnie denerwują w każdej grze. Wolę żeby było brzydziej, ale płynniej.

Odnośnik do komentarza
Wolę poczekać aż się sytuacja trochę ustabilizuje, bo na razie za dużo krąży plotek o jakichś banach na Live'a po zmianie dasha za sflashowane firmware'y czy coś podobnego. Ja Live'a co prawda jeszcze nie używałem ale w przyszłości mam zamiar bo teraz będę zmieniał łącze na 10/1.

 

A dropy mnie denerwują w każdej grze. Wolę żeby było brzydziej, ale płynniej.

Ja moge potwierdzic - dzisiaj gralem - co prawda przywilej zdarzyl mi sie w 1 meczu tylko, ale oczywiscie nic sie nie zmienilo - wybieglem z akcja 3 na 2, prowadzilem pilke, nie zmienialem kierunku i oczywiscie wrocil do faulu. Nie wiem po co ten patch w takim razie...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...