Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

nowe materiały z nadchodzącego dema w czwartek

 

http://www.dailymotion.pl/search/forza/video/xajauk_forza-3-fjv-09_videogames

polecam końcówkę która rządzi :D

 

mimo że słabej jakości to oprawa graficzna po prostu wgniata w fotel :o

 

 

 

@major - na prawie przeszedłem ale nie wiem co to za smuga, coś związanego z menusami?

 

3dni...

Odnośnik do komentarza

etam, z marketingowego punktu podejścia im więcej promocji dla siebie tym więcej profitów. sony musiałoby nieźle sypnąć groszem, albo mieć mocne zależności miedzy sobą, żeby nissan odmówił turn10 licencji na gtr'a. sam bym chętnie nim pojeździł ale jeżeli z jakiś względów go zabraknie to płakać nie będę :) w zupełności wystarczy mi rodzina audi która jest dla mnie świetnie obsadzona.

a co do okładek to obie są dobre. proste, bez przepychu i napaćkania kolorów/elementów. obie spełniają swoją rolę - patrzysz i wiadamo że chodzi o dobrego racera z szybkimi brykami.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Oglądam te wszystkie filmiki i jakoś nie widze tego wspaniałego modelu zniszczeń o którym tak tutaj niektórzy pieją. Miało być dużo lepiej niż w GT5 a ja widzę że uszkodzenia aut wyglądają słabiej niż to co pokazano w GT5.

Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

Nowy filmik z ferrari super zrobiony, chyba lepiej nawet od intra :D dawać demo fm3 tzn. nowego króla ścigałek (po fm2 :P )

 

Forza Motorsport 3 Gameplay, Porsche 997 GT3 on Amalfi Coast

http://www.youtube.com/watch?v=eGoMHSLrdS0

 

 

@gerath - wyskok... :rolleyes:

 

lol kolejny glitch między 0:15 - 0:16 sek filmiku. To jakiś rodzaj "ghost-car" tak? xDDD

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy to DLC to kwestia wydojenia kasy, czy po prostu Ferrari nie zgodzilo sie na umieszczenie auta w grze na kilkanascie miesiecy przed dostarczeniem pierwszych aut na rynek ;)

 

Nie, poprostu T10 mogło mieć już "zamknięty" projekt ze wszystkimi samochodami i nie mogło dodać tego samochodu(o którym istnieniu wiadomo chyba miesiąc).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...