Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Konami musi naprawdę się postarać. Natomiast oni twierdzą, że ulepszają PES 2008, co dobrym rozwiązaniem nie jest ;). Z kupy hitu pan nie zrobisz :P.

 

I żeby nie było, że jestem fanem EA. W PESa 6 grałem na PC jakieś pół roku non-stop, natomiast w piecowe fify po marne parę miechów z przerwami. Jednak od wersji 08 na x360- FIFA>PES.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Zawsze mnie zastanawiał ten fenomen.

Nie graliście, a już "fifa rzondzi".Ja jednak się wstrzymam do wypróbowania demek obu gier.

 

Wystarczy spojrzec na ostatnie wydarzenia FIFE 08, edycje EURO i propozycje Konami, zeby sie przekonac, ze EA w koncu idzie w dobra strone, a Konami stoi. Ja juz na PES'a nie licze - nie wierze, ze bedzie lepszy od FIFY. Co usprawnia ? Animacje, bo dodadza nowe ? Obudza sie z reka w nocniku.

Nie sadzilem ze kiedykolwiek to napisze, ale w tym roku FIFY jestem pewny i po EURO wiem, ze PES'a pewnie juz nie kupie...

Odnośnik do komentarza

Nie mam pytań ! Ultra płynna animacja, a graficznie jeszcez lepiej niż w EURO...

W końcu przy rzutach wolnych widać ile metrów jest do bramki ! Oł gasz - też czekam na demo z niecierpliwoscią !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

miała być nextgenowa grafa na piecyku z tego co czytałem :huh:

 

Patrząc na gameplay ładnie to wszystko "chodzi", jeszcze lepsze animacje :)

Mam tylko nadzieje ze poprawią/dopieszczą sterowanie na gałce(x360), przydałoby się też o wiele lepsze sędziowanie bo w 08 to była lipa troche, rzuty wolne kompa, no i rodzynki czyli przeskillowani bramkarze z zeszłorocznej wersji :P

 

Na razie zapowiada się cacy ^_^

Odnośnik do komentarza

Lista piosenek w nowej fifie

 

Dogs from V-Gas - 1ne (Italy)

Chromeo - Bonafied Lovin' (Yuksek Remix) (Canada)

CSS - Jager Yoga (Brazil)

Curumin Magrela (Brazil)

Cut Copy - Lights And Music (Australia)

Damian "Jr. Gong" Marley - Something For You (One Loaf Of Bread) (Jamaica)

Datarock - True Stories (Norway)

DJ Bitman - Me Gustan (Chile)

Duffy - Mercy (Wales)

Foals - Olympic Airways (England)

Gonzales - Working Together (Boys Noize Remix) (France)

Hot Chip - Ready For The Floor (Soulwax Remix) (England)

Jakobinarina - I'm A Villain (Iceland)

Junkie XL feat. Electrocute - Mad Pursuit (Holland)

Jupiter One - Platform Moon (USA)

Kasabian - Fast Fuse (England)

Ladytron - Runaway (England)

Lykke Li - I'm Good I'm Gone (Sweden)

Macaco - Movin' )Spain)

MGMT - Kids (USA)

My Federation - What Gods Are These (England)

Najwajean - Drive Me (Spain)

Plastilina Mosh - Let U Know (Mexico)

Radiopilot - Fahrrad (Germany)

Reverend And The Makers - Open Your Window (England)

Sam Sparro - Black & Gold (USA)

Se?or Flavio - Lo Mejor Del Mundo (Argentina)

Soprano - Victory (France)

The Airborne Toxic Event - Gasoline (USA)

The Black Kids - I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You (The Twelves Remix) (USA)

The Bloody Beetroots - Butter (Italy)

The Fratellis - Tell Me A Lie (Scotland)

The Heavy - That Kind Of Man (England)

The Kissaway Trail - 61 (Denmark)

The Kooks - Always Where I Need To Be (England)

The Pinker Tones - The Whistling Song (Spain)

The Script - The End Where I Begin (Ireland)

The Ting Tings - Keep Your Head (England)

The Veronicas - Untouched (Australia)

The Whip - Muzzle #1 (England)

Tom Jones - Feels Like Music (Junkie XL Remix) (Wales)

Ungdomskulen - Modern Drummer (Norway)

 

Znam zaledwie 6 z nich, ale to wystarczy żeby powiedzieć, że muzyka ponownie będzie świetna.

Odnośnik do komentarza

A u mnie to bedzie gralo:

 

:: Ozzy Osborn/Black Sabbath - Paranoid << 2:53 >> .:: 128 kBp/s ::. |1970| A.D. ::

:: DAN K :: - 04 - Missing Perspective (DAN K's Late Night Session) << 6:43 >>

:: TRIBAL MASTERS :: - 05 - Influence of Deep (DJ HIRAGURI'S OPERATTACK) << 8:13 >>

:: Yoko Shimomura :: - 19 - Se Il Mio Amore Sta Vincino (CM Version) << 2:06 >>

:: kLuTz :: Chrono Trigger 600 A.D. in Piano OC Remix << 3:00 >> .:: 128 kBp/s ::.

:: Hitoshi Sakimoto :: Alma's life << 1:46 >> .:: 192 kBp/s ::. |1997| A.D. ::

:: Soundtrack :: - 09 - Sichuan, People's Republic ... << 2:04 >> .:: 220 kBp/s ::. |1995| ...

:: SEDES :: - I na ciebie w koprzyjdzie << 2:53 >> .:: 192 kBp/s ::. |1984| A.D. ::

:: KSU :: - Jabol Pank << 2:05 >> .:: 128 kBp/s ::. || A.D. ::

:: Harold Faltermeyer :: - 10 - Tango & Cash - The Set Up (DVD) << 3:01 >> .:: 192 kBp/s ::...

:: PCSXBOX - Great PSX MIX << 3:12 >> .:: 128 kBp/s ::. || A.D. ::

:: Wilk I Zajac :: - ? - Themes - Wilk I Zajac - Zajec . . . Nu Pagadi << 0:32 >> .:: 128 k...

:: Z poradnika mlodego zielarza - Akademia Pana Kleksa

:: Final Fantasy 6 - Terra Pray Theme Toki no Hourousha (Wanderer of Time) << 4:11 >>

:: Dr.Future :: - ? - Wings Of Death << 3:55 >> .:: 192 kBp/s ::. |2007| A.D. ::

:: MegaDriver :: - ? - Rage Street << 3:44 >> .:: 192 kBp/s ::. |2005| A.D. ::

:: Soundtrack :: - 02 - Terminator Arrival << 2:35 >> .:: 128 kBp/s ::. |1984| A.D. ::

:: Tekken 2 - Heihachi (Arranged) << 2:44 >> .:: 126 kBp/s ::. || A.D. ::

:: Prodigy - narayan << 9:06 >> .:: 128 kBp/s ::. || A.D. ::

:: parasite eve - main theme (orchestral version) << 7:53 >> .:: 128 kBp/s ::. || A.D. ::

:: parappa the rapper - chop chop master onion << 2:30 >> .:: 128 kBp/s ::. || A.D. ::

:: Nobuo Uematsu :: - 07 - Final Fantasy VII - J-E-N-O-V-A << 6:09 >> .:: 320 kBp/s ::.

:: International Karate + - Amiga (TITAN) << 6:08 >> .:: 128 kBp/s ::. || A.D.

:: Guns And Roses - November Rain << 8:57 >> .:: 128 kBp/s ::. || A.D. ::

:: Guru Josh Project :: - ? - Infinity 2008 (Klaas Vocal Re-Edit) << 5:15 >> .:: 320 kBp/s

:: Jean Michel Jarre :: - ? - Oxygene 4 << 3:09 >> .:: 320 kBp/s ::. |1976| A.D. ::

:: 2 Unlimited :: - ? - Workaholic << 3:37 >> .:: 192 kBp/s ::. || A.D. ::

:: A-Ha :: - ? - Summer moved on << 4:37 >> .:: 128 kBp/s ::. |2000| A.D. ::

:: Akira Yamaoka :: - 01 - Room of Angel << 6:40 >> .:: 196 kBp/s ::. |2004| A.D. ::

:: Apollo 440 - Ain't Talkin Bout Dab << 3:57 >> .:: 128 kBp/s ::. || A.D. ::

 

 

Odnośnik do komentarza

Pomysl kozak - takie cos dawno powinno byc w PESie, bo tam akurat jest wiekszy problem z przesadzonymi cyborgami.

Co do FIFY to chicalbym, zebyw koncu poprawili kontrole zawodnikiem - tak, by mozna bylo przejsc innego zawodnika uzywajac tylko kierunkow (jak w PES), zastawic sie plecami, bo chociaz co roku jest z tym lepiej, to nadal jak dla mnie nie jest idealnie. :closedeyes:

Musza tez poprawic szybkosc zmiany zawodnika. W EURO 08 wkurzajace jest to, ze jak wylaczymy asyste do minimum, to czesto gdy mozemy przejac pilke w ataku, np. po jakims nieudanym dosrodkowaniu, zawodnik zdecydowanie za pozno na to reaguje.

No i nie rozumiem zupelnie dlaczego nie chca dac nam wyboru - krzyzak/galka. Bez sensu - fakt ze sie juz nieco przyzwyczailem, ale krzyzak zawsze bedzie dokladniejszy.

Po wstepnych filmikach nie wiem, czy tempo gry nie jest zbytnio przesadzone... Mam nadzieje, ze nie bedzie, bo w tym roku, patrzac na nowe dzielo Konami (LOL - new look, new real cool graphics itp - polecam - do obejrzenia w dziale PES :rotfl: ) na EA bardzo licze !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...