Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki wielkie. Pasek zmiany tempa chyba na serio działa, gdyż moje dzisiejsze wrażenia były zupełnie inne niż ostatnio. EA jest genialne z ustanowieniem 3 szybkości piłki!!

 

Ta animacja + wolniejsze tempo pachnie soccerem wszech czasów!! 3 października premiera?:)

 

PES2009 i tak będzie trza kupić, w końcu to oficjalna gra FC Liverpool:)

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza

Jak już wybierzesz drużyny to będą FORMACJE, USTAWIENIA KONTROLERA, USTAWIENIA GRY (czy coś podobnego). Wchodzisz w ustawienia gry, w 2 zakładkę - tam na samym dole opcji jest jedyna aktywna - wybierz tempo meczu.

 

Nauczyłem się strzelać karne, tak, że więcej pada bramek niż obron. Strzelam z RB(techniczny strzał) i lepiej to wpada. Pasek trochę mocniej niż połowa musi być.

Odnośnik do komentarza

na najwolniejszej prędkości gra traci trochę z dynamiki ale za to można tworzyć najbardziej przemyślane i składne akcje.W fullu chyba jednak zostanę przy średniej prędkości bo pewnie ta będzie najbardziej popularna w rozgrywkach online.Za pewne będzie podział meczy online na szybkość rozgrywki,ewentualnie do potyczek po sieci zostanie tylko jedna prędkość-zobaczmy jak to rozwiążą

 

Ja już preorder mam zamówiony :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ostatni raz w Fife grałem z jakieś 5 lat temu, a tak to męczę PES-a więc demko ściągnąłem z ciekawością. Po pierwszych paru meczach miałem dość mieszane uczucia, ale im więcej grałem tym bardziej się do tej gry zacząłem przekonywać.

 

Plusy:

- ładna grafika i animacja zawodników ( piłkarze tej samej drużyny potrafią się podciąć przy nieudanym wślizgu :) itd. )

- czuć siłę strzałów

- przeciwnik zostawia mało miejsca na boisku i do razu nas atakuje co wiąże się z kombinowaniem i szybkim rozgrywaniem akcji

 

Minusy:

- podania górą i dołem mogły by być lepszy - trochę nie czuć siły tych podań

- mało czytelny radar co ma wpływa jak się chce zrobić długie podanie górą

- nieciekawe pokazanie zmiany zawodników, najpierw pokazanie korony stadionu a później przy zmianie widać w tle pustą ławkę rezerwowych ;)

- bramkarz rzuca się pod nogi przeciwnikowi, wygarnia czysto piłkę ze zawodnik nawet się nie przewraca a sędzia odgwizduje karnego....dziwne

 

Ogólnie szkoda że demko oferuje taki krótki czas meczu, można z 2-3 ciekawe akcje przeprowadzić na połowę meczu, przez co nie można się za bardzo rozkręcić,a do tego co drugi wślizg kończy się faulem. Ale gameplay jest naprawdę ciekawy i wymagający choć ma wady. Z ewentualnym zakupem wstrzymam się do recenzji i do tego co pokaże nowy PES ;).

Odnośnik do komentarza

dokladnie, naprawde ciezko jest przeprowadzic mocny atak hehe :) pogralem w demko 09 i jestem w szoku, kolizje i animacje niszcza, gralem w pesa od czasow szaraka ale kupuje fife w tym roku napewno 8)

trzeba bedzie sie nauczyc robic zwody z pilka na zawolanie, bo bez nich ciezko bedzie przejsc obronce :D, wszystko prezentuje sie fenomenalnie, jak sie wylaczy wspomagacze to wogole sie rzeznia robi dla hardkorowcow :) tempo gry mozna rzeczywiscie ustawiac , ja gram na wolnym zeby jakis podstaw nabrac i na poczatkujacym poziomie trudnosci, bo wyzej to ciezko jest akcje jakas zbudowac, ale z kazdym meczem coraz lepiej mi idzie i coraz wiecej widze zalet tej gry :)

dla mnie bomba, koniec drewnianych animacji i tych samych schematow ;) no i online bedzie na poziomie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ja na FIFĘ przerzuciłem się dosyć dawno bo w edycji '06 (polska wersja językowa mnie skusiła) i z roku na rok widzę postępy u elektroników a to jest najważniejsze. Konami zrobiło dwie wersje PES'a i wydaje je na zmianę, a wersja 2008 to już w ogóle jakaś pomyłka była :/ Nie mam sentymentu do firmy która z roku na rok olewa klienta, o czym świadczy między innymi brak licencji. Ja już złożyłem preordera na FIFĘ'09 (nota bene w sklepie PSX Extreme mają w tej chwili najniższą cenę na rynku) i wiem po demie że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza

No i zostałem kolejnym pre-orderowcem:)

 

Lista achievów dla wersji Xbox 360

http://www.xbox360achievements.org/game/fi...9/achievements/

 

Cieszy mnie w nich to, że nie ma już bzdurnych punktów za Challenge i wymysłów typu seria 50 meczów wygranych na Pro (choć to zrobiłem;) ). Ciężko pewnie będzie z tym za strzał z dystansu i przewrotkę, ale pewnie z biegiem czasu wpadną. Są też czasochłonne za Be a Pro, ale ten tryb będzie czystą przyjemnością:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...