Skocz do zawartości

The Fringe


Gość tk

Rekomendowane odpowiedzi

Aha rozumiem.

 

No przeczuwałem, że finałowy sezon Fringe w całości skupi się na odparciu inwazji Obserwatorów.

Możliwe też, że w którymś momencie pokarzą ten rok 2604 i Ziemię, która nie nadaje się już do życia albo cofną się w czasie do 201X żeby zapobiec całemu temu dziadostwu.

Odnośnik do komentarza

to ze mnie taki zwyrol czy istnieje mocno wyczuwalne seksualne napięcie między peterem i ettą? w każdym razie jest ono to bardzo nie na miejscu :P. sam odcinek spoko, mają teraz szansę na opowiedzenie mocno skompresowanej i dynamicznej historii więc jestem dobrej myśli. bardzo podobała mi się ostatnia scena kiedy to walter przy akompaniamencie kiczowatego popu zdaje sobie sprawę, że nadzieja cały czas istnieje i jest na tyle inteligenty, że może i z małymi problemami, ale uda mu się wykminić cały plan od zera. swoją droga smutne jest to, że mamy ostatni odcinek a aktor takiej rangi nie został zauważony poprzez jakąkolwiek telewizyjna nagrodę czy chociażby nominację. no cóż s-f to nadal jednak "fringe-field" jeśli chodzi o krytyków.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Motyw z paralizatorem roje*ał mnie totalnie.

 

A końcówka może niejako pokazywać co będzie dalej. Te nagrania to pewnie opis działania technologii Obserwatorów czyli podróże w czasie. Zapewne powstanie Obserwatorów wiązane jest z jednym wydarzeniem z przeszłości (jak wiadomo Obserwatorzy od młodych lat przebywali w podziemiach, a ktoś musiał tam umieścić ich) Innej opcji jak na razie nie widzę jeśli chcą odzyskać córkę.

 

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po nowym odcinku az mnie przeszly dreszcze, wyglada na to, ze to Peter zostanie pierwszym w historii Observerem. No i przy okazji wyjasnilo sie dlaczego oni wszyscy sa lysi.

 

Skoro glownie bohaterowie przechodza takie zmiany, to przepowiadany w teoriach calkowity restart linii czasowych na koniec serialu wydaje sie byc w tym momencie bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza

Kiedy znaleźli tego smarkacza w piwnicy Walter wywnioskował, jeśli pamięć mnie nie myli, że powodem braku włosów jak i brwi jest specyficzny klimat, powietrze i "dieta" na jakiej mały jechał odkąd wylądował w piwnicy. Możliwe, że po wyjściu na powierzchnię wszczepiają nowym to urządzenie i ono powoduje brak owłosienia.

No i widać, że powoli wszystko zmierza do podróży w czasie i sądzę, że jeszcze będzie jedna ofiara z trójki bohaterów. Po dyskusji Waltera z Niną Sharp podejrzewam, że to on się poświęci by Peter i Olivia mogli cofnąć się w czasie. Ewentualnie Peter nim całkowicie zmieni się w Obserwatora. Oczywiście jest możliwe, że po "gmeraniu" w linii czasowej wszyscy wrócą do życia choć na tym etapie nic nie jest już pewne.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...