Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie wygląda to troszkę nienaturalnie, ale to samo było w FM2 z tym, że tutaj jest lepiej bo jest dachowanie i wygląda to o wiele lepiej. Fizyka w tej grze jest doskonała, ale nie wszystko jest idealne. Panowie, Fm3 będzie doskonałe, ale nie idealne. Sam jestem na tą grę narwany bardziej niż na cycki Dody, ale trzeba być chociaż troszkę obiektywnym ;)

 

gość na niektórych gameplay;ach specjalnie rozwalał furę, w normalnej jeździe nie będzie takich kwiatków ot co

Odnośnik do komentarza

Widzieliście kiedyś crash test i chodziliście na fizykę?

Tyle ze Crash testy odbywaja sie przy 60-tce a nie 160-ce.

Tak kraksy w FM3 nie beda tej klasy co w Burnout czy Grid....mimo to wypada lepiej niz u konkurencji gdzie solidne uderzenie w bande potrfi czasem nawet pomoc;

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Uwierz mi wedle praw fizyki samochody tak się nie odbijają.

 

 

chyba oczekiwanie tyle czasu na GT dało ci się we znaki :P Jeżeli fizyka fm3 leży i kwiczy to gt5 hmmm nie ma nawet siły zakwiczeć (wyścigi kartonów i żelek rulezzz) :o

 

aha liczba tras w FM3 to 147

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Widzisz jesli wypadki bylyby full ultra realizm, to po pierwszej kiepie w bande wygielo by ci półoś albo przesunelo podluznice i co najwyzej bys dawal restart. Zwykla stluczka przy 40 km/h potrafi skutecznie unieruchomic auto, a na takie zniszczenia po pierwsze nie zgodza sie przedstawiciele firm samochodowych, a po drugie takie cos w burnoucie ma sens, bo i tak auto przywracane jest na droge, a tu po pierwszej stluczce bys mial albo rewind albo restart.

Odnośnik do komentarza

Przecież to nie przekreśla gry i dalej mi się podoba, jednak czego innego oczekiwałem od "definitive racing game". Strasznie jesteście narwani.

 

Tak się składa, że oglądałem wszystkie dostępne gameplaye z GT5 i powiem szczerze, że fizyka zderzeń w GT5 wygląda słabiej niż Forzie3 bezsprzecznie, a na pudełku z GT5 było, jest i będzie napisane ''real driving simulator'' więc nie wiem do czego Ty się przyczepiasz bo w filimu z GT z Subarówką samochód odbijał się od bandy jak piłeczka ping-pongowa.

 

Pewnie za chwilę napiszesz, że jestem fanbojem, więc wyrzedzę Cię i napisze, że mam zamiar w przyszłości zakupić PS3 i GT5 na bank będę miał bo to wypasiony tytuł.Tak więc fanboje X360 niech grają tylko w Forze3, a fanboje PS3 niech grają tylko w GT5, ja bedę grał w obie gry czerpiąc przyjemność z grania w jedną i drugą.

 

Tak ogólnie to męczy mnie już to całe fanbojstwo, jest to naprawdę żałosne.Czy wy ludzie nie macie innego sposobu na życie tylko spinanie się, która konsola/exclusive jest lepszy?Banda dzieciaków i tyle, a fanbojujące magazyny i wszczynanie głupich fanbojowskich wojenek na portalach, po to żeby mieć jak najwięcej userów to totalna kpina(nieliczni będą wiedzieć pewnie, o który portal mi chodzi i o czym mówię).Niestety takie nastały czasy w naszej ulubionej branży, że ludzie żyją tylko tym, która konsola jest jest lepsza spędzając więcej czasu na fanbojowaniu niż na samym graniu.Mnie sprzęt nie interesuje, liczy się FUN bo po to do ch.uja gram, żeby czerpać z tego przyjemność.

 

Dobra koniec offtopa bośie trochę rozpisałem.BTW Froza3 wygląda ślicznie, nie mogę już doczekac się demka ciekawe ile będzie ważyło.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że oglądałem wszystkie dostępne gameplaye z GT5 i powiem szczerze, że fizyka zderzeń w GT5 wygląda słabiej niż Forzie3 bezsprzecznie, a na pudełku z GT5 było, jest i będzie napisane ''real driving simulator'' więc nie wiem do czego Ty się przyczepiasz bo w filimu z GT z Subarówką samochód odbijał się od bandy jak piłeczka ping-pongowa.

Ten napis byl na kazdym GT chyba taki chwyt marketingow ;)

ps jak dobrze czytalem to na gt5 zapowiedzieli nowy silnik odpowiedzialny za fizyke.

 

 

 

aha liczba tras w FM3 to 147

tylko ile z nich to prawdziwe trasy anie kombinacje/ odwrocenie. wycinki podstawowych tras?

Odnośnik do komentarza

Kolejne potwierdzone samochody:

 

2003 Honda S2000

1997 Mazda RX-7

2004 Mazda RX-8 Mazdaspeed

1992 Nissan Silvia CLUB K's

1993 Nissan Skyline GT-R V-Spec

1994 Nissan Silvia K's

1995 Nissan Skyline GT-R V-Spec

2000 Nissan Silvia Spec-R

2002 Nissan Skyline GT-R V-Spec II

1985 Toyota Sprinter Trueno GT Apex

1992 Toyota Supra 2.0 GT Twin Turbo

1998 Toyota Supra RZ

 

I nowy trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=Znmb3BtsGos

 

http://www.xbox.com/en-US/community/events/tgs/forza3.htm

Odnośnik do komentarza

kilka wrażen z forum FM3

 

"Visually......10/10 the cars feel ALOT different they handly great but i feel i dont have as mutch control over the car as i did in forza 2..."

 

 

"AI is descent since i am playing on medium... there are no slip ups like driving into the grass and stuff, maybe on easy"

 

"VIsually it's better than what I saw in all the video's. Like I said sometimes before I didnt liked how teh cars look on video, they looked a bit too plastic for me. BUt on the game it's stunning really. And teh track, OMG, a beauty.

 

I think the car feel a bit heavier than in FM2 so far. Just tried teh mini, back in the game. "

 

"Amazing just amazing"

Edytowane przez kiko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...