Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

To dzięki Bogu! Bo dwóch rzeczy mi brakowało w 08, Polskiej Wersji i najważniejszego - poprawek w online, oby w FIFA 09 podreperowali Online bo jak grałem z kolesiem 45minutowy mecz (chyba, wiem że był ku.rews.ko długi xD) Koleś w 76 minucie wyszedł se z meczu i lipa powinni takiemu kolesiowi dodać nową kolumnę (ucieczki) i za taką ucieczkę -1000 pkt. z konta bo niektórzy grają po to żeby tylko wygrać jak dostawają w du*ę to uciekają sobie w 80-90 minucie i są zadowoleni <_<

Odnośnik do komentarza

Rozwiązanie o którym piszesz nie jest zbyt rozsądne. Starczyłoby żeby po prostu przyznawać walkowera i tyle. Wtedy Ty byś się nie stresował zarówno jak ktoś wyjdzie jak i w sytuacji kiedy Ciebie rozłączy.

 

Dobrze że będzie polska wersja bo brakowało mi Szaranowicza i Szpakowskiego. Bez nich to już nie ten sam klimat. Z niecierpliwością czekam na obszerniejsze info na temat gry :song:

Odnośnik do komentarza
To dzięki Bogu! Bo dwóch rzeczy mi brakowało w 08, Polskiej Wersji i najważniejszego - poprawek w online, oby w FIFA 09 podreperowali Online bo jak grałem z kolesiem 45minutowy mecz (chyba, wiem że był ku.rews.ko długi xD) Koleś w 76 minucie wyszedł se z meczu i lipa powinni takiemu kolesiowi dodać nową kolumnę (ucieczki) i za taką ucieczkę -1000 pkt. z konta bo niektórzy grają po to żeby tylko wygrać jak dostawają w du*ę to uciekają sobie w 80-90 minucie i są zadowoleni <_<

 

Na PS3? Bo na Xboxie 360 za ucieczki są walkowery. I to był mecz rankingowy? Bo w rankingowych są obowiązkowo mecze 6-minutowe, więc 45 nie mógł być ustawić. Ale akurat po Sieci gram na X360, nie wiem jak to jest na PS3:)

Odnośnik do komentarza
Na PS3? Bo na Xboxie 360 za ucieczki są walkowery. I to był mecz rankingowy? Bo w rankingowych są obowiązkowo mecze 6-minutowe, więc 45 nie mógł być ustawić. Ale akurat po Sieci gram na X360, nie wiem jak to jest na PS3:)

 

Dokładnie kolega jakieś głupoty wypisuje (ew. baku baku) i sie koledze wydłużyło troszke... :lol: Grałem na ps3 i za ucieczkę jest wo!

Edytowane przez sivkins
Odnośnik do komentarza

A wg mnie jest bardzo dobrze. Nie myślicie chyba, że koso ukrywałby jakieś informacje, czy specjalnie coś utaił... Napisał tyle, ile powiedzieli :P. Informacje rzetelne i rzeczowe. Poza tym przypomnijcie sobie, że jest to reportaż z imprezy, która była parę miechów temu. I tak cud, że coś zapamiętał ;). Chyba, że materiał napisał wcześniej i oznaczył go dyskretnym MADAFAKIN TOP SIKRET.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

W sumie mam podobne odczucia co inni, spodziewałem się czegoś o czym nie dowiem się do przeczytania PE 132, a tu przypomniałem sobie wiedzę z Internetów etc, średnio wypalił tekst na który czekałem 2 miesiące.

 

Mam nadzieję, że będzie demko na Marketplace.

 

EDIT: Demo najprawdopodobniej będzie 11 września.

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza

1. Be a pro is 4 seasons offline

2. They have a new EA locker where the game tactics and formations an stuff by the fans can be exchanged!

3. They are also implementing a new online rule for quitters. If you quit in the first 3 minutes no penalty. Quit between 3 and 5 minutes you get a DNF and quit after 5 minutes you get a 5 minute loss and a really bad rating.

4. Collision system is phenomenal! You really have to see it in action.

5. New jostling system is also amazing.

6. Ball physics and passing is improved drastically.

7. The pace of the game is much better.

8. The manager mode is pretty much the same, as well the edit mode.

9. There will be some major announcements at Leipzig about the exclusive ps3 mode.

10. Player fatigue has been improved.

 

żródło - http://www.fifasoccerblog.com/2008/07/upda...rom-canada.html

 

 

 

gameplay- http://www.videogameszone.de/aid,654223/Vi...eo_aus_FIFA_09/

 

porównanie fify08 vs 09- http://www.fifasoccerblog.com/2008/07/fifa-09-videos.html

 

 

Coś niesamowitego,gameplay wygląda super i do tego animacja piłkarzy jest nieprawdopodobna...ojj PES09 musi dokonać cudu w tym roku by pobić nową Fifę.Do mnie produkcja EA to pewny zakup w ciemno.

 

Aha premiera już 3 października

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...